Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 323F שנת 96 נחנק בנסיעה

Maor Hananayev
שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום חברים !

כתבתי לא מעט על הרכב הזה וכל פעם נותנים לי עצה אחרת לבדיקה.

טענתי שהרכב נחנק בנסיעה בעמידה הוא בסדר משום מה שאני לוחץ על הדוושת גז בנסיעה הוא מגיב ואז פתאום מפסיק להגיב למשך 2 שניות ואז חוזר להאיץ תוך כדי שאני נזרק אחורה מההאצה חח.

אמרו לי לבדוק את הנשם שיוצא לפילטר אוויר אם הוא סתום הגיוני ?

בנוסף אמרו לי לבדוק צינורות וואקום וגם את החיישן חמצן. הייתי אצל מישהו שאני קונה אצלו כבר כמה שנים חלקי חילוף לרכב והוא אמר לי לבדוק לעומק את המצערת מה אתם אומרים יכול לגרום לתופעה המוזרה ביותר הזאת...

לגבי הזרקה לפני שקניתי את הרכב המוכר עשה ניקוי למזרקים ואני החלפתי פילטר דלק שהיה סתום כמעט לגמרי.

יש למישהו רעיון כלשהו מה אני יכול לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להרגיש את התופעה המדוברת. הייתי בודק על הדרך גם לחץ ממשאבת הדלק על ידי שעונים יעודיים.

עכשיו בדיוק דיברתי עם הבן אדם שעשה את השינויים אצלי ברכב והוא גם אמר לי לבדוק לחץ דלק הלוואי והיה לי אבל שעונים ומי שיעזור לי אני ממגדל העמק ואין ממש אנשים שאני מכיר שיש להם כלים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף רוטור במפלג ובדוק האם הפלטה מתחתיו ( המתכת מכוסה פלסטיק) לא סדוקה.

הזמנתי בהתחלה עוד לפני שהתייעצתי פה מכונאי שמגיע עד אליי הוא פתח את המכסה רק ריסס קצת ספריי קרבורטור בפנים משום מה ואמר שהכל בסדר.

במוסך שהייתי אמרו לי לבדוק רק עניין חשמלי...

וכמו שאמרו בנוסף לבדוק לחץ דלק בגלל שבנסיעה המצערת מפסיקה להגיב ל2 שניות ואז שוב חוזרת לההאצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק שוב את הרוטור האם פורץ - פרק את המיכסה ,נתק את החוט המרכזי מהמיכסה וקרב אותו למרכז הרוטור בעירך 1 סמ ,בקש מחבר שייתן סטרטר- בעם פורץ ניצוץ מהחוט לרוטור - הרוטור פורץ ויש להחליפו.

שום ספרי לא יתקן זאת ואין שם מה לנקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק שוב את הרוטור האם פורץ - פרק את המיכסה ,נתק את החוט המרכזי מהמיכסה וקרב אותו למרכז הרוטור בעירך 1 סמ ,בקש מחבר שייתן סטרטר- בעם פורץ ניצוץ מהחוט לרוטור - הרוטור פורץ ויש להחליפו.

שום ספרי לא יתקן זאת ואין שם מה לנקות.

אני אבדוק את זה עם חבר הוא יותר מקצועי ממני.

בכל מקרה דבר נוסף שחשוב לציין בעל הרכב לפני עשה שינויים במערכת החשמל שהוא הוסיף 2 מפסקים אחד למערכות חשמל של הרכב מנוע וכו' ומפסק 2 בשביל מצבר נוסף למערכת מוסיקה שהייתי במוסך אמרו לי ללכת לכיוון הזה של החשמל הם בדקו את כל האוטו ואמרו שהכל נראה כשורה המערכת חשמל הזאת היא באה עם כבל והמון שטויות שהכניסו לשם אבל בעל הרכב לפני אמר שהאוטו היה נוסע עם זה אבל יש מצב שאחרי הרבה זמן שחלף יש קצר כלשהו בצמה או משהו ?

אני אבדוק את עניין הרוטור ואעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי סביר שזה הרוטור מפלג.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי סביר שזה הרוטור מפלג.

מוכרים את זה בנפרד או שזה משהו שאני לא יכול להשיג וחייב לקנות מפלג קומפלט ?

מה המחיר של יפלג קומפלט ומה המחיר של הרוטור הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים בנפרד. זה חלק שניתן להחליפו.

תבדוק בחנויות חלפים. אבל קודם כל תאתר את הבעיה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להרגיש את התופעה המדוברת. הייתי בודק על הדרך גם לחץ ממשאבת הדלק על ידי שעונים יעודיים.

מאור שחכתי לענות לך המשאבת דלק חדשה מהניילון הבאתי והחלפתי פילטר דלק איתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...