Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים נותן טורבו למי שאין שיניים

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מתחת לדוושה 370 כ"ס.

זה שאתה מחזיק רכב כזה לא אומר שאתה נוהג כמו חוראני ב100% מהזמן. על אחת כמה וכמה, אתה מבין שיש את המקום והזמן לעשות את הדברים האלה.

אז בתוך העיר ב99% מהזמן אני נוהג בהתאם לחוק.

בכביש מהיר, ב99% שומר מהירות חוקית +/- 10%.

מדי פעם אם הכביש ריק לחלוטין נותן לישבן לצאת בכיכר, או מושך שני-שלישי בירידה לכביש מהיר, אבל "אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שמע.."

מעבר לזה מתעורר מוקדם מאוד בבוקר לטיולים בכבישים ריקים ונידחים. לפעמים מתמזל גם להשתתף באירוע ג'ימקאנה (ובשוודיה גם מסלול).

אם אני יוצא חזק מהרמזור- אני ערס שופוני שמפצה על ז' קטן.

אם אני יוצא מהרמזור בהתאם לתנאי הדרך- אני זקן שופוני חסר שיניים, שאינו מבין ברכב.

מלכוד 22.

פות"ש, מה הציפיה שלך ממני במצב כזה בעצם?

1. לצאת מהרמזור בפול גז, או לפחות להיות הראשון בכל רמזור?

2. בכביש מהיר, מה המהירות המינימלית שאני אמור לשמור לטעמך?

3. להאיץ אל תוך פניה/ מעבר חציה/ מכשול ולבלום בלימה חזקה ופתאומית לקראתו- ועדיין לחצות מעל המהירות הבטוחה לכביש ציבורי?

4. האם אני אמור לתת הצגה עבור כל אחד שעשה לי וורום-וורום ברמזור?

5. האם אני אמור לתת בראש לכל אחד שנעלתי איתו מבטים ברמזור?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מתנייד בימים אלה עם בנץ e220 2008 (מחכה לרכב חברה שיגיע כבר!), שכידוע עתירה בכוח (ברוך השם) וגם די זריזה.

בשיגרה, אני נוסע כמו אישה זקנה עם בעיות ראייה, לא כדי לחסוך בדלק (רכב מאוד חסכוני) פשוט כמו נאמר קודם, כי ככה טוב לי. (אם לוחצים הרכב הזה סוחב בעליה יותר טוב מרכבים אחרים בירידה..)

כשצריך לעקוף, כמו שנאמר, כיף שהכוח שם והוא מאוד ניכר ומועיל, אבל זה לא אומר שאם הכוח שם חייב להתגרזן תמיד.

וגם אם נניח שהמטרה היא שופוני. נו ו... זה לא על חשבון משלם המיסים. זכותו של כל אחד לקנות מה שבא לו, מאיזה סיבה שלא תהיה .

לכל מטבע יש שני צדדים. מי שאומר על מישהו שהוא שופוני, ייתכן שהוא בעצמו קנאי, כשאני רואה רכבי יוקרה, או שאני מתפעל (בפרגון) או שאני מתעלם (תלוי אם אהבתי או לא).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצפה מאף אחד לכלום. פשוט שמתי לב שהרבה מהזוחלים שמעכבים את התנועה, לא אלה שנוסעים ע"פ חוק, הם אלה שנוהגים במכוניות חזקות יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כל אוטו חדש כבר מחביא מתחת למכסה המנוע מספיק סוסים כדי לייצר תנועה נורמאלית וזורמת, הבעיה היא שלאנשים אין ידע בנהיגה+ עסוקים בטלפון + "למה מה אני לא פראייר", זה טבע האדם. היום נתקעתי 15 דק' פקק אחרי אוטובוס שנהגים פחדו לעקוף והנהג סירב להיכנס למפרץ שלו, חלם וכל מילה נוספת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצפה מאף אחד לכלום. פשוט שמתי לב שהרבה מהזוחלים שמעכבים את התנועה, לא אלה שנוסעים ע"פ חוק, הם אלה שנוהגים במכוניות חזקות יחסית.

אתה סתם תוקע את החץ ומסמן סביבו מטרה.

אין שום קשר בין עוצמת המכונית להתנהגות מעכבת, זה כמו הקשר המוטעה (הנסיבתי) בין נהגי ליסינג לנהגים גרועים.

וכפי ש-viper היטיב לציין, מכוניות ממוצעות בימינו חזקות מספיק לתנועה זורמת בכל מצב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רמזתי לזה, אבל אם בא לך לא אתעקש.

אני אתן דוגמא אחרת. אתה לא קונה קונדומים אם אתה לא הולך לעשות סקס, ולא קונה מסמרים אם אתה לא הולך לתלות תמונה (סליחה אלה הדוגמאות שקפצו לי לראש), אז למה לקנות רכב עם 300 כ"ס כשרוב הזמן אתה מנצל רק שליש מתוכם (לא אתה ספציפי,כן?).

גילוי נאות אני נוהג על 100 בנתיב הימני ביותר. הבנתי שאין שום טעם לנהוג על 120 וכל הזמן לעשות גז-ברקס ולבצע עקיפות בלי הפסקה. אני נוהג על 100, רגוע, לפני אין שום רכב (בישראל כולם נמצאים בנתיב האמצעי ובשמאלי) ואני מגיע לרמזור כמעט באותו הזמן (לעיתים אפילו לפני) כמו הנהג שעקף את כולם וקילל כל הדרך.

אני קונה רכבים עם טורבו כי אני אוהב את זמינות הכוח. אני אוהב את "מכות" הכוח בעקיפות ובמצבים שצריך לברוח מאידיוט כלשהו. אני אוהב את הידיעה שאני יכול לעלות לירושלים עם מזגן בלי להרגיש שהמנוע נחנק. אני אוהב שהרכב מסוגל לשמור על מהירות שיוט בלי להתאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו רבים, גם אתה איבדת את מהות השירשור.

פותח השירשור לא דיבר על אנשים שנוסעים במהירות החוקית, הוא דיבר על כאלה שזוחלים.

כאמור, עם הנסיעה שאתה מתאר היא הגיונית לחלוטין מאד נכונה לדעתי. מהר מאוד מאז שהוצאתי רשיון הבנתי שלא משנה כמה מהר אאיץ, בסופו של דבר אפגש בצומת עם אלו שמאיצים בקצב רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחשוב הוא להביט על המכלול ופה - לא יעזור כלום - אנחנו באמת עולם שלישי. באירופה יש סדר - מי שנוסע לאט נוסע בנתיב הכי ימני ( כולל משאיות ורכבים כבדים שלא זזים מהימין) והנתיב השמאלי ביותר שמור למי שממש נוסע מהר וגם הם , בסיום העקיפה עוברים ימינה ולא נתקעים בשמאל , יש סדר והתנועה זורמת, נהגים יודעים לקרוא את הכביש והתנועה ומתרכזים בנהיגה. תראו מה קורה במחזור ירוק של הרמזור - באירופה - כולם מתחילים לנסוע מיד ובמהירות סבירה וכך מתפנה מספר גדול של מכוניות מהצומת - פי כמה מאשר אצלנו כאשר הראשון מואיל להרים את הראש מהנייד רק לאחר צפירה קצרה והמכוניות שאחריו זזות לאט - לאט ובמקום 15 מכוניות שיכלו להתפנות מהצומת ברמזור ירוק אולי 5 מתפנות, כאשר הפקק ברמזור הולך וגדל. הכל נעשה בעצלתיים ובצורה לא יעילה. נראה לי שזאת הייתה כוונתו של פותח הפוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכל אחד ינהג איך שבא לו, כל עוד יש תרבות נהיגה.

אני לא בא לחנך אף אחד, מי שרוצה שישמור על החוק ויסע רגוע.

אבל וזה האבל הגדול, אל תחנקו את מי שרוצה לנסוע קצת יותר מהר.

הכביש עמוס בחסרי התחשבות שחושבים שהכביש של אבא שלהם ולא מכבדים אחרים שמשתמשים בדרך.

למה לעזאזל כל אותם נהגי מכסחות הדשא צריכים לחנוק את הנתיב השמאלי???

סעו בימני גם על 50 תנו לאחרים לנסוע...

אני לפעמים נוסע יחסית מהר(130-140), ואם אני רואה רכב מגיע שרוצה לנסוע יותר מהר, אני מפנה לו את הדרך.

אני לא שוטר תנועה.

מכבד רמזורים, תמרורים, כיכרות, מעברי חציה ומאותת בכל סטייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה. כל רכב ממוצע היום יודע לנסוע במהירות כפולה מהמהירות החוקית. גם אם אין לו טורבו. :roll:

נהג טוב בלי טורבו, יכול להיות זריז בהרבה מנהג רע עם טורבו. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רמזתי לזה, אבל אם בא לך לא אתעקש.

אני אתן דוגמא אחרת. אתה לא קונה קונדומים אם אתה לא הולך לעשות סקס, ולא קונה מסמרים אם אתה לא הולך לתלות תמונה (סליחה אלה הדוגמאות שקפצו לי לראש), אז למה לקנות רכב עם 300 כ"ס כשרוב הזמן אתה מנצל רק שליש מתוכם (לא אתה ספציפי,כן?).

אז מתי אדוני מחליף את הגולף לדאצ'יה סאנדרו?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת כל נסיעה אני מבטיח לעצמי שהפעם אני נוסע לאט וחוסך בדלק. נוסע לאט אני מתכוון ל100 קמ"ש פלוס מינוס. אבל זה אף פעם לא קורה, תמיד זה באיזור ה120. אבל כשנסעתי בערב כיפור זה היה תענוג לא נורמלי, כביש 6 היה ריק כמעט לגמרי וניסיתי לבדוק את מגבלות הרכב. בוא נגיד שהוא לא איכזב, והרגיש במהירות מאוד גבוהה כמו במהירות של 110 קמ"ש. אבל הרכב לא פיתח את המהירות לבד, הייתי צריך להאיץ בו (דבר שאני לא אוהב לעשות).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אתה פשוט נהנה מלשבת ולנהוג ברכב בנחת מה שגורם גם לנסיעה ב 100 קמ''ש בכביש של 120. אני יכול להבין את זה במיוחד ברכבי יוקרה, כשהרכב נוח אתה יכול גם לנסוע לאט ופשוט להיות סבבה עם זה. קורה לי לפעמים ברנו אחרי יום עבודה שבו גם נהגתי ברכב לא נוח לא מעט זמן ואז לעלות לרנו ופשוט להרגיש את הנינוחות (אחרי שנסעתי בלא מעט רכבים אני מוצא את הרנו שלי כרכב מאוד נוח).

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח שלי יש חגורה שחורה בקארטה דן5. אבל הוא לא הולך ברחוב ומרביץ לאנשים. למרות שהוא יכול.

הוא יודע שבממוצע, והרבה יותר מהממוצע, הוא יגבור על האנשים ברחוב אם רק יצטרך. זה עוד לא קרה.

ככה בשבילי הרכב. ההרגשה שם צריך אז אפשר, זה מה שאני חיפשתי. במקומות סטריליים אני גם נהנה מהיכולות.

כמו שאחי נהנה להרביץ על המזרן לקולגות שלו באימונים.

מה יצא לי מזה שאני אפתח ראשון ברמזור מול סיטרואן ברלינגו?

מה יצא לאח שלי מזה שהוא יכה זקנה ברחוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...