Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מליבו LT חדשה בהנחה + עסקת טרייד אין- האם עסקה סבירה?

hezysp
שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

& מליבו מוצעת בהנחה 21000₪

& במסגרת העיסקה מציעים לי על הרכב שלי 100,000₪. כאשר במחירון שווה 112000₪ ומחיר משוקלל שווה 115000₪ ( קשקאי בן שנה וחצי).

& האם עיסקה סבירה ? בהתחשב ששנת 2018 בפתח.

אודה להתייחסויות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך טרייד-אין לרכב יפני סחיר כמו קשקאי?

ניסית לפרסם ולא הצלחת למכור או שמראש אתה מרים ידיים?

נראה לי מצחיק שחברה עם צי הרכבים הכי לא סחיר מורידה על ג'יפון יפני כ-15K ש"ח (שהם 13%)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזו רמת גימור קשקאי של פותח השרשור, אבל יכול להיות שקשה למכור רכב כזה בן שנה וחצי במחיר שקרוב למחירון, בגלל עסקאות מהסוג הזה :

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1457

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מחיר הם מוכרים את הרכב שלהם ? לא אמרת מה כל העסקה. כרגע המאליבו נמכרת ב 144K כאשר המחירון 169...

ההנחה המפורסמת היא 21 וההנחה לפי מה שנכתב פה היא 25, יש מצב שאין חשבון פשוט בקהל :shock:

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסכים לתנאי העסקה , במשוכלל תקבל הנחה של 6 אלף בלבד. לדעתי עדיף למכור את הרכב לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קצב החלפת הרכבים אצלך, רק קח בחשבון שבשברולט ירידת ערך גבוהה ביותר.

יבואן שמוריד בלי למצמץ 25 אלף ממחירון שוחט את שוק יד 2 שלו.

הרכב עצמו לא רע רק קח בחשבון שזו חתונה קתולית או גירושין כואבים בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה להערות והארות בהתיחסויות לעיל.

מניסיון קודם לא קל , בלשון המעטה, למכור היום את הרכב בשוק הפרטי . הפער בין ציפיות הקונה ( לרכב שאני מוכר) להצעת טרייד אין , אינו גבוה ולכן אני מעדיף טריידאין.

הסוגיה שלגביה אשמח לקבל התיחסות ענינית הינה האם קניה היום , עם ההנחה המוצעת, הינה עסקה משתלמת בהתייחס לכך שבעוד כחודשיים תחל שנה חדשה ולכאורה הפסד של שמה בערך הרכב.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין הטרייד-אין הוא לא חלק מהמבצע אלא פשוט על הדרך. משמע תקבל את אותה ההצעה מבחינת אחוזים (ואולי אפילו נומינלית) על הרכב שלך גם בעוד חודש וחצי. תתקשר ותשאל האם ניתן להזמין הרכב במסגרת המבצע אך לקבלו בינואר.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה להערות והארות בהתיחסויות לעיל.

מניסיון קודם לא קל , בלשון המעטה, למכור היום את הרכב בשוק הפרטי . הפער בין ציפיות הקונה ( לרכב שאני מוכר) להצעת טרייד אין , אינו גבוה ולכן אני מעדיף טריידאין.

הסוגיה שלגביה אשמח לקבל התיחסות ענינית הינה האם קניה היום , עם ההנחה המוצעת, הינה עסקה משתלמת בהתייחס לכך שבעוד כחודשיים תחל שנה חדשה ולכאורה הפסד של שמה בערך הרכב.

תודה רבה

ועדיין אתה חושב שזה חכם לרכוש מאליבו?!

אם אתה חושב שקשה למכור ג'יפון יפני מודרני ומוצלח מה אתה חושב שיקרה עוד שנתיים כשתרצה למכור את המאליבו??

אני יגיד לך מה, אתה תגלה שאפילו שהמחירון צלל כמו טיס קמיקזה, עדיין השוק החופשי אנשים ינסו להוריד לך עוד 30% לפחות כי זה שברולט ועוד מאליבו אז אין שוק..

ואז אתה תיגש לטרייד אין ותגלה את הביטוי "רכב גרזן" (גם חבר שלי גילה אותו כשהוא נרצה לעשות טרייד על האימפלה שלו ועוד ב-UMI) שזה בגדול אומר "תשכח ממחירון, אנחנו מציעים 50% ועושים לך טובה"..

לגבי רכישה בסוף שנה, ברמה עקרונית אין בזה היגיון ועדיף מבחינה כלכלית להמתין עוד חודשיים שלושה, אלא אם כן "ההנחה" שנותנים על הרכב היא רק למסירה עוד השנה.

אם אפשר לשאול למה אתה נעול על המאליבו, ועל הדרך גם מה לא טוב בקשקאי שאתה נפטר ממנו כל כך מהר?

אולי יש רכב אחר שיתאים יותא לצרכים שלך ולא יהווה התאבדות כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הניסאן לטעמי קצת ״חלש״ בבצועים ופוגם לי באופן אישי בהנאת הנסיעה.

למה מליבו- נהניתי בנסיעת המבחן, קראתי בקורות חיוביות על הרכב והנסיעה בו, קבלתי פידבקים חיוביים ממי שנסע ברכב כזה , הנחה גבוהה . כעת אני למד מהתגובה לעיל שעלולה להיות בעית מחיר בעת המכירה .

האם הצניחה במחיר הינה דרמטית באופן מהותי בהשוואה לרכבים אחרים מאותו מדרג?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור!

יש רכבים שלא כדאי לרכוש כחדשים.

המאליבו היא בהחלט אחת מהם.

לחבר בעבודה יש מאליבו יחסית חדשה (אך מהדגם הקודם).

לפני שנה הוא רצה להחליף רכב וניסה למכור אותה, מעבר לזה שהוא התפלא איך המחירון שלה כל כך נמוך, מי שהתקשר אליו הציע לו מחירים מעליבים (משהו כמו 15-20 אלף מתחת למחירון).

בסופו של דבר הוא ממשיך לנסוע במאליבו עד היום והחליט להשאיר אותה עד שתהיה שווה אפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...