Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני ידני שנת 2013-2015 עד 35K

Itay Brandes
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב עם 7 שנים אחריות ,אמינות ללא פשרות ,רכב הנמכר כמה שנים רצופות בצורה פסיכית ללא תלונות על תקלות ,הרכב שלקח את כל ההשוואות שעשו ביחס לרכבים קטנים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להראות השוואה בין ה108 כאשר שתיהם ידניות?

מתקשה להבין איך הפיקנטו תנצח אותה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום מולטימדיה לא תעזור לך בחום הישראלי כשאתה מתיישב ברכב ואין עליך רוח קרה. אתה רק רוצה אותה על הפנים שלך, והיא מתעופפת לכיוון השמשה הקדמית.

זו נקודה שכולם מתעלמים ממנה כשממליצים על הקטנות מבית VW ופיג'ו. הן מעולות, עד שמגיעים למזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו, אני רואה אותך חוזר על מספר מנטרות לאורך מספר רב של שרשורים.

אבל אני חייב להגיד לך שאתה טועה.

בתור אחד שנסע בשנה וחצי האחרונות כ20,000 ק"מ עם ה108,

אין בעיה עם פתחי המזגן!

פתח המזגן של הנוסע ניתן לכיוון לאזור הנהג באופן מצויין, והמזגן עצמו למרות היותו טיפה רועש מקרר מצויין.

לא פחות טוב מכל פיקנטו או פנדה שיצא לי להיות בהם כנוסע.

שנית, עוד טענה שעולה רבות בעניין השלישייה מבית PSA ומבית WV, חלקי הפח החשופים, בקיץ הם לא מתחממים יותר משאר חלקי המרכב בתא הנוסעים. למעשה ההגה לרוב יהיה חם בהרבה.

כנ"ל לגבי החורף.

אני לא טוען שהרכב מושלם, ואתה מוזמן לקרוא את סיכום השנה שלי איתו.

אבל ההתפשרויות שיש בו מתגמדות לעומת היתרונות, בין אם זה ביחס המחיר תמורה (כמה עולה פיקנטו "ספורט" ידנית 1.2 ליטר וכמה עולה ה108?!) , האבזור וצריכת הדלק.

אז להמשיך לטעון במרץ שהוא רכב שלא היית קונה בגלל היעדר פתח מיזוג מתכוונן במרכז הרכב, וזאת מבלי שהתנסית בשימוש יום יומי זאת הטעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מנסיום על 107 לא הרגשתי בבעיה במזגן גם בימים למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי 108, אצל אימא שלי יש 107, אצל חבר טוב ואצל הבת זוג יש פיקנטו 2015\2016. בפג'ו יש מזגן שהוא חד וחלק יותר טוב ויותר מקרר למרות פתח המיזוג המרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה 107 ולי פנדה מדור קודם, הפיגו הזרימה אוויר אחת יותר באותה העוצמה.

גם כשנסענו 4 אנשים ברכב למרחקים כמו ממעלות לבאר שבע מאחור לא היו תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה לקחה את ההשוואות בעיקר בגלל שיש לה גיר אוטומטי רגיל מול רוב הקטגוריה שממגיעה עם גיר רובוטי חד מצמדי ואולי קצת כי הפנים שלה היה טוב יותר טוב בתקופת ה107 והI10 הקודמות.

עם גיר ידני הפיקנטו כבר לא ממש מתעלה כנגד המכוניות של היום.

לפיקנטו הייתה תקלה סדרתית של נפילת חלונות שטופלה בעיקר באחריות אבל עדיין קיימת וכמובן היה את המקרה עם הפיקנטו ספורט והרעש בגיר הידני ובסוף החליפו לו גיר.

הייתי בודק לפני שהייתי יוצא בהצהרה בומבסטית של "אמינות ללא פשרות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו ידנית עולה לפחות ע"פ מחירון כמו פורד פיאסטה, סוזוקי ספלאש, רנו קליאו 3. ועולה כמעט(4 אלף הבדל) כמו סיאט איביזה, פאביה, רנו קליאו החדשה.

באמת שלא רואה פה נקודות זכות רבות לפיקנטו אל מול האחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאשתי פיקנטו 6 שנים ,שום חלון לא נפל ,לא היתה תקלה אחת ברכב ,מזגן יותר טוב משל ההונדה שלי ,רכב יציב מאוד על הכביש ,נוח וגבוה,מחירון טוב ושכירות מצויינת

בשנה הראשנה שהפיקנטו הגיע לארץ נמכרו בעיקר ידניות.

לא במקרה יבואן אחד נותן 7 שנים אחריות ואחר נותן 2/3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, והפיקנטו של אישתך זה מדגם מייצג? על אוטו אחד בונים מוניטין אמינות?

אם הסחירות כל כך טובה בדגם הידני למה יש עמודים שלמים שלה בטרייד מוביל?

לא שאני מבין את הטיעון של נתינת אחריות אבל יונדאי נותנים 5 שנים אחריות בחול על הi10 ובארץ רק 3, אז מה זה אומר ? שיונדאי לא מאמינה במוצר שלה וקיה כן ?(ואלו אותם מכלולים בדיוק וגם לא מדובר ב7 שנים מלאות, כלומר האמון הנרחב הוא רק בגיר ובמנוע.)

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...