Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייקרות ביטוח חובה + צד ג' לרכב ישן

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מבטח את הרכב שלי כבר כמה שנים בWOBI

רציתי לשאול

איך זה יכול להיות שכל שנה הביטוח חובה+ צד ג' שלי מתייקר

השנה זה כבר מוגזם

הביטוח צד ג' התייקר ב25%!

הביטוח חובה התייקר ב15%!

אני נהג ללא עבר של תאונות או שלילות בכלל

הרכב שלי הוא משנת 2000

איפה אתם מבטחים את רכבכם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"הוזלה" האחרונה של ביטוחי החובה שהיתה בינואר עלו משמעותית מחירי הביטוח לכלי רכב חסרי מערכות בטיחות / או עם מעט מערכות בטיחות מחירי צד ג' עלו אף הם בהתאמה. מנגד הוזלו בחדות מחירי הביטוח של כלי רכב עם ציון בטיחותי גבוה כך שיש לא מעט צרכנים בעלי רכב חדש שמשלמים פחות מ-1000 ש"ח לביטוח חובה, מנגד נהגים בעלי רכב ישן מוצאים את עצמם משלמים תעריף כפול.

כל אחד שיסיק את מסקנותיו...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יוזמה מבורכת שמשקפת כפי הנראה את הסיכון באופן יותר נכון. רכב עם מערכות בטיחות כנראה יהיה מעורב פחות בתאונות מרכב ללא מערכות בטיחות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס

ביטוח חובה זה ללא כל קשר ליוקרה של הרכב אם אני מבין נכון

וצד ג'... כנ"ל...

רק המקיף ישתנה לפי הפרופיל היוקרתי של הרכב, כך שחובה+צד ג' אמור להיות מושפעים באופן ישיר ממערכות הבטיחות ועבר ביטוחי..

ועדיין זה בהחלט יוזמה להוריד רכבים ישנים מהכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חידשתי לאחרונה את ביטוח הרכב והופתעתי שהביטוח חובה עלה לי רק 1000 ש"ח.

אגב לא מדובר על רכב חדש עם מערכות בטיחות אקטיביות אלא קאמרי בת 8.

תבדוק אולי משתלם לך כבר להתקין שיקוץ כמו מוביילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יוזמה מבורכת שמשקפת כפי הנראה את הסיכון באופן יותר נכון. רכב עם מערכות בטיחות כנראה יהיה מעורב פחות בתאונות מרכב ללא מערכות בטיחות.

אטימות וניתוק.

הגורם האנושי, המושמץ, הוא האשם בתאונות. סבבה? לכן אדם שבעשר שנות בעלות על רכב לא עשה שום תאונה, צריך לקבל הנחה, לא העלאה.

אבל במדינת האידיוטים שרוצה לקדם אינטרסים עסקיים על חשבון משלמי הביטוח והמיסים, מוכרים את הלוקש הנבזה הזה, ומקשים על אלו שלא משתתפים בשקשוקה.

העיקר שאתה בולע בשקיקה את השקר.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאידך גם הנהג הטוב ביותר עלול להקלע שלא באשמתו לתאונות קשות בגלל נהג שנוסע ממול וסוטה מהנתיב ואולי אבזור בטיחותי מתקדם היה מקטין את הנזק?

לכן יש הגיון גם לשקלל אבזור בטיחות בפוליסה.

אינני חולק על טענתך שיש לתת הנחה לנהג זהיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב עם ESP מודל 2007 אבל המדינה החליטה שבגלל החוק שחייב אותה לייבא כלי רכב פרטיים עם ESP מ 2010 - אז רק בעלי רכבים פרטיים עם ESP משנת 2010 ואילך קיבלו הוזלה - ומי שהקפיד לרכוש רכב משנת 2009 עם ESP - שיזדיין.

מדינה מטומטמת - אבל זה לא חדש...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב עם ESP מודל 2007 אבל המדינה החליטה שבגלל החוק שחייב אותה לייבא כלי רכב פרטיים עם ESP מ 2010 - אז רק בעלי רכבים פרטיים עם ESP משנת 2010 ואילך קיבלו הוזלה - ומי שהקפיד לרכוש רכב משנת 2009 עם ESP - שיזדיין.

מדינה מטומטמת - אבל זה לא חדש...

איציק

לא מסתדר לי.

הרכב שלי שנת 2008 וכן הוזל לי הביטוח בצורה שמשעותית (1,000₪).

יש איזה נספח עם הגדרות על מה מקבלים הנחה וכמה?

אולי זה קשור גם למספר כריות אוויר (7 אצלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - זה פשוט לא נכון. האם ה-ESP מופיע ברשיון הרכב?

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מופיע ESP ומופיע 6 כריות אויר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לחברת הביטוח - יורידו לך את התעריף. ואם לא יסכימו תאיים בפניה למפקח על הביטוח.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לחברת הביטוח - יורידו לך את התעריף. ואם לא יסכימו תאיים בפניה למפקח על הביטוח.

בדקתי את הנושא - ראשית: הביטוח עומד להסתיים בקרוב (עוד כחודשיים) כך שהנושא יעמוד על הפרק לא עוד הרבה זמן.

בתעודת ביטוח חובה האחרונה רשום שאין מערכת שמירת מרחק ואין מערכת זיהוי סטיה מנתיב. לא רשום כלום על ESP. העלות בשנה החולפת היתה 1450 לחובה - ולדעתי זה אמור להיות פחות במחירים של היום.

לפי מה שאני רואה באתרי אינטרנט (יש מחשבוני ביטוח חובה), השנה זה אמור לנוע בין 1100 ל 1250 שח.

אני אמתין לסיום הביטוח ונראה מה קורה בחידוש.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...