Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים נותן טורבו למי שאין שיניים

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אאוטלננדר, אין לך טורבו ברכב והרכב שלך לא נחשב לרכב חזק, כך שפותש לא התכוון לרכבים כשלך =)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

1. לא צריך טורבו כדי שהרכב יהיה חזק, הכל עניין של משקל לעומת כח.

2. הרכב שלו באמת לא חזק :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלננדר, אין לך טורבו ברכב והרכב שלך לא נחשב לרכב חזק, כך שפותש לא התכוון לרכבים כשלך =)

100-200 ושייבה ב 92 שניות זה תמיד מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח שלי יש חגורה שחורה בקארטה דן5. אבל הוא לא הולך ברחוב ומרביץ לאנשים. למרות שהוא יכול.

הוא יודע שבממוצע, והרבה יותר מהממוצע, הוא יגבור על האנשים ברחוב אם רק יצטרך. זה עוד לא קרה.

ככה בשבילי הרכב. ההרגשה שם צריך אז אפשר, זה מה שאני חיפשתי. במקומות סטריליים אני גם נהנה מהיכולות.

כמו שאחי נהנה להרביץ על המזרן לקולגות שלו באימונים.

מה יצא לי מזה שאני אפתח ראשון ברמזור מול סיטרואן ברלינגו?

מה יצא לאח שלי מזה שהוא יכה זקנה ברחוב?

אהבתי מאד את ההמשלה שלך!

היא רלוונטית לדיון אפילו יותר ממה שהתכוונת.

אסביר למה.

קארטה הוא ספורט, שכמו מרבית ענפי הספורט,

יש לו חוקים, יש זירה, ויש עם מי להתחרות.

ואפילו בענף לכאורה אלים כמו קארטה או ג'ודו,

הוא הכי לא אלים בעולם, אלא יש בו רק שקט נפשי וכיבוש יצרים! כל עוד מתאמנים ומתחרים לפי החוקים...

כך בדיוק נהיגה.

שאלו פעם אלוף עולם בפורמולה, כיצד הוא נוהג בכביש הציבורי. הוא לא היסס אפילו לשנייה:

"לאט כמו זקנה מבוהלת, כי בכביש הציבורי הכי מסוכן!". (הוא כמובן גם הרחיב מדוע על מסלול המירוצים ב-300 קמ"ש הרבה יותר בטוח לו...)

האמת? לא צריכים להיות נהגי מירוצים כדי להנות!

לפחות באירופה...

במדינות נאורות עם תרבות נהיגה, גם אם אתה סתם חובבן עם רגל קצת כבדה, חפש את "מועדון הרייסים השכונתי" הקרוב לביתך, תעשה מנוי, ואולי חוץ מלדפוק רייס בקו ישר, תלמד גם מהמקצוענים כיצד תוקפים סיבובים וסלאלומים כמו שצריך. עם הרכב הפרטי שלך!

אז אולי זה מקור הבעייה?

בקושי יש לנו "מועדון רייסים ארצי", אז אנשים מרשים לעצמם "לאלתר" כזה - על הכביש הציבורי. וללא שום אותוריטה מקצועית. ובלי חוקים!

ממש כמו איזה קארטיסט שסגרו לו את המועדון, אז מתחיל להרביץ לאנשים ברחוב מרוב עצבים... :-)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז זה כמו ערס גדול ואלים, שמרביץ לערסים קטנים יותר, כי אין לו איפה להוציא את האנרגיות. מועדון קרב אין בשכונה שלו, ומהעבודה בחנות ירקות פיטרו אותו כי זרק אבטיחים על לקוחות שלא הסתכלו עליו בעין יפה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו הערס שיצא בערב מהבית לחפש מכות. שם את הטישרט הלבנה וקיפל סיגריות בשרוול....

ירד לחוף הים ולא היתה שם נפש חיה, הסתובב על החוף כולו מחומם...

פתאום שמע גל נשבר.

מייד התחיל לצעוק "מי אמר מנייאק? מי אמר מנייאק?!!!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו הערס שיצא בערב מהבית לחפש מכות. שם את הטישרט הלבנה וקיפל סיגריות בשרוול....

ירד לחוף הים ולא היתה שם נפש חיה, הסתובב על החוף כולו מחומם...

פתאום שמע גל נשבר.

מייד התחיל לצעוק "מי אמר מנייאק? מי אמר מנייאק?!!!"

סיגריות בשרוול - ברר, העלת לי זיכרונות שראיתי אנשים עם זה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הרכב לא פיתח את המהירות לבד, הייתי צריך להאיץ בו (דבר שאני לא אוהב לעשות).

רוב הרכבים שאני מכיר לא מפתחים מהירות לבד. אלא אם אתה עומד על ראש הר ועוזב את הבלם, לרוב צריך ללחוץ על הגז. אבל אולי זה שונה באאוטלנדר.

אהבתי מאד את ההמשלה שלך!

היא רלוונטית לדיון אפילו יותר ממה שהתכוונת.

אסביר למה.

קארטה הוא ספורט, שכמו מרבית ענפי הספורט,

יש לו חוקים, יש זירה, ויש עם מי להתחרות.

ואפילו בענף לכאורה אלים כמו קארטה או ג'ודו,

הוא הכי לא אלים בעולם, אלא יש בו רק שקט נפשי וכיבוש יצרים! כל עוד מתאמנים ומתחרים לפי החוקים...

כך בדיוק נהיגה.

שאלו פעם אלוף עולם בפורמולה, כיצד הוא נוהג בכביש הציבורי. הוא לא היסס אפילו לשנייה:

"לאט כמו זקנה מבוהלת, כי בכביש הציבורי הכי מסוכן!". (הוא כמובן גם הרחיב מדוע על מסלול המירוצים ב-300 קמ"ש הרבה יותר בטוח לו...)

האמת? לא צריכים להיות נהגי מירוצים כדי להנות!

לפחות באירופה...

במדינות נאורות עם תרבות נהיגה, גם אם אתה סתם חובבן עם רגל קצת כבדה, חפש את "מועדון הרייסים השכונתי" הקרוב לביתך, תעשה מנוי, ואולי חוץ מלדפוק רייס בקו ישר, תלמד גם מהמקצוענים כיצד תוקפים סיבובים וסלאלומים כמו שצריך. עם הרכב הפרטי שלך!

אז אולי זה מקור הבעייה?

בקושי יש לנו "מועדון רייסים ארצי", אז אנשים מרשים לעצמם "לאלתר" כזה - על הכביש הציבורי. וללא שום אותוריטה מקצועית. ובלי חוקים!

ממש כמו איזה קארטיסט שסגרו לו את המועדון, אז מתחיל להרביץ לאנשים ברחוב מרוב עצבים... :-)

טיולי נהיגה קיימים גם בחול. וללמוד איך לתקוף סיבובים וסלאלומים אתה יכול גם בארץ...

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם הנהגים בכביש?

שמתי לב למגמה מוזרה - הרבה נהגים זוחלים במהירויות מצחיקות, אפילו מתחת למותר בקטעי כביש שונים. עם קשר או בלי, הרבה פעמים מדובר במכוניות חזקות מהממוצע. מרצדסים יוקרתיות, וולוו מוגדשות, ואני אפילו לא מדבר על משפחת TSI. תשנמכו לאטמוספרי!

כמובן שזכותו של כל אדם לקנות מה שבא לו, אבל סתם אנקדוטה קטנה...

בהרבה כבישים יש מכמונות מהירות, רוב האנשים נוסעים לעבודה וחוזרים מהעבודה בשעות הפקקים, אז אין טעם ל"הרביץ" גז , גם אין כבישים לזה, וכשיש כביש פתוח לזה אז יש שם מצלמות,

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבישים נהדרים גם בישראל. נכון, אוטובאהנים אין פה, אבל ללא ספק יש פה כבישים יפים ומפותלים להנות בהם, וגם מישורים לבחון מהירויות. להגיד שאין מה לעשות בארץ עם רכב מהיר - תירוץ של ילדים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבישים נהדרים גם בישראל. נכון, אוטובאהנים אין פה, אבל ללא ספק יש פה כבישים יפים ומפותלים להנות בהם, וגם מישורים לבחון מהירויות. להגיד שאין מה לעשות בארץ עם רכב מהיר - תירוץ של ילדים.

הבעיה היא ש"בוגרים חסרי תירוצים" רבים מדי שמחלטרים בכביש הציבורי, אח"כ רואים את האנדרטה על שמם בפיתול המגניב האחרון.

בכביש ערד - ים המלח כבר הפסקתי לספור... :(

באירופה נפוצים מאד מועדוני חובבים מסודרים, אתה לא צריך להיות נהג מירוצים מקצוען.

רק תבוא עם הרכב הפרטי שלך, תעבור קורסים, סדנאות, ואימונים במחיר שווה לכל כיס.

בטיחות - כמובן ללא פשרות!

הנה דוגמא ב"שלוף" שמצאתי מאיזה אירוע של חובבי-סובארו ב...צ'כיה

(אפילו עוד לא הגעתי לצרפת, אנגליה, שם בכלללל).

בארץ הדבר הכי קרוב לזה שאני מכיר זה מגרש החלקה בפארק יקום, אבל אני לא יודע אם הוא בכלל פעיל כיום.

אשמח להתעדכן אם יש עוד מקומות.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...