Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציניים בלי כסף ביד - עד 130 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני חושב שאתה צריך להרגע מעט, משתמע שאתה קצת מתעצבן.

ולעניין כל הבחירות הם בחירות מעולות סה"כ בהתחשב בתנאים שכל אחד הציב לעצמו.

מה שהם לא זה מעניינות, וזה העניין לדעתי, אני ציפיתי למשהו מעניין , משהוא שונה, מיוחד אולי כמו שהזכירו כבר חשיבה מחוץ לקופסא.

לא יודע אולי הבעיה בי שרוב הבחירות שלכם נראות לי שטחיות ומשעממות...

הדבר היחיד שאני מתעצבן ממנו זה כשאומרים לי שאני מתעצבן, בעיקר כשאני לא ומנסה להסביר לך.

הבחירות לא יכולות להיות פרועות פר הגדרה. רכב אספנות אינו רכב שימושי (אלא אם יש לך נטייה לא לנהוג בין 6 ל-9).

אני באמת מנסה להבין, איך רכב דיילי אפשר לשלב עם משהו באמת מחוץ לקופסא.

כמו שכתבתי ועוד כתבו, הרכב צריך להיות בר-שימוש יומיומי ולא רכב סופ״ש

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי מה ש-In Flames רצה להעביר הוא שבתקציב נתון של משפחתומטית אפורה סטייל קורולה אפשר למצוא דברים אחרים קצת יותר מעניינים בהתאם לדרישות של כל אחד מהרכב שלו.

בדיוק!

(סליחה על הדאבל פוסט, מגיע לציטוט הודעה משל עצמו)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני מתעצבן ממנו זה כשאומרים לי שאני מתעצבן, בעיקר כשאני לא ומנסה להסביר לך.

הבחירות לא יכולות להיות פרועות פר הגדרה. רכב אספנות אינו רכב שימושי (אלא אם יש לך נטייה לא לנהוג בין 6 ל-9).

אני באמת מנסה להבין, איך רכב דיילי אפשר לשלב עם משהו באמת מחוץ לקופסא.

כמו שכתבתי ועוד כתבו, הרכב צריך להיות בר-שימוש יומיומי ולא רכב סופ״ש

סבבה לא מתעצבן, תוקפני ושוב זה הרושם שאני קיבלתי, אגב סגנון התגובות שלך די תוקפני באופן כללי בשרשור הנ"ל.

לא ממש ברור לי למה, כי חברה פה העבירו ביקורת והביעו דעה שונה? זה לגיטימי ולזה נועד הפורום והשרשור בפרט לא?

אני באופן אישי מוצא את התגובות שלך תוקפניות/מזלזלות/כועסות, לא משהוא שהייתי מצפה לו בפורום ובפרט ממוביל דעה.

תנסה לא לקחת את זה לכיוונים שליליים כי זו ממש לא הכוונה.

בכל אופן אני ידגיש שוב, כפי MURZILKA כבר אמרה, הכתבה מבלבלת מצד אחד להיות יצירתי ולשים בצד את ההגבלות והצרכים היום יומיים שלכם ומצד שני להתחשב בהם...

למשל אקח אותך לכיוון שאף אחד ממכם לא בחר בו.

למען השימוש היום יומי ושינו המשפחה אפשר לקחת כל משפחתית אפורה ומשעממת משנתון נמוך יותר נגיד 2010-2012 ביעלה כמחצית מהסכום, ובמחצית הנותרת לקנות רכב סופשים, יש שלל דוגמאות כאלה.

כמובן שיש פה עלויות נוספות כמו ביטוחים וכו..

יחד עם זאת, זאת בהחלט אופציה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן אני ידגיש שוב, כפי MURZILKA כבר אמרה, הכתבה מבלבלת מצד אחד להיות יצירתי ולשים בצד את ההגבלות והצרכים היום יומיים שלכם ומצד שני להתחשב בהם...

זה חלק ממה שאמרתי, הכוונה שלי הייתה שאם צריך להתפרע כי האחזקה אינה מהווה שיקול, אלא רק הרכישה בהתאם לתקציב ולצרכים השגרתיים. לכן במקום המאזדה 6 מר. שנקלי היה יכול לבחור S8 מ2009 (מחירון 129K) וKREIOS יכל לבחור אמריקאית יותר משוגעת ממאליבו בת שנה. אבל נראה שמשתתפי הכתבה הבינו את זה לא נכון ופשוט עשו את הבחירה הרציונלית עבורם שאינה 100% שגרתית.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אולי הבעיה בי שרוב הבחירות שלכם נראות לי שטחיות ומשעממות...

מה היית בוחר ברכב דיילי באותו תקציב בהינתן אורח החיים שלך היום?

*בלי לעוף לכיוונים של לקנות גראז' נייד ב20,000 פיג'ו 306 קבריולט בעוד 5 ולהשקיע את השאר בבריכה של מרשמלו כי זה עושה לי כיף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל אקח אותך לכיוון שאף אחד ממכם לא בחר בו.

למען השימוש היום יומי ושינו המשפחה אפשר לקחת כל משפחתית אפורה ומשעממת משנתון נמוך יותר נגיד 2010-2012 ביעלה כמחצית מהסכום, ובמחצית הנותרת לקנות רכב סופשים, יש שלל דוגמאות כאלה.

כמובן שיש פה עלויות נוספות כמו ביטוחים וכו..

יחד עם זאת, זאת בהחלט אופציה.

אף אחד לא בחר בכיוון הזה מהסיבה הפשוטה, ההגדרה הייתה רכב לשימוש יומיומי. מטרת הכתבה היא לא יש לא יש לך תקציב - תקנה לך גראז׳. המטרה הייתה רכב דיילי.

זאת הסיבה שגם הגבתי לכמה תגובות פה, הכתבה עוסקת בנושא-X ומתלוננים שהיא לא עומדת בסטנדרטים של נושא Y.

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

arco1, לדעתי זה יהיה קשה להיכנס לתקציב - דגמי 2016 עולים כ18,000 יורו באתרי יד2 אירופאיים.

וכלל האצבע אומר שזה יצא משהו כמו 180,000 בשקלים :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

*בלי לעוף לכיוונים של לקנות גראז' נייד ב20,000 פיג'ו 306 קבריולט בעוד 5 ולהשקיע את השאר בבריכה של מרשמלו כי זה עושה לי כיף.

אבל גם זה כיוון ריאלי אם זה יכול לשמש כדיילי (בלי בריכת מרשמלו)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך.. הדוד מפתח-תקווה שכל הזמן צחק.. כי לא הייתה לו אפשרות.

ועכשיו נתנו לו כאילו, לקנות רכב ב 130 ונכנסה בו עצבות, מהמחשבות מה לקנות ומה לעשות.

לקנות או להשכיר מנוף .

ולהרים עם המנוף את הרכב הביתה / לחצר, ולסדר מערכת טובה, טורבו טיפולים וכו' בלי-לחץ.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...