Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויתור סודיות - חברות הביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברצוני לשאול שאלה לגבי דרישה של חברת הביטוח לאחר תאונה שבסופה הרכב הוכרז טוטלוס.

חברת הביטוח המדוברת היא צד ג והיא המבטחת של הנהג שפגע בי וגרם לנזק.

על מנת להעריך את שווי הרכב העברתי לחברת הביטוח לפי בקשתם את ויתור סודיות משרד התחבורה ,טופס 1010 לקבלת מידע עבור עיקולים ושיעבודים טוטלוס וכו.

היסטוריה ביטוחית מרגע הבעלות על הרכב (הרכב ללא תביעות).

תביעה זו מתנהלת כבר זמן רב ומתעכבת מסיבות שלא ברורות לי .

לאחרונה יצאה דרישה נוספת מחברת הביטוח לגבי ויתור סודיות מול חברות הביטוח השונות על מנת לראות לדבריהם האם יש ירידות ערך בידיים הקודמות.

ראוי לציין שאני בצעתי בדיקה לרכב לפני הקנייה ואני משוכנע שהרכב ללא ירידות ערך יחד עם זאת לא ברורות לי הדקויות שישנן במסמכים אלה וההשלכות שלהן ,מה גם שאינני סומך על חברת הביטוח ואף חושש שברצונם להזיק לי ולהוריד את גובה הפיצוי ולכן אינני מעונין למסור לחברת הביטוח את טופס ויתור הסודיות.

האם זה חוקי מצד חברת הביטוח לדחות את תביעה או לקצץ בתמלוגים רק בגלל שלא העברתי טופס שכזה?

תודה והמשך יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הטופס עליו אתה נדרש לחתום

בד"כ לא צריכים אותך כדי לדעת את העבר הביטוחי של הרכב

יש לחברות הביטוח מאגר שלהם לשם כך בדיוק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה תודה על התגובה,

גם אני חששתי כמוך שחברת הביטוח אכן לא צריכה אותי כדי לאמת את העבר של הרכב .

מה הם רוצים בכל זאת לפי דעתך ?

הם לא מוכנים להתקדם בתביעה בלי הטופס המצורף.

ויתור סודיות איי.איי.גי.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם את הטופס אם אתה רוצה לקבל כסף

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שחברת הביטוח מושכת זמן עד שיחלפו 3 שנים מהתאונה, ואז הם יטענו שחלה התיישנות....

אם הנושא נגרר יותר מדי, תגיש תביעה לבימ"ש (זאת הדרך היחידה לעצור את מירוץ ההתיישנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה שאדם שמבטח את הרכב ומבקש לדעת עבר ביטוחי לא יכול לקבל את המידע ששמור במאגר חברות הביטוח, גם תמורת כסף?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שחברת הביטוח מושכת זמן עד שיחלפו 3 שנים מהתאונה, ואז הם יטענו שחלה התיישנות....

אם הנושא נגרר יותר מדי, תגיש תביעה לבימ"ש (זאת הדרך היחידה לעצור את מירוץ ההתיישנות)

אתה לא מרוכז:cry:

הוא תובע את צד ג' אז ההתישנות הוא 7 שנים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...