Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח נת״צ בתל אביב 500 שקל

שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , לפני כחודש וחצי הייתי לתקופה של שבוע בתל אביב , קיבלתי היום דואר רשום ממצלמה שעליתי על נת״צ ב6:59 בבוקר. לפי זכרוני זה היה בדיוק בהורדה של בן אדם בתחנת אוטובוס, לא כלכך סגור על זה אבל זה מה שאני זוכר...

לא רשום נקודות על הדוח אלא רק תשלום 500 שעיריית תל אביב גונבת בשיא חוצפתה. יש על העבירה נקודות ? איך אני יכול לברר שלא קיימים לי עוד דוחות מהשבוע הזה? יש מצב לבקש בקשה שיורידו לי מהקנס? תודה ושיהיה שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נקודות

אין סיכוי להוריד את הקנס אלא רק במשפט - זה החוק ואין לך טיעון טוב למשפט

לגבי עוד דוחות, לא יודע, תבדוק בעיריה

ראה כאן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4927806,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעניין הורדת/העלאת נוסע - רק מונית רשאית להוריד נוסע בתחנת אוטובוס (וגם באדום לבן, אגב)

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם , לפני כחודש וחצי הייתי לתקופה של שבוע בתל אביב , קיבלתי היום דואר רשום ממצלמה שעליתי על נת״צ ב6:59 בבוקר. לפי זכרוני זה היה בדיוק בהורדה של בן אדם בתחנת אוטובוס, לא כלכך סגור על זה אבל זה מה שאני זוכר...

לא רשום נקודות על הדוח אלא רק תשלום 500 שעיריית תל אביב גונבת בשיא חוצפתה. יש על העבירה נקודות ? איך אני יכול לברר שלא קיימים לי עוד דוחות מהשבוע הזה? יש מצב לבקש בקשה שיורידו לי מהקנס? תודה ושיהיה שבוע טוב.

תבדוק האם תוקף הנת"צ מ 0700 למשל

בקש שישלחו לך את התמונה.

במקרה הייתי שם היום, ישב שם אחד שצולם כאילו בנת"צ , והצילום מראה שאין נת"צ.

איך זה נסגר לא יודע כי הלכתי משם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק האם תוקף הנת"צ מ 0700 למשל

בקש שישלחו לך את התמונה.

במקרה הייתי שם היום, ישב שם אחד שצולם כאילו בנת"צ , והצילום מראה שאין נת"צ.

איך זה נסגר לא יודע כי הלכתי משם

ישה הדוח שקיבלתי בדואר רשום הגיע עם תמונה ברורה ביותר. לא הבנתי על איזה תוקף אתה מתכוון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"הש,

הנה כתבה של ynet מפברואר:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4927806,00.html

למה ברוב חוצפתה? זה הסכום שנקבע על עבירה בנסיעה בנת"צ, אם שוטר היה עוצר אותך היית מקבל 500 + נקודות, זה עדיף?

שים לב לתמרור ברחוב שנסעת, יש נתצים שמתחילים בשעות שונות, תלוי בתמרור.

הנה קישור מדף עיריית ת"א עם כל הכתובות של הנתצים והשעות:

https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Transportation/Pages/Roads.aspx

בכל דוח זכותך לערער או להשפט, אבל קח בחשבון שבמשפט הסכום גם יכול לעלות.

עדיף לשים לב ולהמנע להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח עירייה לא יכול להיות עם נקודות...

רק דוח משטרה יכול להיות עם נקודות, אם זה דוח משטרה מה עיריית תל אביב אשמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם אותו סיפור בנת"צ בת"א עצרתי בנת"צ 2 דקות חיכתי למסור למישהו משהו.

קיבלתי דוח 500 בדואר.

התקשרתי לעיריית תא לברר למה קיבלתי את הפרס הזה

והם בשום פנים ואופן לא מוכנים לשמוע את הסיבות שלך הם רק רוצים את הכסף שלך.

אמרתי לה שהיית לי תקלה ברכב הייתי חייב לעצור שם או באמצע הכביש , מה עדיף ? מה אני אשם ?

היא אמרה לי תביא הוכחות וטפסים מהמוסך עם תאריך וכו' ואז תגיש ערעור שיקח בערך חודשיים לקבל תשובה

בקיצור התייאשתי ושילמתי.

אין ממש מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה התייאשת? מהשקר? עמדת בנתיב שמיועד לתחבורה ציבורית, חסמת את הנתיב, שינית את הגרסה לשקרית והתייאשת? חבל שאין כפל קנס על הצהרות שקריות.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חזרתי אתמול לארץ וקיבלתי קנס כקבלת פנים חמה מהעירייה, אבל זו טעות שלי ולכן שילמתי אותו מיד באתר.

הוויז כיוון אותי מיהודה המכבי לעסק שהייתי צריך להגיע אליו, והמקום היה תחבורה ציבורית, משום מה אפילו לא ראיתי שילוט בכניסה לרחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה התייאשת? מהשקר? עמדת בנתיב שמיועד לתחבורה ציבורית, חסמת את הנתיב, שינית את הגרסה לשקרית והתייאשת? חבל שאין כפל קנס על הצהרות שקריות.

Sent from my E6853 using Tapatalk

לא אבל כשהקנס לא מוצדק אז מותר לשקר.

אבל מה לעשות שהם אטומים ומפגרים ובמקום לעשות שרק אחרי 120 שניות שהרכב עומד שם יקבל קנס , אתה תקבל קנס מיד עם כניסתך בשניה הראשונה לנתצ'

אני מבין שבתל אביב עדיף לעמוד על נתיב ולחסום נתיב אם אתה צריך לעלות/להוריד מישהו או לקחת שניה משהו ממישהו.

בטח כשאין במקום תנועה.

קיצר הכל כסף רק כסף מעניין אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אבל כשהקנס לא מוצדק אז מותר לשקר.

אבל מה לעשות שהם אטומים ומפגרים ובמקום לעשות שרק אחרי 120 שניות שהרכב עומד שם יקבל קנס , אתה תקבל קנס מיד עם כניסתך בשניה הראשונה לנתצ'

אני מבין שבתל אביב עדיף לעמוד על נתיב ולחסום נתיב אם אתה צריך לעלות/להוריד מישהו או לקחת שניה משהו ממישהו.

בטח כשאין במקום תנועה.

קיצר הכל כסף רק כסף מעניין אותם

כשכל אחד מחליט מתי מותר לו ומתי אסור זה נקרא אנדרלמוסיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכל אחד מחליט מתי מותר לו ומתי אסור זה נקרא אנדרלמוסיה

אתה כנראה לא מבין מה זה מותר ומה זה אסור

כשדיברתי עם הפקידה הכנסתי את עצמי לסיטואציה כדי להבין.

הסברתי לה שנתקעתי עם האוטו כי נדלקה לי נורת שמן / חוסר מים / עשן מהמנוע / מנוע כבה / נגמר הדלק / ועוד אלף ואחת סיבות אפשריות.

אני לא תושב ת"א , אבל מה שהולך שם זה פשוט בושה וחרפה אחת גדולה.

נתיבים בתוך העיר שפתאום הופכים לך לנתיב נת"צ מיד לאחר הצומת ואם אתה לא מספיק מהיר להשתלב אז או שתסע בנת"צ כמה מטרים עד שתוכל להשתלב או שתעכב את כל הנת"צ , מה עדיף ?

אולי במקום שכל פעם שהמצלמה שלהם דופקת תמונה לתת דוח , אולי כדאי בכל תמונה לראות סירטון קצר של חצי דקה - דקה מה פשר העניין שהוא עצר/נסע בנת"צ

במידה וזה מוצדק ורואים שלא היית ברירה , והנהג לא נהג בנת"צ בכוונה לעקוף פקק או משהו כזה , לא צריך לשלוח דוח.

אבל ערית ת"א עובדת בשיטת מצליח , נשלח לכל מי שאפילו סטה מנתיבו ל2 שניות לתוך הנת"צ יקבל דוח 500 שקל הבית.

ואז מה ? מתוך ה-10,000 דוחות שיונפקו בחודש מאותה מצלמה , הסיכוי שיגיש ערעור ויביא הוכחות (שלא באמת אפשריות במקרה כזה אם נתקעת בלי דלק למשל..) רק אחוז מאוד מאוד קטן יגישו ערעור , ורק מי שיביא הוכחות קבילות בבית משפט הדוח יבוטל.

אז כנראה שזה השיטה פה בארץ ובמדינת ת"א וכל המדינה זה לחלוב כמה שיותר כסף :)

אני לא מעודד נסיעה בנת"צ חס וחלילה , מבחינתי זה כמו ליסוע בשוליים.

אבל לעמוד שם כמה שניות או במקרה דחוף לא חייב לדחוף דוח לכל אחד.

והפקידה בעצמה אמרה לי שאני לא הראשון וכנראה גם לא יהיה האחרון שמתלונן על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...