Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה סגנון הנהיגה שלכם?

CHARLIE-ROOTS
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם מאלה שינהגו בזהירות בשביל לתת דוגמה לנהגים אחרים (וגם בשביל הזהירות של עצמכם) או שאתם נוהגים איך שבא לכם ולא ממש דואגים להאם הנהיגה שלכם נותנת דוגמה רעה או טובה לאחרים?

אני חושב שאנשים כה רבים לא מודעים לגמרי שהנהיגה שלהם משפיעה על איך אחרים לומדים אחד מהשני בגלל שאנשים הם חקיינים בהתנהגויות.

אז כן, המצב בכבישים מדאיג אותי מאוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג איך שאני רואה לנכון, ולא אכפת לי איך זה נראה בעיני משתמשי דרך אחרים. אני גם לא לוקח, וגם אף פעם לא לקחתי, דוגמה מאף אחד אחר בכביש.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הייתי תופס מישהו עושה חיקויים שלי בכביש, הייתי עוצר בצד ומרביץ לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כמו כולכם, אידיוט שמנסה להרוג אתכם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע לפי תנאי הדרך, וכשיש נהגים איטיים בדרך אני עובר למצב ספורט.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני חושב שמעניין ולא כולם בהכרח זה העובדה שסגנון הנהיגה הרגעי הרבה פעמים מושפע מהמצב שאנחנו נמצאים בו - המצב האישי כן מצליח להשפיע לי לפעמים על הנהיגה, זה אנושי וכמובן לא חייב להיות השפעה מוחלטת.

אם אני עצבני, לחוץ, מאחר הרבה פעמים הנהיגה שלי תהיה יותר אגרסיבית מהרגיל(לא בהכרח מאוד אגרסיבית, אבל יותר מהרגיל) - אני פחות אתפנה לחלק קדימה בצמתים פקוקות, אצפור לנהג המהרהר שהחליט לחפש את החנות של ״רבקה בע״מ״ ולפקוק את הרחוב של ה50 קמ״ש ל20 קמ״ש ואנהג קצת יותר ב״ברקס/גז״.

מול זאת במצב של אופוריה או ״הירהור״(בכל זאת, נהיגה זה הרבה פעמים זמן שקל להיכנס להרהורים בו) - ייתכן ואהיה קצת יותר ״שאנן״ בכביש מאשר במצב נהיגה סטנדרטי, לא מתגאה כזה אבל זה אנושי.

בשגרה? אני מאוד משתדל לנהוג רגוע, בקרת שיוט 10 קמ״שׁ מתחת למהירות המותרת או המהירות המותרת ו4-6 קמש + אם הכביש פנוי עם בקרת שיוט על הימני - ברגע שרואה שמישהו ב״צרה״ אתן לו להשתלב לפני, לדוגמא רכב שנתקע מאחורי רכב איטי בימני ולא נותנים לו להשלב לעקיפה אני יאט ואתן לו להשתלב לפני(למדתי מהבריטים, כשהיה לי נחמד לגלות שזה פשוט מובן מאליו שמה - גיליתי שאפשר אחרת והחלטתי ליישם ברמה האישית כמה שאפשר) ומשתדל לאותת ולסמן לסביבה מה אני מתכנן לעשות - נכון, זה דורש ממני הרבה מאמץ וזה לא הנהיגה שלי ב100% מהזמן כמו שאמרתי(אני מקווה לחשוב שלפחות מיושם ב70%),

אבל אני חושב שלמרות שההיגיון אומר שצריך לנתק רגש-נהיגה - זה הרבה פעמים בלתי נמנע.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מתחבר למה שאתה רושם noknok.

אני גם רוב הזמן רגוע, לא ממהר, אבל לפעמים יש מצבים שכן נוהגים בצוררה פחות עדינה אך עדיין, מאותת לפני עקיפות או פניות, זכות קדימה זה חובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מצב הרוח, הבכי של הילדות מאחורה, עד כמה אני מאחר לעבודה/גנים אבל בעיקר לפי המוזיקה שמושמעת באותו הרגע באוטו :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...