Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשד בחברים שרוצים לקנות רכב משותף

KilleRCitY
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת רקע כללי, אני עוד חודשיים אמור לקבל רכב חדש מהסוכנות.

כרגע אני מנסה להסתדר בלי רכב (קשה מאוד!!)

חבר ממש ממש טוב שלי מהילדות , שאני איתו בקשר ממש ממש טוב ואין סיכוי בעולם שהוא יעשה משהו לרעתי.

בא והציע לי לקנות איתו רכב משותף, רכב ישן נושן כי הוא הרגע הוציא רישיון והוא לא רוצה להוציא הרבה הוצאות.

ההצעה היא כזו:

הרכב יהיה רשום על שמו, יהיה ביטוח חובה וצד ג' לרכב.

הרכב יהיה בשווי של כ3-5 אש"ח ככה שהרכב יהיה שנתון ישן וגיר אוטומטי.

אני אצטרך להשתתף איתו חצי חצי בקניה, דלק עליו, הכל עליו.

מבחינתו שאשתמש בו איתו ביחד, הוא עדיין עם מלווה. אז ככה שאנחנו יוצאים בלילות אוכל לנהוג ולחזור איתו הביתה. אין לו בעיה שאחנה את הרכב אצלי בבית.

אני 99% בטוח שהכוונה שלו טובה.

הוא צובר ניסיון, אני מקבל הקלה בניידות שלי (אדם נכה. מאוד קשה לי בלי הניידות הזו!)

נשמע כמו עסקה מבטיחה.

מה דעתכם?

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ליום יום לא הייתי קונה אלה רק עם עצמי בלבד.

ואם אתה רוצה שתישארו חברים, אז אל תקנה יחד!

היום אתם חברים מחר עבר חתול שחור אסוואד...אנא ערף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב ביחד. אם ממש קשה לך בלי רכב, אולי הייתי מציע בחודשיים האלה להשתתף איתו בהוצאות תוך שימוש ברכב(יענו מעין שכירות כזאת), אבל ממש לא שום דבר מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים !

בדיוק את זה הייתי צריך ! עדיף לא לערבב בין השניים.

אתם צודקים לגמרי!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שבחרת לכתוב את המילה "חשד" בכותרת הייתי נמנע

חחח לא נתפסים לקטנות.. פשוט סקרן אותי מה הסיכונים שיכולים לצאת מזה.

אבל שכחתי מהדבר הכי חשוב שעדיף לא לערבב חברים ועסקים.

כמו שלא מערבבים משפחה ועסקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין בזה פסול אם זה חבר טוב.

יותר מזה, זה לא שביקש ממך לשים עשרות אלפי שקלים אלא סכום קטן.

השאלה מי ייסע יותר ולמי תהיה עדיפות. אם זו האופציה היחידה שלך כדי שתהיה נייד אז אולי הייתי שוקל את זה.

סתם לידיעה, אני קניתי רכב עם חבר לפני 3 שנים (טראנו ארוך ישן) לטיולי שטח בלבד. האוטו היה נוסע פעם או פעמיים בסופש והסידור היה מצויין. מתחלקים בכל סוג של הוצאה, נהנים מהשטח, לא מוציאים הרבה כסף וביומיום נוסעים על הפרייבט הרגיל בנוחות. מכרנו אותו עכשיו כי הוא כבר גסס אבל הסידור היה מעולה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח לא נתפסים לקטנות.. פשוט סקרן אותי מה הסיכונים שיכולים לצאת מזה.

אבל שכחתי מהדבר הכי חשוב שעדיף לא לערבב חברים ועסקים.

כמו שלא מערבבים משפחה ועסקים

לקנות רכב ביחד זה לא מורכב כמו עסק. בכל מקרה במצב המתואר עדיף השתתפות בהוצאות על בסיס שימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להפסיק את החברות שלכם, תסכים להצעה הזו.

אם אתה רוצה להשאר חבר שלו - אל תסכים. שכל אחד יקנה לחוד.

אפילו עם אבא שלי לא הייתי קונה בשותף, אז עם חבר?!?

בטוח שתריבו, בטוח שיהיו אי הסכמות. זה ממש קפיצה לאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...