Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו פורסטר/אאוטבק 2015 vs מיצובישי האנטר 2014

Dudujack
שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

השוואה קצת בעייתית אבל בכל זאת.

מדובר ברכב שני למשפחה. רוב הנסיעות קצרות לרכבת אך רוצה לשמר את האופציה לטיולים בסופש.

מבחינת נוחות נסיעה ברור לי שאין מקום להשוואה אך האם האנטר מסוגל לקחת משפחה של 5 נפשות? אחת מהם בכיסא תינוק.

אשמח לקבל המלצות בנושא אמינות תחזוקה שימושיות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק את נושא הביטוח. לדעתי תגלה שתעריפי הביטוח לטנדר גבוהים בשיעור ניכר מהמחירים לSUV.

ההאנטר יכול לשאת משפחה בכיף. זה כבר לא דור הטנדרים הקשוחים והספרטיים של פעם. עדיין, הוא יהיה פחות נעים ושקט מהפורסטר, ובוודאי מהאאוטבק.

גם הפורסטר וגם האאוטבק בטוחים משמעותית מההאנטר, ולדעתי מדובר בשיקול מכריע כשמדברים על משפחה.

בטיולים של סופ"ש כל השלושה ידעו לתת לך מענה. הסובארואים נהנים מקהילה פעילה של מטיילים בקבוצות שונות, אם זה מעניין אותך להצטרף למשפחות מטיילות אחרות.

בין הפורסטר לאאוטבק, הייתי בוחר בפורסטר. עם מנוע קטן יותר הוא גם חסכוני יותר, ופרקטי יותר עם ילדים בגלל הגג הגבוה. בשני המקרים יש לך תא מטען יותר ממספק (באאוטבק גדול יותר). האאוטבק מאובזר יותר, מפנק יותר, יקר יותר - אבל לדעתי החבילה הכוללת בפורסטר מול המחיר עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות: אני מפרסם ממש עכשיו אאוטבק 2015 למכירה בלוח הפורום.

לעניין הביטוח, אני משלם מקיף 5500₪ עם מיגון מקורי בלבד (ללא קודנית ואיתוראן)

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאנטר רכב עבודה ובכלל לא קשור לצרכים שלך. בשטח יש לו זווית נטישה לא טובה והוא לא נוח. הפורסטר רכב טוב, רק שהוא עגלה בלי סוסה. האאוטבק עדיף מבחינת כח מנוע וביצועים. הרכב האולטימטיבי יהיה הפורסטר עם המנוע והגיר של האאוטבק, אבל הוא לא קיים בישראל...(:-

אז אאוטבק איט איז

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...