Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מהמנוע כשהוא קר, שברולט קרוז 2011

johncr
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי שברולט קרוז 2011 מנוע 1600.

הרכב עשה 100 ק"מ.

בזמן האחרון, כשהאוטו קר, יש רעש אשר מתחזק ונחלש כשאני נותן גז או משחרר.

גם כאשר האוטו מתחמם הרעש לא נפסק.. אלא רק לאחר זמן מה.

קראתי קצת באינטרנט וראיתי משהו על רצועת טיימינג בלויה אשר תופסת לחות מהקור של הלילה ועושה רעש עד אשר היא מתייבשת. יכול להיות?

אנא מכם, בלי תשובות ציניות.

אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את האוטו במוסך בערב . תן להם להם להתניע בוקר . אין כמו אוזן מקצועית על כוס קפה. במוסך שלי לא לוקחים על זה כסף אני מאמין גם אצלך לא יקחו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול.. אין לי רכב נוסף והמוסך הכי קרוב הוא במרחק שעה נסיעה..

אז מה אתה מצפה מחברי הפורום...שנבוא לתקן לך את הרכב או לקחת במקומך את הרכב למוסך ? :roll:

עכשיו ברצינות קפוץ למוסך לשם קבלת איבחון מקצועי ולא דרך מסך המחשב והמקלדת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מצפה מחברי הפורום...שנבוא לתקן לך את הרכב או לקחת במקומך את הרכב למוסך ? :roll:

עכשיו ברצינות קפוץ למוסך לשם קבלת איבחון מקצועי ולא דרך מסך המחשב והמקלדת.

סליחה, כנראה שפספסתי. אז למה הפורום הזה מיועד? אם הייתי רוצה ללכת למוסך לא הייתי מגיע לכאן לבקש אישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אומרים לך שאי אפשר לעשות לך דיאגנוסטיקה מהמקלדת רוצה לקבל קביעה חד חד ערכית מה הבעיה אצלך ברכב - גש למוסך.

רוצה לקבל רעיון מה יוכל להיות הגורם לכך? - יש הרבה גורמים אפשריים תריץ חיפוש בגוגל או תתייעץ בפורום לקבל רעיון כללי (עזרה ראשונית) ותמצא את כל המחלות של דגם המנוע הזה.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, כנראה שפספסתי. אז למה הפורום הזה מיועד? אם הייתי רוצה ללכת למוסך לא הייתי מגיע לכאן לבקש אישור

כמעט בכול רכב יישן קיימים רעשים שנוצרים מאלף ואחד סיבות כגון: חוסר שמן, אלטרנטור לא מחוזק כראוי, גלגלת משוחררת, מותחן רצועות בלוי, כיסוי או חיפוי מפלסטיק משוחרר, רצועות לא מתוחות כראוי, טיימניג שקפץ שן...בקיצור אני חושב שכול אחד יכול להוסיף לרשימה מנסיונו רעשים...בחורה קשורה בתא המטען :shock:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אומרים לך שאי אפשר לעשות לך דיאגנוסטיקה מהמקלדת רוצה לקבל קביעה חד חד ערכית מה הבעיה אצלך ברכב - גש למוסך.

רוצה לקבל רעיון מה יוכל להיות הגורם לכך? - יש הרבה גורמים אפשריים תריץ חיפוש בגוגל או תתייעץ בפורום לקבל רעיון כללי (עזרה ראשונית) ותמצא את כל המחלות של דגם המנוע הזה.

חבר, אמיתי המלצת לי עכשיו להתייעץ בפורום? אז מה בדיוק עשיתי הרגע?

מה קורה איתכם אנשים? מי שלא יודע שפשוט לא יענה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי שברולט קרוז 2011 מנוע 1600.

הרכב עשה 100 ק"מ.

בזמן האחרון, כשהאוטו קר, יש רעש אשר מתחזק ונחלש כשאני נותן גז או משחרר.

גם כאשר האוטו מתחמם הרעש לא נפסק.. אלא רק לאחר זמן מה.

קראתי קצת באינטרנט וראיתי משהו על רצועת טיימינג בלויה אשר תופסת לחות מהקור של הלילה ועושה רעש עד אשר היא מתייבשת. יכול להיות?

אנא מכם, בלי תשובות ציניות.

אשמח לעזרה

יש שם בעיה מוכרת של גלגלת מותחן - נמצא בצד שמאל כשאתה פותח את המכסה מנוע. הגלגלת שם עושה רעש של גררר כזה כשאתה נותן גזיות חלשות.

הרעש ממשיך עד סל"ד 1,500 בערך ונעלם שם.

כשאתה נותן גז מחדש הוא שוב חוזר, מן חירחור רגעי. צד שמאל כשפותחים מכסה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...