Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה קרניבל 2017

abartall
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תא המטען של הטראוורס גדול מאד כ-691 ליטר, שזה הרבה יותר מתא מטען של משפחתית גדולה או אפילו סטיישן. תא המטען של הקיה גדול אף יותר.

ואם אין לך בעיה להתקרב ל-300K יש את הטויוטה סיינה עם תא מטען עוד יותר גדול מזה של הקיה, ויש את הטויוטה היילנדר שתא המטען של הוא "רק" 400 ליטר אבל הוא אופנתי יותר.

דגמי ה-LTZ/4x4 של הטראוורס לא רלוונטיים כי הם באים רק עם 7 מקומות ישיבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל טראוורס 4X4 הדגם המפואר LTZ נמכר בכמויות קטנות מאוד (12 יחידות מתחילת 2017) ובמחיר לא זול בכלל.

דבר שני, בארץ המוסכים ממליצים על טיפול כל 15,000 ק"מ או שנה, בארה"ב לוקחים ברצינות את מערכת התראת החלפת השמן

האוטומטית (שאצלי קפצה אחרי 8000 ק"מ), ברכב חדש יש לך יותר שליטה ואחריות על הטיפול.

0 ק"מ יש רק את דגם הLS בפער מחיר אדיר לעומת ה LT שנמכר ע"י היבואן,לי אישית אין צורך בכל התוספות של ה LT.

בLS הצמיגים סטנדרטים יותר .. ב LT המידה של הצמיגים כלך כך מיוחדת שעלות 4 צמיגים יכולה להגיע ל 7000 ש"ח.

כמו שאני מכיר את UMI התמחור של טראוורס 2018 לא יהיה זול, אין שום אינפורמציה על הגיר החדש ואין שום ניסיון איתו.

בחו"ל כבר מתלוננים על מערכת ה start stop של גרסת ה 2018 שהיא מעצבנת ואין אפשרות לבטל אותה.

הם מציעים להעביר את הגיר לידני, לקבע אותו על הילוך 9 ורק אז הstart stop לא פעיל.

תבדוק שוב בלוחות יד 2, המחירים שרוצים שם על טראוורס שנתייים על הכביש פשוט לא מצדיקים את ההפרש.

בחישוב של 5 שנים ו 100,000 ק"מ (זאת התחזית שלי להחזקת הרכב).

דלק ל 100,000 ק"מ כ-100,000 ש"ח

אגרת רישוי ל 5שנים - 15,000 ש"ח

ביטוח ל 5 שנים מקיף וחובה - 25,000 ש"ח

ירידת ערך של הרכב - 100,000 ש"ח

ההפרש בין רכב חדש לרכב בן שנתיים זה בערך 20,000 ש"ח לעומת 240,000 ש"ח עלות הרכב ל 5 שנים.

לגבי מה אני ארגיש שתעצור לידי טראוורס 2018 אז גם שעוצרת לידי ברמזור השברולט קורבט (עם לוחית רכב אספנות) של השכן שעולה לו הרבה פחות מהטראוורס יש איזה הרגשה דומה .. אז מה :lol:

http://www.traverseforum.com/33-engine-drivetrain/9401-how-disable-auto-start-stop-system-2018-chevrolet-traverse.html

שמע, זה הכי שכנוע עצמי שרק אפשר.

לומר שההפרש בין שטאוורס בסיסית חדשה לבין משומשת בת שנתיים הוא רק 20,000ש"ח זה מעבר לאופטימיות.

טראוורס LS מליסינג (יד-1 0ק"מ) עולה 190K ש"ח (כולל אגרת רישוי).

אותה טראוורס בדיוק רק בת שנתיים ועם 50K ק"מ מפורסמת ב-150K ש"ח ואני יכול לומר בניחוש מוסכל שניתן להוריד אותן עוד הרבה מתחת למחירון (מה לעשות, הרכב לא הכי סחיר בעולם..)

כאשר אני בדקתי היה ניתן למצוא גם ב-130K ש"ח בלי יותר מידי בעיות ורכב מאוד שמור (בן שנתיים כאמור).

כך שכבר במעמד הקניה יש הפרש של בערך 50-60K ש"ח.

זה אומנם "רק" 10-12K ש"ח בשנה אם מחלקים את זה לחמש שנים, אך עדיין זה כסף..

אך יותר מזה, אם רוכשים משומש אז ניתן לרכוש כבר את הדגם המאובזר יותר LT או אפילו את ה-LTZ (לא בטוח שפות"ש צריך שמונה מושבים) וגם את דגם ה-4X4 וכולם יעלו עדיין פחות מדגם LS חדש (שנראה לי בסוכנות מאוד פשוט מבפנים).

אגב צריכת דלק של 5.5, סחטיין! ;)

לגבי הטראוורס 2018 שתעמוד לידך ברמזור, זה לא רק עניין הנראות.

היא תהיה זריזה יותר, חסכונית יותר בדלק, נעימה יותר לנסיעה, ככל הנראה תכלול מערכות בטיחות מקוריות ובאופן ככלי גם תהיה בטיחותית יותר, תא הנוסעים יהיה איכותי יותר ומרשים יותר, ובסופו של דבר היא גם תראה טוב יותר.

אני חושב שלקנות דגם שעבר זמנו זה לא נכון, גם אם הוא מפורסם בהנחה דרך חברות הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי חיפוש ביד 2 על טראוורס 2015,

סה"כ יש 13 למכירה, חלק מליסינג וחלק לא, לא ראיתי אף אחד שנרכש 0 ק"מ מליסינג ולכן התאוריה של להפעיל לחץ על המוכר

כנראה לא קיימת.

יש אחת ב 129 אלף, בעלות נוכחית ליסינג - עלתה לכביש בינואר 2015 - כלומר כבר על הכביש שנתיים ו 10 חודשים עם 56K ק"מ.

יש גם נבלות עם 100K-150K ק"מ שנת 2015... לא ממליץ לאף אחד שרוצה רכב ל5 שנים ולעשות איתו מעל 100K ק"מ

לרכוש נבלה כזאת ב130אלף ש"ח. מעדיף רכב לא מאובזר חדש ב 190 אלף ש"ח ולהיות בראש שקט 5 שנים.

ותבדוק את המחירון של רכבים כאלה אחרי 5 שנים, טרווארס בן 7 לעומת בן 5 שנים ההפרש הוא כ-25 אלף ש"ח.

ואז הפער בין רכב חדש ב 190 לעומת בין שנתיים ב 150 יורד פלאים ל15 אלף שח בלבד.

בקיצור לא מאמין שתצליח למצוא טרווארס 2015 (2016 אין אף אחד פרטי למכירה בכלל) במצב טוב ב 130 אלף ש"ח , זה לא שהרכב לא סחיר פשוט אין הרבה ממנו וכל אלו בשנתונים האלה 2015 אין באמת סיבה לרכוש אותם...

רכב כזה אחרי 5 שנים עם 100 אלף ק"מ נחטף תוך שניות.. כבר מכרתי MPV ודודג' ג'רני (בן 7 שנים ובן 9 שנים עם 108K ו 130K) הטלפון לא הפסיק לצלצל (גם אחרי שהורדתי את המודעה) במחירים של איזור ה 40 אלף ש"ח...

עוד עובדה היא שיש פער אדיר באחוזים באוכלוסיה שצריכים רכבים 7 ו8 מקומות משומשים לעומת הדרישה לרכבים כאלה חדשים.

לגבי הצריכה , כן 5.5 ... ככה זה שיש לך שכן עם רכב אספנות ואתה רוצה להרגיש קצת את ה 281 כוחות סוס של הטראוורס.

הצריכה הכי טוב שקיבלתי הייתה בנסיעה לאילת 1:8.

וסתם למי שכן קונה טראוורס - ממולץ לקרוא הרבה שירשורים מפה

http://www.traverseforum.com/33-engine-drivetrain.html

מרוכז פה ניסיון של הרבה אנשים עם רכבים שעברו את ה200 אלף ק"מ

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בהחלט ניתן למצוא רכב בן שנתיים-שנתיים וחצי עם ק"מ נמוך מאוד (כאשר אני חיפשתי מצאתי אחד עם פחות מ-20K).

ב. לגבי התאוריה שלך שהן סחירות מאוד, אתה תגלה את המציאות ביום שתרצה למכור, עד אז תהנה מהרכב. אני אישית ראיתי רכבים מעולים שמפורסמים חודשים ארוכים מאוד ובמחירים נמוכים משמעותית מהמחירון.

ג. דין רכבי 8 מושבים ב-40K אינו כדין רכב במעל 100K.

ד. בהחלט ניתן להוריד יופי טופי ודיי בקלות מהמחירון, על שברולט בכלל ועל טראוורס בפרט.

ה. החשבון שלך של כמה ההפרש בין רכב בן 7 למשומש בן 5 על פי מחירון יד-2 הוא פשוט לא רלוונטי להשוואה בין רכישת חדש למשומש בן שנתיים.

אני לא בא להוריד את ההתלהבות שלך או לשכנע אותך שעשית עסקה לא טובה חלילה, ואם זה משתמע כך אני מתנצל מראש.

רק שכדאי שלא תכניס את השיקולים שלך, את את החשבון שלך (שהוא לאו דווקא נכון) לפותח השרשור, את זה תשאיר לו.

אגב גם אני מחפש לרכוש רכב חדש בסכום דיי קרוב ולשניה אני לא מנסה לשכנע את עצמי שזה משתלם כלכלית לעומת רכישת משומש בן שנתיים.

רק שבמקרה שלי אני מתעניין דווקא בדגמים חדשים לגמרי שעדיין לא הגיעו לשוק המשומשים, ואם הגיעו אז במחירים לא אטרקטיבים.

עריכה אחרונה על ידי alonjp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק!!! הרי מה שיפה הוא שלכל סיר יש מכסה.

באחד הקורסים הראשונים בכללה לומדים שאם לכולם היו בדיוק את אותה מערכת שיקולים אז לא היה מתקיים מסחר כלל.

מה שמאפשר מסחר הוא שכל אחד מעריך אחרת את המוצר.

חקלאי שמגדל עגבניות .. עגבניה לא שווה לו הרבה , אבל תמורת מלפפון הוא מוכן לשלם אפילו 2 עגבניות

חקלאי שמגדל מלפפונים .. כנ"ל .. ולכן מתקיים מסחר.

אישית אני מעדיף רכב חדש באיבזור נמוך לעומת רכב משומש בן שנתיים באיבזור גבוה יותר ומוכן לשלם על זה 40 אלף ש"ח יותר.

מישהו אחר יעדיף איבזור ומערכת מולטימדיה ברכב בן שנתיים עם 50 אלף ק"מ ב 40 אלף ש"ח פחות.

וזה בסדר גמור.

ובדקתי גם הטראוורס החדשה גרסאות ה LS וה LT מגיעות בלי בטיחות אקטיבית, אפילו בלי התראות

כלומר בארץ הוא ימכר עם מובילאי או המוצר החדש של אדי מערכות

http://www.chevrolet.com/suvs/traverse-mid-size-suv

2017-05-11 11.54.32.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, עכשיו בדקתי באתר של שברולט.

אומנם יש לטראוורס החדשה את כל מערכות הבטיחות המתקדמות שיש לתעשיית הרכב להציע (אולי חוץ מבקרת שיוט אדפטיבית), אך משום מה הם קושרים את זה לגירסאות הבכירות ביותר.

כך שהמחיר ההתחלתי הוא אומנם 30,000 דולר, אך בכדי לקבל את כל מערכות הבטיחות (כולל בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ושמירה על נתיב) יש לשדרג לדגם הכי מאובזר (עם 4x4 ונעילה אחורית) אשר עולה פאקינג 53,000 דולר, כמעט כמו שני טרוורסים!

עלוב ביותר.

מקווה שUMI יכולים לייצר מפרטים אחרים כי אם לא אז באמת שאין להם למה לטרוח לייבא את הרכב לארץ.

רכב שנת 2018, ועוד יקר יחסית, ללא מערכות בטיחות אקטיביות זה קצת בדיחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק פה כמה טראוורסים UMI מוכרת, כמה מהם באמת 4X4.

ואיך החלוקה בין גרסאות LS ו LT

אני אקל עליך קצת:

2017 ינואר עד ספטמבר

LS 164

LT 169

LTZ 12

2016 כל השנה

LS 202

LT 245

LTZ 17

2015 כל השנה

8 יחידות 4X4 (מנוע 288 כוחות סוס)

456 הנעה קדמית (מנוע 281) לא מפורט LT או LS

בדיוק 464 בשנת 2015 ו464 בשנת 2016 (אולי זאת המכסה שלהם?? )

בהתאם לכמויות האלה אני לא מאמין שUMI יכולים בכלל לדרוש מפרטים חריגים,

מצחיק שעדיין אתר יד 2 מגדיר אותו כג'יפ, כנראה שרוב מי שרוכש אותו פשוט צריך רכב גדול ל 8 אנשים

ואני מהמר שעם מערכת מובילאיי הם עדיין ימכרו את אותם כמויות,

וגם ירכיבו להם את כל המערכות בטיחות וזה יהיה יקר רק ב 20,000 ש"ח עדיין רוב האנשים יבחרו בגרסה

הזולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-31964-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%A0%D7%93%D7%A8-2-7-%D7%9C-%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%99.aspx

לטיוטה היילנדר יש רק 180 כוחות סוס ממנוע של 2700 4 צילנדרים.

יכול להיות שזה חלש לרכב של 8...

בטוח שזה לא דומה ל281 כוחות סוס של 6 צילנדרים.

אורך של 4.85 לעומת 5.20 של הקרניבל והטראוורס.

היה לי דודג' גרני 7 שנים , הוא היה 4.85 עם מנוע 2400 של 168 כוחות סוס 7 מקומות.

הוא אומנם נסע .. אבל זה ממש לא דומה לאיך שהטראוורס נוסע, לדודג' היה גיר של 4 הילוכים שהיה מסרס את המנוע

אולי לטויוטה יש 6 הילוכים שזה קצת עוזר אבל כמה כבר זה יכול להשפיע.

השאלה כמה באמת אתה צריך את ה-8 מקומות, ומה המחיר של ההיילנדר?

ותבדוק כמה עלו לכביש ב2015 2016 ו 2017

59 , 2 , 11 ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה היילנדר סתם יקר בגלל שזה suv גדול וטויוטה.

אם כבר אז הסיינה נראית מעולה (לדעתי) וככל הנראה הכי מרווחת.

יש ביד-2 מגוון של סיינות חלקן מאוד מאובזרות, שווה בדיקה לדעתי.

הן גם שומרות על המחירון דיי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...