Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Infiniti G37

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשפחה התרחבה ובזמן האחרון אני חושב יותר ויותר על שידרוג האיביזה שלי לרכב גדול יותר, חזק יותר וקצת מפנק יותר. הG37 תמיד נראתה לי "אפורה" ולא מושכת יותר מידי.האמת, בכלל לא חשבתי לכיוון הזה אבל כשאני מסתכל על הדרישה לרכב משפחתי וחזק בתקציב של עד 100K האינפיניטי פחות או יותר האופציה היחידה ולאחר שקראתי לא מעט כאן ובפורומים נוספים אני משתכנע יותר ויותר שזאת אופציה מעולה לרכב הבא. השידרוג לא מיידי (יקח עוד כמה חודשים-חצי שנה) אבל עם זאת אם תיפול מציאה זה יכול לקרות גם מוקדם יותר.

כמו שכבר כתבתי, קראתי ביקורות ובפורום יש קונצנזוס של best bang for the buck עם מנוע ברוטאלי והנעה אחורית-מה צריך יותר מזה?

מה שאני צריך ממכם:

• אשמח לקבל מושג על עלויות האחזקה של הבהמה. טיפולים שוטפים, אגרות רישוי ועוד הפתעות שיכולות לצוץ במעבר מאיביזה קטנה ו"זולה" לאחזקה.
  • מבדיקה ראשונית שעשיתי לביטוח, העלות של חובה+מקיף באזור ה5.5-6K- לא נורא.
  • לא ראיתי שיש בעיות אמינות נפוצות אך בכל זאת, אשמח לשמוע למה כן לשים לב ואילו רכיבים יכולים להתקיל אותי עם עלויות גבוהות.
  • צריכת דלק -לפי מה שהבנתי 1ל 7-8 בממוצע?
  • השנתונים שאני מחפש ונכנסים בתקציב הם 2011-2012. הבנתי שבאיזור 2012-2013 הייתה מתיחת פנים. האם היא משמעותית ושווה להתאמץ עוד קצת?
  • ראיתי שיש דגם 4X4 ומפורסם אפילו בלוח עם נתונים טובים על הנייר. האם הוא מבטל לגמרי את הFUN ואת המשחק בזנב או שניתן לכבות/לכבות חלקית את הבקרות/ לשלוט בחלוקת כוח ועדיין להנות או שעדיף ללכת להנעה אחורית בלבד.
  • אין הרבה אופציות בלוחות-איפה כדאי לחפש?

ואחרון (אולי היה צריך להיות הראשון): איזה אופציות נוספות יש בטווח המחירים/שנים הנ"ל?

אשמח לכל מידע, במיוחד מחבר'ה שהחזיקו/מחזיקים ברכב. תודה והמשך שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא החלופות (הנעה אחורית ומותג "פרימיום"):

IS250 יכולה להוות חלופה סולידית יותר- פחות חזקה באופן מורגש אך פחות תעניש בעלויות האחזקה (צריכת דלק עדיפה, ועל מוניטין האמינות של לקסוס לא צריך להרחיב).

קאדילאק ATS- דורשת מתיחה קלה של התקציב אבל תהיה החסכונית מהשלושה (תלוי נהיגה- מנוע טורבו) ותציע ביצועים טובים עם זמינות כח (2.0T). לרעה- צפופה מאוד ליושבים מאחור.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפחה התרחבה ובזמן האחרון אני חושב יותר ויותר על שידרוג האיביזה שלי לרכב גדול יותר, חזק יותר וקצת מפנק יותר. הG37 תמיד נראתה לי "אפורה" ולא מושכת יותר מידי.האמת, בכלל לא חשבתי לכיוון הזה אבל כשאני מסתכל על הדרישה לרכב משפחתי וחזק בתקציב של עד 100K האינפיניטי פחות או יותר האופציה היחידה ולאחר שקראתי לא מעט כאן ובפורומים נוספים אני משתכנע יותר ויותר שזאת אופציה מעולה לרכב הבא. השידרוג לא מיידי (יקח עוד כמה חודשים-חצי שנה) אבל עם זאת אם תיפול מציאה זה יכול לקרות גם מוקדם יותר.

כמו שכבר כתבתי, קראתי ביקורות ובפורום יש קונצנזוס של best bang for the buck עם מנוע ברוטאלי והנעה אחורית-מה צריך יותר מזה?

מה שאני צריך ממכם:

• אשמח לקבל מושג על עלויות האחזקה של הבהמה. טיפולים שוטפים, אגרות רישוי ועוד הפתעות שיכולות לצוץ במעבר מאיביזה קטנה ו"זולה" לאחזקה. עלות טיפולים ואגרות רישוי בסדר גודל אחר לגמרי ממה שאתה רגיל באיביזה.
  • מבדיקה ראשונית שעשיתי לביטוח, העלות של חובה+מקיף באזור ה5.5-6K- לא נורא.
  • לא ראיתי שיש בעיות אמינות נפוצות אך בכל זאת, אשמח לשמוע למה כן לשים לב ואילו רכיבים יכולים להתקיל אותי עם עלויות גבוהות. אין משהו מיוחד שידוע לי.
  • צריכת דלק -לפי מה שהבנתי 1ל 7-8 בממוצע? יותר בכיוון של 1 ל-6-7.
  • השנתונים שאני מחפש ונכנסים בתקציב הם 2011-2012. הבנתי שבאיזור 2012-2013 הייתה מתיחת פנים. האם היא משמעותית ושווה להתאמץ עוד קצת? נראה לי שאתה אופטימי לגבי השנתון שנכנס לך בתקציב. אגב ה-G37 נמכרת לרוב במעל למחירון. בנוגע למתיחת פנים, היא הייתה ב-2010. לא ידוע לי על עוד אחת אחריה.
  • ראיתי שיש דגם 4X4 ומפורסם אפילו בלוח עם נתונים טובים על הנייר. האם הוא מבטל לגמרי את הFUN ואת המשחק בזנב או שניתן לכבות/לכבות חלקית את הבקרות/ לשלוט בחלוקת כוח ועדיין להנות או שעדיף ללכת להנעה אחורית בלבד. אני אישית לא הייתי לוקח את ה-4X4, גם מבחינת פאן, וגם מבחינת צריכת דלק שעלולה להיות אפילו יותר מטורפת. בכל מקרה הבקרות מתנתקות בכל הדגמים.
  • אין הרבה אופציות בלוחות-איפה כדאי לחפש? חכה שאני אמכור את שלי :wink: סתם, אל תחכה לי.

ואחרון (אולי היה צריך להיות הראשון): איזה אופציות נוספות יש בטווח המחירים/שנים הנ"ל?

אשמח לכל מידע, במיוחד מחבר'ה שהחזיקו/מחזיקים ברכב. תודה והמשך שבוע טוב.

תשובותי באדום.

סה"כ אחלה רכב, אמין מאוד ובאמת נותן תמורה טובה למחיר. אם אתה לא נרתע מצריכת הדלק ויכול לעמוד בעלויות אחזקה של רכב בקטגוריה הזו, זו אחת האופציות המומלצות לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגרת רישוי אחרונה עלתה לי 3268 ₪, לרכב 2012. זה יורד ככל שהרכב יותר שנים על הכביש.

טיפול תקופתי + בלמים קומפלט קדימה ואחורה עלה לי ~5000 ₪ במוסך אינפיניטי. לא זול, אבל יש גם רכבים יותר יקרים לאחזקה.

אגב אהבתי את הסמלון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...