Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני ידני שנת 2013-2015 עד 35K

Itay Brandes
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. מחפש רכב מיני/סופרמיני ידני (בלבד, רובוטי ואוטומט לא בא בחשבון) לנסיעה עירוניות ובינעירוניות במישור במרכז, כ40 ק"מ ביום. אחת לשבועיים עליה לירושליים עם 2 אנשים, לא יותר.

מחפש רכב שנת 2013-2015.

רוצה רכב אמין, שיהיה קטן במימדים (גר בתל אביב וצריך לחנות בחורים), ויהיה חסכוני בדלק.

עד עכשיו נהגתי על אלטו ידנית שנת 2011 והיתה לגמרי אחלה. הרף שלי די נמוך, אז אל תפחדו לתת לי רכב "חלש" (כל עוד הוא לא יותר חלש מהאלטו כמובן). הדבר היחיד שהפריע לי בו היה שלא היה חיבור AUX אז אני מעדיף שיהיה. לא מעניין אותי שליטה מההגה או שטויות כאלה.

תקציב עד 35K, גמיש קצת אם יש סיבה טובה.

עריכה אחרונה על ידי Itay Brandes
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט מיי אופציה טובה- מכונית זולה (יש גם בפחות מהתקציב שלך), חזקה יחסית למיני (75 כ"ס עם 10 קג"מ ב-3K סל"ד), אמינה (רק בדוק את תפקוד משאבת המים ושילוב ההילוך הראשון והרוורס), מרווחת (גם בגאז' גדול), עם כבל אוקס. שים לב שיש רק 4 מושבים ושאיכות הפנים במתחרות (פיקנטו למשל) טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם הסתדרת עם האלטו, תבדוק את הC1 מ2015 והלאה, יש כמה קרובות לתקציב שלך ביד2 (2015-2016), בניגוד לפנדה ולסיאט מיי תקבל רכב מאובזר ובטיחותי יותר (מערכת מולטימדיה מקורית, שליטה מההגה, דיבורית מובנית, מחשב דרך, כיסא נהג מתכוונן לגובה, השחרת חלונות מהיצרן, חיישני לחץ אוויר ו6 כריות אוויר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה לא זריזה מהתחרות שלה בטח לא החדשה שעלתה במשקל.

אם תוכל לעלות תקציב לאזור ה 40 אלף יש כמה פיגו 108, היתרון שלה לעומת האחות. C1 הוא במנוע שחזק יותר ולמעשה היא הזריזה בקטגוריה המיני ידנית.

ישנם כמה פיגו 208, הרכב נוח ומרווח יותר במיוחד מאחור ששם הפיגו צפופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לחפש פג'ו 108 ידנית מנוע 1.2 עם 82 כ"ס. ב40K אתה תאכל למצוא אחת שנת 2015, זאת התמורה הידנית הכי טובה בשוק בתקציב הזה (לפי דעתי כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו בתקציב הזה היא ישנה ועם מנוע ליטר בלבד. AUX וUSB זה כבר לא מרשימם בשנת 2017.

C1/108 באים עם מערכת מולטימדיה מקורית של היצרן עם בלוטוס, דיבורית ושאר ירקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני די משוחד לגבי הפיג'ו, אבל הרכב נמכר במחיר מאוד גבוה ב2015 ורק לקראת מרץ 2016 התרחשה ירידה במחיר.

לדעתי לא עלו לכביש יותר מידי רכבים ב2015, ודגמי 2016 מתומחרים מעל התקציב של פותח האשכול.

לכן, המלצתי היא על הC1 הידנית, שלמעט בגזרת המנוע מגיע באבזור טוב יותר (גלגל הגה וידית הילוכים בציפוי עור, וכיוון מראות חשמלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבה טיפה שונה אבל חזקה בהרבה היא הספלאש הידנית חסכונית, מרווחת, חזקה יחסית לאלו למעלה ומרגישה הרבה יותר אוטו.
גם לדעתי ספלש ידנית טובה יותר מפיקנטו ו i10, יש לה מנוע 1.2 חזק ועם 4 צילינדרים. אני עדיין חושב שמנוע 4 פעימות צריך להיות 4 צלינדרים ולא 3 כמו לרוב המכוניות בקטגוריית מיני ידניות היום. פעולה של מנוע 4 צילינדרים הרבה יותר חלקה ונעימה.

היא גם יותר מרווחת, בהפרש לא קטן.

אבל אין חיבור AUX למייטב זכרוני. זה דגם די וותיק שהוצג עוד ב 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו לא במקרה נחשבת לטובה יותר מהצרפתיות שהוזכרו.רכב מצויין לתקציב.

במה הפיקנטו הידנית עדיפה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...