Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות ברכב מאזדה 3 2007

טוטו סחבוקה
שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 16-10-2017 22:38

יש לי מאזדה 3 2007 ...קניתי אותה לא מזמן מאדם לא אדם ...איך אומרים בעדינות מצב חארבאנה

בקיצור....כמו מלכת היופי הרכב עבר שיפוץ שיבוץ מחדש

מה שנשאר רק להשים סמל של במוו וזהו ...

החלפתי רפידות ללא דיסקיות בלם ...בוסטר ...כיוון פרונט סטיה של חצי סנטימ כיוון ואיזון גלגלים הוסיפו גם את המשקולות לגלגלים בהתאם איפה שצריך משאבת בלם abs הוחלף חיישני רוורס מיכל ראדיאטור החולפו צמיגים אחורים חדשים 2017 מקדימה צמיגים 2016 ...בולמים אחוריים...2 תושבות מנוע ....בקיצור בקיצור 17,500 + - 6500 ש"ח נזק

מה שנשאר זה לפענח את סיבת הרעידות נמאס לי ללכת למוסכים ולמכוני אבחון מקושקשים כל אחד זורק משהו באוויר ובסוף בסוף אני נשאר עם הגה רועד..מראה אמצעית שבתוך האוטו רועדת גם כל האיזור של התא כפפות ..נשמע גם שהמנוע רועד בקיצור הרכב סובל מפרקינסון רציתי לשאול אם למשהו יש כיוון ?

אולי איזה קוסם שיעלים לי את הרעידות האלה ...תיהיו בריאים ותודה מראש :shock:

הרכב רועד בזמן נסיעה \ עצירה

עריכה אחרונה על ידי טוטו סחבוקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזהשךב בנסיעה הוא רועד? באיזה מהירות?

שמגיעים למהירות 100 לפעמיים בלי קשר הוא מתחיל לרעוד מהרגע של ההתנעה או אחרי כמה שניות של ההתנעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 4 תושבות למזדה שלך, גם לי יש מזדה 3 2007 וגם אני חוויתי את אותם רעידות שאתה מדבר עליהם, אצלי החליפו תושבת מספר 3 כמו בתמונה:

2011-11-16_234249_mount.jpg

והבעיה נפתרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי

השאלה של מאור תקדם באבחון - האם הרעידה מורגשת בלחיצה על דוושת הגז או גם בלי לחיצה עליה?

האם ההגה מרגיש רועד? המראה רועדת לך גם בנסיעה או רק בעמידה?

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

השאלה של מאור תקדם באבחון - האם הרעידה מורגשת בלחיצה על דוושת הגז או גם בלי לחיצה עליה?

האם ההגה מרגיש רועד? המראה רועדת לך גם בנסיעה או רק בעמידה?

עדי

כן יש אמת בדברים שלך בזמן לחיצה על הגז יש רעידות....ההגה לפעמים רועד ...ולפעמיים רק המראה רועד חזק ... מרוב שכל הרכב רועד אני כבר לא יודע כבר איפה לנסות לכוון ולמצוא את הבעיה ...זה גם מגיע עם סאונד של גררררררררר אולי מההגה מהמנוע לא יודע מה

עריכה אחרונה על ידי טוטו סחבוקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בתור התחלה חופשים בציריות וניתקדם.

האם אתה מכיר מכון אמין של קומפיוטסט או אבחון שבודק תקינות של כל הרכב ? ומאתר תקלות ...באיזור המרכז ראשון רמלה רחובות לוד ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר רוצה ללכת למכון בדיקה, לך ישירות למוסך , בטוח שעדי ממוסך שי-לי יכול לעזור לך בזה.

כמו כן יש פה את חברי הכנופיה שיוכלו לעזור לך באבחון ובטיפול בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...