Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי יד ראשונה 0 ק"מ

bwe200
שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכללי התעניינתי לגבי רכישת רכב מיני בן 3 מליסינג, ולאחרונה נתקלתי בעסקה הזאת:

ניסאן מיקרה 2017 מיד ראשונה - 0 ק"מ

מקדמה 9,900 ש"ח

תשלום חודשי 595 ש"ח ל-30 חודשים. סה"כ 27,750 ש"ח.

משתדרג בתום התקופה לרכב חדש.

על פניו העסקה נראית יותר משתלמת מרכישת רכב בן שלוש מחברת ליסינג, או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה שתי עסקאות שונות.

כנראה רכב מיני משומש יפסיד פחות בירידת ערך מאשר רכב חדש.

אבל לרכב משומש לא תהיה אחריות מקיפה ל 30 חודשים, יהיה יותר בלאי ותצטרך מתישהו להתעסק במכירה של הרכב הישן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה שתי עסקאות שונות.

כנראה רכב מיני משומש יפסיד פחות בירידת ערך מאשר רכב חדש.

אבל לרכב משומש לא תהיה אחריות מקיפה ל 30 חודשים, יהיה יותר בלאי ותצטרך מתישהו להתעסק במכירה של הרכב הישן.

ירידת ערך לא רלוונטית כאן כי הרכב חוזר לחברה בתום התקופה.

ממה שיצא לי לראות התנאי מימון לרכב משומש הם הרבה פחות אטרקטיביים.

נניח שרכב כזה עולה 50K. פחות מקדמה - 10K, פחות 20% בתום התקופה - עוד 10K, יוצא לי לשלם בערך את אותו סכום 30K.

עריכה אחרונה על ידי bwe200
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ליסינג לרכב משומש בתנאים כאלה לא שווה.

אולי תבדוק אפשרות של קיה פיקאנטו פרטית בת 3 ( יש עדיין 4 שנות אחריות על מנוע וגיר ).

מיקרה זה אחד הרכבים הלא נוחים שיצא לי לנסוע בהם. קח זאת בחשבון ולנסיעת מבחן.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר פרטים לא יזיקו. מה קורה אחרי 30 חודשים? הרכב פשוט חוזר לחברת הליסינג וזהו? או שאתה חייב להמשיך לעסקה הבאה או לרכוש את הרכב? מה קורה אם הרכב עבר תאונה משמעותית במהלך התקופה? יש הגבלת ק"מ?

ומעוד חשוב, העסקה כוללת ביטוח ו/או טיפולים? או שהכל עליך?

לפי המספרים שלך, אתה משלם 11,000 לשנה. אם זה רק התשלום על הרכב, ולא כולל שום דבר אחר, זה ממש לא מעט לניסאן מיקרה. אם זה כולל משהו אחר זה כבר משנה את התמונה, ותלוי כבר מה נכלל בהצעה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי התעניינתי לגבי רכישת רכב מיני בן 3 מליסינג,

ירידת ערך לא רלוונטית כאן כי הרכב חוזר לחברה בתום התקופה.

איך הייתי אמור לנחש שהכוונה בהודעת הפתיחה היתה לליסינג לרכב משומש?

תרשום בבקשה, מה התנאים לרכב ליסינג משומש - כמה מקדמה, מה התשלום החודשי, מי משלם על התיקונים של הרכב אחרי תום האחריות של היבואן, האם התשלום כוללה חבילת שרות ומה נכלל בה (טיפולים, ביטוחים, אגרת רישוי, צמיגים, מצבר, בלמים ).

וגם בליסינג לרכב חדש אותו דבר - מה כולל התשלום.

ככה אי אפשר לתת לך תשובות לגבי טיב העסקאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר פרטים לא יזיקו. מה קורה אחרי 30 חודשים? הרכב פשוט חוזר לחברת הליסינג וזהו? או שאתה חייב להמשיך לעסקה הבאה או לרכוש את הרכב? מה קורה אם הרכב עבר תאונה משמעותית במהלך התקופה? יש הגבלת ק"מ?

ומעוד חשוב, העסקה כוללת ביטוח ו/או טיפולים? או שהכל עליך?

לפי המספרים שלך, אתה משלם 11,000 לשנה. אם זה רק התשלום על הרכב, ולא כולל שום דבר אחר, זה ממש לא מעט לניסאן מיקרה. אם זה כולל משהו אחר זה כבר משנה את התמונה, ותלוי כבר מה נכלל בהצעה.

אחרי 30 חודשים יש אופציה לקנות את הרכב ב-53,700 ש"ח או להחזיר לחברה. מוגבל ל-22K ק"מ בשנה, יותר ממה שאני צפוי לנסוע. לא ידוע לי על סעיף לגבי תאונה. זה ליסינג פרטי לא תפעולי, כל ההוצאות השוטפות עליי. אני משלם רק על השימוש ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם כמעט 30,000 שקל על ניסאן מיקרה משומשת לשנתיים וחצי נשמע לי מאוד לא אטרקטיבי. יש מספיק רכבי מיני לא רעים שנמכרים במחיר הזה, ואחרי שנתיים וחצי תישאר עם הרכב.

בהנחה שמדובר ברכב משומש, זו בכלל עסקה בעייתית. מה קורה אם ברכב שקיבלת יש תקלה? מי אמור לתקן אותה? לך תוכיח אח"כ שלא אתה גרמת לה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם כמעט 30,000 שקל על ניסאן מיקרה משומשת לשנתיים וחצי נשמע לי מאוד לא אטרקטיבי.

הניסאן לא משומשת. זה יד ראשונה מסוכנות - 0 ק"מ.

יש מספיק רכבי מיני לא רעים שנמכרים במחיר הזה, ואחרי שנתיים וחצי תישאר עם הרכב.

תראה, אני מעדיף לא להתקרב לרכבים שהם בני יותר משלוש מהרבה סיבות, וב-30K אין רכבים בני שלוש שמתאימים למה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אז יש שתי חלופות:

1. העסקה על המקרה

2. רכישה של רכב שהיה בליסינג. אבל מדובר ברכישה רגילה.

נכון שאפשר למצוא סופר מיני ב 30. אבל מוצע לו כאן רכב חדש (אף אם נכונות ההערות שהוא מיושן ומחורבן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בגירסא הידנית או האוטומטית? האם אתה יכול לבחור רכבים אחרים? למה המיקרה?.

אוטומטית. אני לא נעול על המיקרה. בגדול הטווח מחירים לקטגוריה הזו לתקופה של שנתיים וחצי הוא 30K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה אפס ק"מ מוצעת היום ב-66 דרך מוטודיל, כלומר מדובר על ירידת ערך של בדיוק 50% (33,000₪) בשלוש שנים.

מבחינת אחוז ירידת ערך, זה נשמע סביר, בטח אם אתה לא צריך להתעסק במכירה. רק הייתי מוודא מול חברת הליסינג מה קורה בהחזרת הרכב אם הוא עבר תאונה, או אפילו מי אמור לתקן פגמים קוסמטיים. זה יכול להצטבר לאלפי שקלים שישנו קצת את התמונה.

לדעתי, בסכום כזה לשנתיים וחצי אפשר למצוא רכבים יותר מוצלחים מניסאן מיקרה, גם אם הם אכן יהיו משומשים. אבל זה מאוד אישי. גם להגדיל קצת את תקופת האחזקה יכול לעזור לצמצם עלויות של ירידת ערך.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה אפס ק"מ מוצעת היום ב-66 דרך מוטודיל, כלומר מדובר על ירידת ערך של בדיוק 50% (33,000₪) בשלוש שנים.

מבחינת אחוז ירידת ערך, זה נשמע סביר, בטח אם אתה לא צריך להתעסק במכירה. רק הייתי מוודא מול חברת הליסינג מה קורה בהחזרת הרכב אם הוא עבר תאונה, או אפילו מי אמור לתקן פגמים קוסמטיים. זה יכול להצטבר לאלפי שקלים שישנו קצת את התמונה.

לדעתי, בסכום כזה לשנתיים וחצי אפשר למצוא רכבים יותר מוצלחים מניסאן מיקרה, גם אם הם אכן יהיו משומשים. אבל זה מאוד אישי. גם להגדיל קצת את תקופת האחזקה יכול לעזור לצמצם עלויות של ירידת ערך.

קיה פינקטו באותם תנאים תעלה 32,400 לשנתיים וחצי. הפרש 4,650 בין הפיקנטו למיקרה.

האם המיקרה עד כדי כך גרועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...