Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראב 4 היבריד פרימיום VS קודיאק דיזל אקסקלוזיב

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

בהמשך לחיפושי אחרי קרוסאובר מפנק הייתי די נעול על הקודיאק דיזל אקסקלוזיב ואפילו הזמנתי אחת כבר.

אני לא בן אדם סטיגמתי אבל יש לי בבית אוקטביה בת 3 שנכנסת למוסך כל חצי שנה בגלל בעיות גיר בלתי נסבלות ולכן התחלתי קצת לחשוש מהקודיאק. אני יודע שמדובר בגיר כיו יכול רטוב ויותר אמין אבל הטעם המר מהאוקטביה עדיין ישנו ועדיין עומד בחנייה.

הנסוע השנתית שלי היא 20-30 אלף קילומטר. התרשמתי הטויוטה rav4 פרימיום היבריד בסוכנות של טויוטה. אני יודע שזה רכב ברמה אחרת וזול ב60 אלף ש"ח אבל אני שוקל להזמין אותו כדי לחסוך לעצמי בעיות אמינות.

אשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בסוף חייו, פנים זול ופשוט אפילו מרכבי מיני שעולים 50 אלף ₪ ( בחלק מכתבות הרכב כתבו בדיוק ההיפך- פשוט אבסורד- שב ותתרשם או יותר נכון תתאכזב), לא נוח ברמת המתלים.

מאד מאד מרווח, מרווח הרגליים במושב האחורי אדיר, דומה למרווח של הטיגוואן ועדיף במקצת על זה של הקודיאק.

חסכוני בעיקר בעיר, מחוץ לעיר חסכוני רק קצת יותר מהממוצע.

יקר מדי בשביל התמורה לדעתי.

הקודיאק עדיף כמעט בכל פרמטר, אבל המחיר בגירסת הדיזל נראה לי גבוה מדי- הרכב לא פרימיום לא רק מבחינת המותג אלא גם מבחינת ההרגשה בפועל.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בסוף חייו, פנים זול ופשוט אפילו מרכבי מיני שעולים 50 אלף ₪ ( בחלק מכתבות הרכב כתבו בדיוק ההיפך- פשוט אבסורד- שב ותתרשם או יותר נכון תתאכזב), לא נוח ברמת המתלים.

מאד מאד מרווח, מרווח הרגליים במושב האחורי אדיר, דומה למרווח של הטיגוואן ועדיף במקצת על זה של הקודיאק.

חסכוני בעיקר בעיר, מחוץ לעיר חסכוני רק קצת יותר מהממוצע.

יקר מדי בשביל התמורה לדעתי.

הקודיאק עדיף כמעט בכל פרמטר, אבל המחיר בגירסת הדיזל נראה לי גבוה מדי- הרכב לא פרימיום לא רק מבחינת המותג אלא גם מבחינת ההרגשה בפועל.

הבנתי אותך. תודה על היעוץ, אמשיך להמתין לקודיאק דיזל שלי בתקווה של אמות מזדקה עד שהוא יגיע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרנות, שקלת את ה-3008 דיזל? הכוונה למנוע הבכיר.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא פרימיום לא רק מבחינת המותג אלא גם מבחינת ההרגשה בפועל.

בשביל זה יש להם Q7...

קודיאק לא אמורה להיות פרמיום, ובכל זאת מרגישה איכותית מאוד, חומרים מצויינים וברמת הגימור הגבוהה בשילוב עור בהיר נראית יופי בפנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש להם Q7...

קודיאק לא אמורה להיות פרמיום, ובכל זאת מרגישה איכותית מאוד, חומרים מצויינים וברמת הגימור הגבוהה בשילוב עור בהיר נראית יופי בפנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אחרי שבחנתי את הבמוו x1 באולם התצוגה לאחרונה, הג׳יפון הבסיסי ביותר של במוו (בגירסה עם כסאות עור בהיר וחלקים נוספים בהירים) נוכחתי שיש פער לעומת הג׳יפונים העממיים וביניהם גם הקודיאק (הבחינה היתה מהירה יחסית ואולם זה הרושם שהספקתי לקבל).

הקודיאק איכותית כשלעצמה, עדיין היא ברמה נמוכה יותר במקצת מהטיגואן (אני נוכחתי למשל כי הפלסטיקה בקודיאק מתחת להגה גמישה ופשוטה, כסאות העור / אלקנטרה גם די פשוטים) ושניהם עדיין לא ברמת פרימיום, לא רק מבחינת המיתוג אלא מבחינת ההבדלים בפועל, כאשר המדד הוא לצורך העניין הבמוו x1 (את ה- q3 אני לא לוקח כמדד מאחר והיא כבר מיושנת).

דרך אגב בקודיאק אני נכחתי שלא ניתן להגיע לתנוחת נהיגה נוחה מבלי שהרגליים יתקעו בפלסטיקה מתחת להגה (ומכאן גיליתי את ״איכות״ הפלסטיקה שם), העניין הוא שרוב הנהגים לא יודעים מה זאת תנוחת נהיגה נכונה ויושבים קילומטר אחורה ולא מגלים את הבעיה הזאת, לא בקודיאק ולא ברכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך. תודה על היעוץ, אמשיך להמתין לקודיאק דיזל שלי בתקווה של אמות מזדקה עד שהוא יגיע :)

מה טווח האספקה שהבטיחו לך לקודיאק דיזל?

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...