Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה קרניבל 2017

abartall
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לרכוש קיה קרניבל 2017 - 8 מקומות.

בדילמה בגלל צריכת הדלק.

מבין שמדובר בתחזוקה די זולה לעומת מתחריה (קרייזלר גראנד וואג'ר ושברולט טראוורס).

אודה לקבלת חוות דעת מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התלבטתי בין ה-3 ובסוף רכשתי את הטראוורס.

פשוט לקריזלר לא מתקרב אחרי 7 שנים עם דודג' ומוסכים ששוחטים אותך חופשי.

קרניבל - למרות שהרכב מאובזר הכי טוב מבין כל ה -3, לא אהבתי את הצורה, את היחס במשרד מכירות ולא התחברתי.

הטראוורס - אהבתי את הלוק מבחוץ, אהבתי את העיצוב הפנימי.

הילדים התחברו למרחבים ולהרגשה של הרבה אויר בין המושבים.

החיסרון/יתרון - מדובר בעיצוב ישן משנת 2009 .. תיבת פלנטרית 6 הילוכים. מנוע V6 די מיושן אוכל דלק כמו משוגע.

היו הרבה בעיות גם במנוע וגם בגיר בדגמים הראשונים - לפי הדיווחים בארה"ב מ 2012 נפתרו כל הבעיות

ומ 2012 אין בעיות מהותיות בגיר ובמנוע.

נכון ליוני 2017 - התחילו בארה"ב למכור טראוורס 2018 הדגם החדש - תיבת הילוכים פלנטרית של 9 הילוכים

מנוע דומה אבל משופר - עדיין V6 3600 אבל יש גרסה גם של טורבו 2000 (כנראה לא יגיע לארץ)

היתרון שבאתרי 0 ק"מ יש מחירים ממש טובים לדגם הפשוט LS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב מבחן הדרך שנעשה לקרניבל בפורום כששיווקו החל.

השקת השברולט טראוורס החדש בארץ קרובה ממש.

ייצורו של הגרנד וויאג'ר הופסק, ונראה לי שסמל"ת עדיין לא החל בשיווק מחליפו הקרייזלר פסיפיקה.

אז נכון להרגע הקרניבל הוא מעין ברירת מחדל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות עכשיו טרוורס חדשה, גם אם מיד-1 0ק"מ, לדעתי זו טעות.

בסופו של דבר הרכב עדיין לא זול במיוחד ובעוד זמן קצר אתה תראה את הדגם החדש על הכביש ותרגיש ששלך מיושן וחבל שלא המתנת עוד קצת..

מצד שני, לקנות עכשיו (או בתחילת 2018 ) טרוורס משומש מודל 2014-2015 זו לדעתי אחלה עסקה!

יש היצע דיי גדול של רכבים משומשים, עם ק"מ נמוך יחסית (~50K) ומהדגמים המפוארים (LT או LTZ) במחירים של משפחתית חדשה (כלומר עד 150K ש"ח).

מבחינה זו אין שום תחרות בין טרוורס בן שנתיים לבין קרניבל חדש, גם אם הקרניבל טוב יותר בכל פרמטר הוא עדיין יעלה לך בערך 100K ש"ח יותר, וזה לדעתי סכום לא קטן וקשה להצדיק אותו במקרה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון - מה שאתה מציע עושה שכל מבחינה כלכלית אבל לא לוקח בחשבון את הקטע הרגשי שהוא בד"כ הקובע (בוודאי אצל אלה שסכום ההוצאה לא מאד קריטי עבורם)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, יש פאן ריגשי לרכישת רכב חדש.

אך הוא מתפוגג מאוד מהר, על אחת כמה וכמה כאשר מספר חודשים לאחר מכן עולה על הכביש הדגם החדש שבן לילה הופך את הרכב שלך להראות מיושן.

אם כך זה באמת משאיר רק את הקרניבל אך אני אישית הייתי בוחר באופציה של טרוורס הכי מפואר יד-2 בן שנתיים-שלוש.

אפשרי אפילו בגירסת ה-4X4 שתפתח גם אפשרות לטיולי שטח קלים בסופ"שים.

וכל זה במחיר זול משמעותית לקרניבל חדש (שאגב מגיע בלי שום מערכת בטיחות שזה מבחינתי ביג נו נו ברכב חדש ויקר כל כך.

עוד אופציה יכול להיות טויוטה סיינה אך זה לא דרך יבואן רישמי.

ניתן להשיג כמשומשת במגוון גירסאות ומחירים בהתאם לתקציב.

לדעתי רכב המוביל בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, יש פאן ריגשי לרכישת רכב חדש.

אך הוא מתפוגג מאוד מהר, על אחת כמה וכמה כאשר מספר חודשים לאחר מכן עולה על הכביש הדגם החדש שבן לילה הופך את הרכב שלך להראות מיושן.

אם כך זה באמת משאיר רק את הקרניבל אך אני אישית הייתי בוחר באופציה של טרוורס הכי מפואר יד-2 בן שנתיים-שלוש.

אפשרי אפילו בגירסת ה-4X4 שתפתח גם אפשרות לטיולי שטח קלים בסופ"שים.

וכל זה במחיר זול משמעותית לקרניבל חדש (שאגב מגיע בלי שום מערכת בטיחות שזה מבחינתי ביג נו נו ברכב חדש ויקר כל כך.

עוד אופציה יכול להיות טויוטה סיינה אך זה לא דרך יבואן רישמי.

ניתן להשיג כמשומשת במגוון גירסאות ומחירים בהתאם לתקציב.

לדעתי רכב המוביל בקטגוריה.

עוד לא ראיתי את הטראוורס,תא מטען חשוב לי מאוד.יש לו תא מטען מכובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הקרייזלר גראנד וואג'ר ואת הקרניבל.

שניהם עונים לי על הדרישה גם במרווח תא המטען. האם לשברולט טרוורס יש תא מטען מכובד? (שניתן להכניס בו עגלת תאומים ועוד?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל טראוורס 4X4 הדגם המפואר LTZ נמכר בכמויות קטנות מאוד (12 יחידות מתחילת 2017) ובמחיר לא זול בכלל.

דבר שני, בארץ המוסכים ממליצים על טיפול כל 15,000 ק"מ או שנה, בארה"ב לוקחים ברצינות את מערכת התראת החלפת השמן

האוטומטית (שאצלי קפצה אחרי 8000 ק"מ), ברכב חדש יש לך יותר שליטה ואחריות על הטיפול.

0 ק"מ יש רק את דגם הLS בפער מחיר אדיר לעומת ה LT שנמכר ע"י היבואן,לי אישית אין צורך בכל התוספות של ה LT.

בLS הצמיגים סטנדרטים יותר .. ב LT המידה של הצמיגים כלך כך מיוחדת שעלות 4 צמיגים יכולה להגיע ל 7000 ש"ח.

כמו שאני מכיר את UMI התמחור של טראוורס 2018 לא יהיה זול, אין שום אינפורמציה על הגיר החדש ואין שום ניסיון איתו.

בחו"ל כבר מתלוננים על מערכת ה start stop של גרסת ה 2018 שהיא מעצבנת ואין אפשרות לבטל אותה.

הם מציעים להעביר את הגיר לידני, לקבע אותו על הילוך 9 ורק אז הstart stop לא פעיל.

תבדוק שוב בלוחות יד 2, המחירים שרוצים שם על טראוורס שנתייים על הכביש פשוט לא מצדיקים את ההפרש.

בחישוב של 5 שנים ו 100,000 ק"מ (זאת התחזית שלי להחזקת הרכב).

דלק ל 100,000 ק"מ כ-100,000 ש"ח

אגרת רישוי ל 5שנים - 15,000 ש"ח

ביטוח ל 5 שנים מקיף וחובה - 25,000 ש"ח

ירידת ערך של הרכב - 100,000 ש"ח

ההפרש בין רכב חדש לרכב בן שנתיים זה בערך 20,000 ש"ח לעומת 240,000 ש"ח עלות הרכב ל 5 שנים.

לגבי מה אני ארגיש שתעצור לידי טראוורס 2018 אז גם שעוצרת לידי ברמזור השברולט קורבט (עם לוחית רכב אספנות) של השכן שעולה לו הרבה פחות מהטראוורס יש איזה הרגשה דומה .. אז מה :lol:

http://www.traverseforum.com/33-engine-drivetrain/9401-how-disable-auto-start-stop-system-2018-chevrolet-traverse.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטראוורס יש תא מטען גדול , אבל לא גבוה כמו הקרניבל.

יש תא איחסון בתחתית שלו עם מכסה, אבל עדיין גם אם מפרקים את המכסה לא תקבל את כל הגובה שיש בתא המטען

של הקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...