Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפתור הנעה=חובת איתוראן

baldork
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום

אני שוקל לקנות פג'ו 3008 פרימיום

בסוכנולת המוכר אמר לי שבגלל שאין מפתח לדגם הנ"ל, אלא כפתור הנעה,

אין אפשרות להתקין עלוקה וקודן (מה שהביטוח שלי דורש לדגם הנ"ל)

אלא רק איתוראן (save או רגיל)

האם המוכר דובר אמת או מנסה להכריח אותי לקנות איתוראן

בברכה ותודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטות.

יש המון רכבים עם כפתור וקודן. נראה שהבחורצ'יק מנסה לעשות עליך סיבוב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שלא חייבים איתורן גם לא חייבים קודן.

אתה ככל הנראה תשלם פרמיה קצת יותר גבוהה אבל זה שווה את זה.

אישית נראה לי הכי מטומטם בעולם לרכוש רכב עם keyless ולחצן התנעה, ואז להידרש להקיש קוד מטופש על לוח לחצנים סוג ז'...

הסוכנויות מנסים לדחוף איתורן לכל רכב חדש כמעט, ואם לא איתורן אז לפחות קודן, מעניין איך זה עובר את הממונה על הגבלים עיסקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אגב בסוכנות הבית של היבואן יתכן שיבטחו אותך ללא צורך במיגון כלל (תמורת תוספת לא משמעותית לפרמיה כפי שכבר העירו לפניי)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של צבי.

בשנים האחרונות אני מקפיד לבטח דרך חברות ביטוח, שאינן דורשות איתוראן / קודנית ושאר ירקות..

למשל ב-3 השנים האחרונות שמתי לב שבפניקס יש דרישה לאיתוראן, בעוד שבמגדל אין צורך.

הזמנתי לפני כחודש סיאט איביזה FR חדשה (הזמנה שלאחר מכן בוטלה), סוכן המכירות הוסיף באופן אוטומטי קודנית ועלוקה בטענה "שיש דרישה של חברות ביטוח".

יאמר לזכותו שלא הציע להוסיף איתוראן..

התקשרתי מס' ימים לאחר מכן לסוכנות הביטוח שאישרה שאין צורך להוסיף שום מיגון וביקשתי להסיר את הקודנית מההזמנה, כי אני סולד מהתקנות מקומיות ובמיוחד כאשר הן מיותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ויתרתי על קודנית וכל מיגון אחר שלא מותקן ע"י היצרן, לא רואה שום הגיון להתקין קודנית ברכב עם keyless.

עשיתי ביטוח ללא מיגון במנורה בתוספת של 600 שקלים.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את ה3008 פרימיום דיזל וביטחתי בלוביט(של לובינסקי).

אפשר לבטח ללא פוינטר/איתוראן אבל הפרמייה עולה בכאלף ש"ח.

עכשיו לגבי השניים האלו קיימת אפשרות של מערכת חצי-פעילה(ללא קודן) למערכת פעילה עם קודן(ההבדל אגב זה בין אם אתה מתעורר בבוקר ורואה שאין רכב ואז מתקשר לפוינטר והם מנסים לאתר את הרכב לבין האופציה השניה שבה הם מזהים שלא הוקלד קוד והרכב נוסע ואז מיד מתקשרים אלייך לבירור), גם כאן יש הבדל כלשהו בפרמיות בין שתי המערכות.

אני בחרתי במערכת הפעילה בשביל השקט הנפשי שלי, גם אני לא הבנתי מה הכיף בקי-לס עם קודן בהתחלה אבל אח"כ הגעתי לתובנה שללא קודן מישהו יכול פשוט לקחת לי או לאשתי את המפתחות(לאו דווקא לפרוץ אליי הביתה) ופשוט להניע ולנסוע. ומצד שני, זה לא כזה נורא להקליד קוד לפני לחיצה על כפתור ההנעה, עדיין אתה נכנס לרכב ומניע כאשר צרור המפתחות נשאר בתיק.

לגבי לוביט, יש להם הסדר עם הראל לגבי ה3008 ולאחר בירור אצל כמה סוכנים וגם בביטוחים הישירים - הם היו האופציה הכי זולה בצורה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את ה3008 פרימיום דיזל וביטחתי בלוביט(של לובינסקי).

אפשר לבטח ללא פוינטר/איתוראן אבל הפרמייה עולה בכאלף ש"ח.

עכשיו לגבי השניים האלו קיימת אפשרות של מערכת חצי-פעילה(ללא קודן) למערכת פעילה עם קודן(ההבדל אגב זה בין אם אתה מתעורר בבוקר ורואה שאין רכב ואז מתקשר לפוינטר והם מנסים לאתר את הרכב לבין האופציה השניה שבה הם מזהים שלא הוקלד קוד והרכב נוסע ואז מיד מתקשרים אלייך לבירור), גם כאן יש הבדל כלשהו בפרמיות בין שתי המערכות.

אני בחרתי במערכת הפעילה בשביל השקט הנפשי שלי, גם אני לא הבנתי מה הכיף בקי-לס עם קודן בהתחלה אבל אח"כ הגעתי לתובנה שללא קודן מישהו יכול פשוט לקחת לי או לאשתי את המפתחות(לאו דווקא לפרוץ אליי הביתה) ופשוט להניע ולנסוע. ומצד שני, זה לא כזה נורא להקליד קוד לפני לחיצה על כפתור ההנעה, עדיין אתה נכנס לרכב ומניע כאשר צרור המפתחות נשאר בתיק.

לגבי לוביט, יש להם הסדר עם הראל לגבי ה3008 ולאחר בירור אצל כמה סוכנים וגם בביטוחים הישירים - הם היו האופציה הכי זולה בצורה משמעותית.

לא ייאמן כמה לובינסקי מערבבים בנושא הזה.

כשהייתי בסוכנות המרכזית והזמנתי את אותו הרכב כמוך נאמר לי שהביטוח מחייבים קודנית ואיתוראן/פוינטר, אבל הקודנית היא רק לטובת הפעלת האיתור והיא לא מנתקת הצתה מכיוון שהרכב key-less , לכן לטענתם אפשר להניע וליסוע גם בלי הקוד (הוא פשוט יצפצף ברקע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התשובות

הייתה לי הרגשה שהוא מנסה להכניס עוד קצת

חוץ מזה,

מה שקצת עצבן אותי שהם מפרסמים את הדגם הבסיסי (אקטיב) במחיר מסויים

ואז אתה מגיע לסוכנות, ואומרים לך שאתה חייב לקחת את הדגם הזה עם חבילת השקה (או שם כלשהוא)

שזה אומר תוספת של 5000 שח בעצם ואת מקבל ג'אנטים יותר גדולים (לא בטוח שזה יתרון, רק לפוזה) ומסילות גג

אם אתה לא רוצה, אז תחכה עוד 4 חודשים שיביאו את הדגם ה"פשוט".....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בסוכנות המרכזית והזמנתי את אותו הרכב כמוך נאמר לי שהביטוח מחייבים קודנית ואיתוראן/פוינטר, אבל הקודנית היא רק לטובת הפעלת האיתור והיא לא מנתקת הצתה מכיוון שהרכב key-less , לכן לטענתם אפשר להניע וליסוע גם בלי הקוד (הוא פשוט יצפצף ברקע).

מה קשור אופן ההנעה של הרכב לניתוק שהקודנית מפעילה? למיטב ידיעתי העלוקה של הקודנית יושבת על משאבת הדלק (מתחת למושב האחורי) וחותכת את אספקת הדלק או שולחת הודעת הדממה אחרי שהרכב כבר הונע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה,

מה שקצת עצבן אותי שהם מפרסמים את הדגם הבסיסי (אקטיב) במחיר מסויים

ואז אתה מגיע לסוכנות, ואומרים לך שאתה חייב לקחת את הדגם הזה עם חבילת השקה (או שם כלשהוא)

שזה אומר תוספת של 5000 שח בעצם ואת מקבל ג'אנטים יותר גדולים (לא בטוח שזה יתרון, רק לפוזה) ומסילות גג

אם אתה לא רוצה, אז תחכה עוד 4 חודשים שיביאו את הדגם ה"פשוט".....

זה הישראבלוף בהתגלמותו וגם אותי זה בהחלט עיצבן בעבר שעוד שקלתי את ה-3008 אקטיב.

מילא שזה היה עוד בתקופת ההשקה, אך אם זכור לי נכון הרכב הושק לפני שנה כמעט, אז עד עכשיו הוא עדיין מגיע עם "חבילת השקה"?!

ואם כן, ואנחנו בעצם עדיין בתקופת ההשקה, אז למה ביטלו את הנחת ההשקה של 5K שהייתה?...

וגם את הקישקוש הזה של "ניתן להזמין ללא חבילת ההשקה, רק תמתין 4 חודשים" כבר שמעתי עוד בסוף 2016, וגם במרץ 2016, וחברים שמעו גם ביוני 2016 ועכשיו גם לך מכרו את הלוקש הזה..

בקיצור, מחיר הרכב הוא 150K ש"ח (לפני הנחות, למי שקצת טוב יותר במו"מ ינתנו ולמי שלא אז לא..)

במחיר כזה ניתן לקנות את הקשקאי דיזל שמגיעה מאובזרת יותר, כולל אבזור בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס...

מתוך כתבה בוואלה

בשבועות האחרונים דווחו כבר על ארבעה מקרים של גניבת כלי רכב בלונדון, כשהמכנה המשותף ביניהם הוא שהם אינם מונעים בעזרת החדרת מפתח. כלי הרכב המשוכללים נפתחים ומונעים בעזרת תדר שמועבר מהמשדר שיש במפתח כשזה קרוב אליו. הגאדג'ט שבידי השודדים מאפשר לקלוט ולהגביר את התדר ובכך גורם לרכב לחשוב שהמפתח קרוב אליו גם אם אינו.

https://cars.walla.co.il/item/3104009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...