Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסת מערכת start&stop לפעולה כשהמנוע קר

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי איביזה 1.0l 2016 המצויידת במערכת האמורה. בספר הרכב מצויין שהמערכת לא נכנסת לפעולה כשטמפרטורת המנוע נמוכה. אצלי מנגד שמתי לב שהמערכת נכנסת לפעולה גם כשהמנוע קר וטמפרטורת נוזל הקירור אפילו עוד לא התחילה לעלות - לדוגמא אחרי נסיעה של 50 מטר מהתנעת בוקר קרה. האם המצב הזה תקין? האם גם אצלכם כך הם פני הדברים?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים עם בקרת תרמית ממוחשבת מתחממים מאוד מהר, אחרי מספר דקות של עבודה המנוע כבר מעל 60 מעלות ואז עצור סע יכול לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא תקין, תקרא בספר הרכב.

על סמך מה אתה קובע שברכב של פותח האשכול המצב לא תקין ? יש לך סימוכין לקביעה הזו ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עם מנוע קר לא סביר שמערכת S&S תפעל. כך זה מתועד בספר הרכב של לפחות שני רכבים שיצא לי לנהוג עליהם לאחרונה.

הבעיה שהנחתי שפות"ש יודע שהמנוע שלו קר (מדחום או לפחות חיווי נורה) שמסתבר שזה לא היה המצב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שטמפ' נוזל הקירור מעל 25 מעלות צלזיוס מערכת S&S אמורה לעבוד במידה ושאר התנאים/ערכים הקשורים להתנעת המנוע תקינים אי לכך הכול תקין ברכב של פותח האשכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שטמפ' נוזל הקירור מעל 25 מעלות צלזיוס מערכת S&S אמורה לעבוד במידה ושאר התנאים/ערכים הקשורים להתנעת המנוע תקינים אי לכך הכול תקין ברכב של פותח האשכול.

תודה רבה מרק!

צריך לשים לב שבאיביזה מד טמפרטורת נוזל הקירור (וגם השמן) מתחיל להציג נתונים רק ב 50 מעלות ואילך (עד אז מוצג ---). אם המערכת נכנסת לפעולה ב 25 מעלות כדבריך, אז נראה לי שהמצב אצלי תקין - שכן למיטב ידיעתי לוקח לנוזל הקירור כמה שניות להגיע לטמפרטורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי אצלי בגולף היום את התנהגות המערכת. הנעתי בבוקר התנעה קרה, טמפ סביבה היתה 19.5 מעלות. לאחר כ 100 מטר עצרתי וה S&S כיבה את המנוע כמו גדול. המנוע עבד מההתנעה אולי דקה......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס שליוותה אותי כמעט שלושה שבועות באיטליה (בין השאר במזג אוויר של 10 מעלות) הS&S היה מתחיל לעבוד גם לאחר 30 שניות בהן המנוע היה מותנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה מרק!

צריך לשים לב שבאיביזה מד טמפרטורת נוזל הקירור (וגם השמן) מתחיל להציג נתונים רק ב 50 מעלות ואילך (עד אז מוצג ---). אם המערכת נכנסת לפעולה ב 25 מעלות כדבריך, אז נראה לי שהמצב אצלי תקין - שכן למיטב ידיעתי לוקח לנוזל הקירור כמה שניות להגיע לטמפרטורה הזאת.

לא יודע לומר לך כמה זמן לוקח לטמפ' נוזל הקירור להגיע לטמפ מסויימת מכיוון שזה משתנה מרכב אחד למשנהו.

קח בחשבון כאשר הטמפ' החיצונית בימי הקיץ היא מעל 25 מעלות צלזיוס לכן לא ייתכן שטמפ' נוזל הקירור נמוכה מזה מכאן ניתן להסיק שמערכת אצלך עובדת בצורה תקינה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מערכת יש לה את ההתניות שלה.

בוולוו המערכת לא נכנסת לפעולה כשהמנוע קר/ כהמזגן בעוצמה מלאה/ כשהטמפ׳ החיצונית מעל 30 מעלות/ כשההגה מסובב לצד אחד עד הסוף/ כשהנהג לא חגור/ כשהמצבר חלש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...