Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ורסו - היסטוריית טיפולים

שמוליקר
שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש טויוה ורסו 2014 מליסינג, מעט מעל 90 אלף ק"מ.

מצורפת הסטוריית הטיפולים כפי שניתנה לי.

בבדיקה מטעמם הרכב יוצא נקי לחלוטין למעט צמיגים אחוריים שחוקים שהוחלפו, ותקוני מרכב וצבע במשמעות נמוכה, מעיכות שריטות בצבע + פגמים ונזק לפגושים.

בכל הפרמטרים קיבל ציון 100 למעט 92 ב'שלדת מרכב', ציון כולל 99.

האם אתם רואים בהיסטוריה משהו חשוד? משהו שדורש תשומת לב מיוחדת בבדיקה?

תודה!

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.35.08.jpeg

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.35.19.jpg

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.35.40.jpg

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.35.59.jpg

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.36.20.jpg

WhatsApp Image 2017-10-16 at 11.36.33.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח את הדף המסכם של הבדיקה - בלעדיו אין ערך למה ששלחת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציין שוב - מה ששלחתי זה היסטוריית טיפולים במהלך הליסינג.

כרגע הבדיקה שיש לי היא בדיקה שהם נתנו לי (מצרף עכשיו)

אני אמור לקחת אותו מחר לבדיקה, השאלה אם יש סיבה לא לקחת בכלל.

WhatsApp Image 2017-10-09 at 15.24.57.jpeg

WhatsApp Image 2017-10-09 at 15.26.02.jpeg

WhatsApp Image 2017-10-09 at 15.26.13.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה מדובר ברכב ליסינג שטופל לא במוסך מורשה טויוטה.

הטיפולים בוצעו בזמן, כולל הטיפול היקר ( 90 אלף קילומטרים ). אני לא יודע האם שמו בטיפול האחרון פלאגים מקוריים ( כי הם יקרים ), אבל לאורך כל חיי הרכב מה שחוזר, זה החלפת רפידות וחריטה של צלחות, ואחרי זה תלונות על רעשים. כנראה רפידות תחליפיות זולות וצלחות בלימה לא ברור מה נשאר מהם אחרי כל החריטות. הייתי מכניס את הרכב למוסך ישר אחרי הרכישה ( אם תחליט לרכוש ) ומודד עובי צלחות בלימה קדמיות.

לא ברור מה נסגר עם התלונה על הגה כוח (רק בדקו תלונה על רעידות) ועל מזגן שלא מקרר ( החליפו פילטר וזהו ).

בקיצור נראה כמו רכב ליסינג טיפוסי .נכון לעכשיו אין משהו חריג שפוסל רכישה. בדיקה נוספת חובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה.

הרכב אכן טופל לא במוסך טויוטה (כמו כל רכבי הליסינג התפעוליים, לא?).

הסוכן אכן הסביר במענה לשאלתי שהם שמים רפידות תחליפיות ולטענתו זה הגורם להחלפה החוזרת.

אני מחפש טויוטה ורסו כבר זמן די ארוך, להבנתי קשה למצוא.

1. האם משהו כאן מדאיג? אמור להתבטא במחיר? מציין שיש אחריות של חברת הליסינג למשך שנה על 10 מכלולים (האמת, לא יודע איזה ואם בלמים בכללם).

2. משהו מיוחד לשים אליו לב בבדיקה במכון? לשאול את הבוחן?

3. האם עניין הבלמים הוא בטיחותי? או רק רעש?

4. קראתי כאן שלאחרונה דווחה בעיית גיר בדגם הזה. לא רואה בהיסטוריה החלפת שמן גיר. מתי אמורים לבצע? האם בוצע ונקרא אחרת?

5. בעניין הפלאגים שהזכרת - האם היותם מקוריים או לא חשובה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות ליסינג שכן מטפלות במוסכי יבואן, לא הרבה, אבל יש כאלה.

לפי הוראות היצרן לא מחליפים שמן גיר בדגם הזה כל חיי הגיר. מי שמתעקש, ההחלפה היא חלקית ולא מדוייקת ( אין מדיד, השיטה היא "מה שיוצא זה מה שנכנס "). לכן גם מוסכי טויוטה לא מתעסקות עם הגיר כל עוד אין בעיה.

פלגים לא מקוריים ולא מאירידיום לא יחזיקו מעמד הרבה זמן.

עניין הבלמים - הייתי בודק שהצלחות לא ירדו מתחת למינימום המותר בגלל כל החריטות( זה כן עניין בטיחותי ), ויש גם לצלחות וגם לרפידות מספיק בשר לעוד 15 אלף קילומטרים. הרכב שמיועד למכירה - חברת ליסינג מעדיפה לא להשקיע יותר מדי ברכב כזה.

הבעיה בבדיקות במכונים שהם לא מפרקים גלגלים, לכן אי אפשר למדוד צלחות. צלחות בלימה מקוריות עולות במוסך טויוטה 500₪ לסט הקדמי, רפידות גם קרוב לזה.

בבדיקה תבקש מהבוחן לשים לב שאין רעידות בהגה בפניות - לפי תדפיס הטיפולים לא ראיתי שעשו משהו עם התלונה . מזגן גם אתה יכול לבדוק, האם מקרר ואיך מקרר.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בעיית הגיר שהזכירו פה בשרשור אחר שהיתה בכמה מקרים -

מה הסימנים לכך שמשהו לא תקין?

היתה לי הונדה ג'ז שכנראה לא הוחלף לה שמן גיר בזמן והיתה לה בעיה כזאת של שבבים בתוך השמן.

אבל אני מבין שזה לא אותו דבר.

אז כיצד ניתן להינצל מזה?

בדיקה במכשיר VCT של קומפיוטסט עולה על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני זוכר מקרה או שניים בפורום של בעיות גיר. באחד מהמקרים התחילו להוסיף שמן גיר עוד בתקופת האחריות בטיפולים שותפים ( כנראה עלו על בעיה כלשהי בגיר ) ומשכו את בעל הרכב עד שהאחריות הסתיימה. בסוף שולם סכום לא קטן על החלפת הגיר ( גם אחרי הנחת "רצון טוב " של היבואן).

אני לא חושב שהבעיה גורפת או נפוצה בדגם הזה. אין למכון הבדיקות איך לבדוק תקינות הגיר לעומק, ולשנה יש אחריות. האינדיקציה הכי טובה זה שבטיפולים לא נגעו בגיר. תקווה שמי שנהג ברכב לא העביר מ D ל R והפוך, לפני שהרכב נעצר לגמרי ונהג בחסד על הרכב.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע ההתעקשות על הרכב הזה ספציפית? הרכב טופל במוסך של חברת הליסינג - שמה סביר להניח דאגו לטפל בו ברמה הכי נמוכה עם איכות החומרים הכי גרועה בנמצא, האם ההנחה כ"כ מטורפת שהיא שווה רכישה של רכב כזה(אישית אני נגד מרכישה בליסינג בכללי)? מדוע לא למצוא רכב פרטי או אפילו ליסינג מחברה אחרת עם היסטוריית טיפולים מסודרת במורשה?.

אישית לא הייתי רוצה לרכוש רכב כזה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציץ בלוח יד 2 על וורסו 2014, מה נמכר שם ומה המחירים - 90% ליסינג או מגרשים. גם הרכבים שנמכרים כפרטיים, המגרשים מוכרים אותם.

יש כמה בודדים שמבקשים עליהם 15-20 אלף יותר. הוא כבר כתב שמזמן מחפש וורסו ולא מוצא רכב ראוי - אני מאמין לו.

אני לא יודע מאיזו חברת ליסינג בא הרכב שהוא נושא השרשור. ממה שידוע לי, אלדן מטפלים במורשה יבואנים ( לפחות בחלק מהדגמים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את האוטו לבדיקה בקומפיוטסט חיפה (בחרתי בהם בגלל ה VCT).

מנהל הסניף ניסה ללחוץ ללכת לקומפיוטסט בטירת הכרמל. מקווה שאין להם קשר.

הבדיקה נראית די דומה לבדיקה שהם הציגו.

הבודק ציין כי תוקנו דלת אחורית ימנית וכנף, וכן מקדימה קצת.

מגן פלסטיק מתחת לרכב מקדימה שבור - חברת הליסינג לא מוכנים לתקן או להוריד על זה.

בלמים לדברי הבודק - דסקיות (או צלחות, לא בטוח במינוח) קדמיות חדשות. אחוריות תקינות. לא ראה חריטות, הוא חושב שכנראה החליפו.

כנראה חסר בתוך הרכב הקופסה שמתחת לידית בין המושבים הקדמיים - חברת הליסינג לא מוכנה לספק או להוריד במחיר.

חסר מכסה פלסטיק פנימי של צד אחד של מנורות אחוריות (מתוך הבגאז').

הריפוד בתקרה מעט פגום, באחד הקצוות לא סגור היטב.

יש עכירות קצת על לוח המכוונים. הבודק אמר שיש חומר שיכול לטפל בזה.

חוות דעתכם בבקשה.

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.39.07.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.39.20.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.39.34.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.39.50.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.40.01.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.40.14.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.40.26.jpg

WhatsApp Image 2017-10-17 at 12.40.47.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר כולל הורדת ליסינג כנדרש, ואתה שלם אם קניה מחברת ליסינג, לדעתי לך על זה.

רכב במצב יותר טוב ועם קילומטקאז' נמוך אפשר למצוא רק מידיים פרטיות, אבל בשביל רכב כזה צריך לשלם כ 100 אלף₪ ( לפחות ).

בכל רכב ליסינג אחר תפגוש פחות או יותר את אותם הליקויים ( תיקוני פחחות+צבע, פלסטיקים שבורים סמני בלאי משימוש לא זהיר בתוך הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים עליו 79,500 ש''ח. זה מעט מעל המחירון של לוי יצחק בהורדת הליסינג והעלאה של האחריות (יוצא 77 אש''ח, מחירון מקורי לפי חודש עליה 88600).

ביד 2 יוצא 95 אש''ח ואחרי ליסינג בין 87 ל90 אש''ח.

אשלם עוד אלף שח כדי לקבל 60 אש''ח ב60 תשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לך על זה.

וורסו בפועל נמכר יותר קרוב למחירון יד 2. בטח כבר הבנת את זה מניסיון למצוא וורסו.

החסרון היחיד - הרכב יהיה מבוטח לפי יצחק לוי, ואם יירד מהכביש בגלל תאונה/ גניבה, תקבל מחיר מחירון יצחק לוי ( כולל כל ההורדות ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי נקי מידיי לרכב שעשה כמעט 100 אלף קילומטר, לא אתפלא אם יש היכרות פה - לא יודע, אין לך עירבון בסיסי מהיבואן על טיב הטיפולים של הרכב כי הוא טופל במוסך מוזל של חברת הליסינג.

אישית לא הייתי מוכן לרכוש רכב שטופל במוסך של חברת הליסינג - אפילו אם הלוגו של טויטה מנצנץ מקדימה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...