Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים נותן טורבו למי שאין שיניים

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה נסגר עם הנהגים בכביש?

שמתי לב למגמה מוזרה - הרבה נהגים זוחלים במהירויות מצחיקות, אפילו מתחת למותר בקטעי כביש שונים. עם קשר או בלי, הרבה פעמים מדובר במכוניות חזקות מהממוצע. מרצדסים יוקרתיות, וולוו מוגדשות, ואני אפילו לא מדבר על משפחת TSI. תשנמכו לאטמוספרי!

כמובן שזכותו של כל אדם לקנות מה שבא לו, אבל סתם אנקדוטה קטנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהייתה לי סיאט לאון, גם אני נהגתי כמו סבתא ביום יום. למה? לחסוך בדלק :-P

נ.ב

לא שהמצב היום שונה כלכך :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאותם הנהגים שאוהב לנהוג בנתיב הימני ביותר מבין ה 4 או ה 3 בכביש 6 על 100 בקרוז קונטרול.

או 100 בכביש רגיל גם כן אם זה כביש לכיוון שבו אין תנועה ואני יכול להנות מהקרוז קונטרול.

למה? פשוט, אני ממש לא חובב עקיפות ועבודה מאומצת מיותרת בכביש בזמן שאני נהנה מהנסיעה או מהמוזיקה ודווקא רוצה להספיק לשמוע יותר מוזיקה ורדיו עד שאגיע הביתה, למשל.

חבר שלי אמר לי דווקא "אתה יודע, אתה יכול לנסוע על 110 בכביש 6 לפחות (במקטעים של 120)" אבל מה קורה בפועל? הסברתי לו בפשטות, במידה ואנהג על 110, אני כל הזמן אתקרב לרכבים האיטיים יותר ואאלץ לצאת לעקיפות וכל הזמן לעבוד לעבוד ולעבוד... למה? להגיע מיקנעם ב 54 דקות במקום 60 דקות? (בדוק מבחינת חישוב מתמטי).

רכב מלא, שוקל 2.1 טון עשיתי 1 ל 13 ק"מ מסתבר, מדהים.

בפועל? כולם באמצעי, הרוב בשמאלי, כל אחד עוקף את השני וממש, חברות חסרי הבנה שנוהגים בכביש ולא מאפשרים לי, ההוא שיש לו 240 כ"ס, לנהוג כפי שהייתי רוצה בנינוחות במהירויות גבוהות - מיותר לדעתי האישית בלבד.

בתכלס? תמיד על קרוז ב 100 והפלא פלא? המהירות הממוצעת שלי טובה יותר מאשר אלו שטסים ועוקפים ואז בולמים ומה מסתבר? נפגשים גם ככה בצמתים בכביש לאחר הירידה מכביש 6, די מצחיק האמת.

ובפועל? כולם עוקפים אותי, 100 זה סבבה, אף פעם אין לי מישהו מולי ואני כל כך נינוח ונעים לי לנהוג ככה, שאני נהנה מהנסיעה ומאוד רגוע, אך עירני כמובן.

זו הסיבה העיקרית שלי, האישית, לנסיעה במהירויות הסבירות הנורמליות במרבית הזמן, הנינוחות והרוגע כי גם ככה הכל פקוק.

ביום שיהיה לנו 4 נתיבים לכל כיוון בכל כביש שבו אנשים לא יעיזו להיות בנתיב הרביעי כמו באוטובאן ונוכל לנהוג במהירויות מדהימות? אין לי מה לחפש שם, מלבד הימים שכן בא לי להשתובב קצת, זה ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש אנשים שאין להם שום יומרות מוטוריות ושום קשר לעולם הזה אפילו שקונים מרצדס ובמוו (מפתיע הא?) חלקם זה בשביל השופוני, חלקם סתם רוצים את הפינוק וחלקם סתם קיבלו המלצה והחליטו ללכת על זה.

שנית היום טורבו זה לא מילה גסה גם ברכבים עממים.

דבר שלישי גם אנשים עם יומרות מוטוריות לא נוסעים כל היום 800 קמ"ש (נותן את עצמי כדוגמא) למרות שיש להם רכבים חזקים מהמומצע (אפילו רחמנא לצלן אטמוספרים) כי הם לא מחפשים את זה, אותי באופן אישי עוקפות סבתות (מבלי להפריע לתנועה) פשוט כי לא מעניין אותי לנסוע מהר, אבל כשאפשר וצריך יודעים לנוסע מהר.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, כל אחד חייב לנהוג על שיא היכולת של הרכב?

אם כבר, אותי מעצבנת המגמה ההפוכה - אלה שיש להם אוטו ספורטיבי, או סתם קצת יקר (גם אם זה לנד קרוזר עם התנהגות כביש של קרטון ספרייט), חייב להראות איזה בולבול (לא ציפור כנראה) גדול יש לו, ולעקוף ולחתוך את כווווולם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזוב 100, גם ב90 קמ"ש בימני אתה תצא ללא מעט עקיפות שמחלקן לא תוכל לחזור מיד ימינה, אולי חוץ מבכביש 6. בשאר הבין עירוניים אי אפשר לשמור על מהירות שיוט אחידה לאורך זמן ולהישאר באותו נתיב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש לי TSI לא אומר שאני צריך לנצל 100 אחוז מהתפוקה שלו בכל רגע נתון.

דווקא נהפוך הוא, אני לא צריך להוכיח לעצמי שלאוטו יש כוח, אז אני מנצל את הידיעה הזו לחסכון בדלק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם v8 נהנה בקרוז עם 110 קמש מוסיקה ושכל רכבי החברה עם האגו יילחמו להגיע לרמזור. אני נהנה מהנהיגה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, כל אחד חייב לנהוג על שיא היכולת של הרכב?

אם כבר, אותי מעצבנת המגמה ההפוכה - אלה שיש להם אוטו ספורטיבי, או סתם קצת יקר (גם אם זה לנד קרוזר עם התנהגות כביש של קרטון ספרייט), חייב להראות איזה בולבול (לא ציפור כנראה) גדול יש לו, ולעקוף ולחתוך את כווווולם.

לא רק...

פעם האידיוט הממוצע היה מתפרע עם איזה מאזדה 1.6, היום אותו אידיוט מתפרע הרבה יותר עם רכב טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים, אין שום סיבה שב-100% מהזמן תנצלו את הכוח שיש לרכב להציע, זה גם לא העניין.

אני מדבר על נהגים שאפילו נוסעים מתחת למהירות המותרת. עד כמה אותם אנשים מודעים למה שיש לרכבם להציע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן הגעתי למקום שני ברמזור כשלפני עמד גולף. ראיתי בפינה את התג GTI, וחשבתי לעצמי "אה, מעולה. זה בטח לא יעכב אותי ביציאה".

אז לא, התבדיתי. ה-GTI עשה יציאת סבתא שלא הייתה מביישת מיניבוס.

בשביל מה אז הוא קנה GTI אם הוא לא רוצה לתת למנוע לעבוד? שהיה קונה גולף רגילה וזהו.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תתרום אותו לי. אוכל לתת לך בתמורה מסטיק אורביט וינטפרש ושעון קסיו כמו חדש עם סדק קטן בפינה של הזכוכית (אבל ממש לא רואים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...