Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרגון לטלרון מצברים ואוטו דיפו על המצבריה הניידת

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

EAF9248C-B9D2-4B61-ACBB-2782E03DA516.jpgאז הגיע זמנו של הוורטה הכחול בן ה4 ששירת אותנו נאמנה אך נחלש בימים האחרונים-לא נתקענו!

בחיפוש בגוגל מצאתי את שרות המצבריה של אוטו דיפו.קיבלתי שרות ללא תשלום עד הבית ומצבר סטארט אפ שחור במחיר מצויין של 399₪.הבחור הגיע בדק טעינה ביצע בדיקה ממוחשבת למצבר והציג תדפיס מדוייק של הדיאגנוזה של הקיים.למי שלא יודע סטארט אפ זה בדיוק כמו וורטה רק מדבקה שונה וחודשי אחריות פחות. שרות ומחיר אמריקה!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי רועי.א

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, טוב לשמוע.

מניח שיהיה רעיון טוב להוסיף פרטים כמו טלפון וקישור ולבקש מההנהלה להעביר לשרשור הייעודי של המלצות על בעלי מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi,

במחיר המוזל שהוא קיבל:

הגיע מישהו, החליף לו מצבר, הרכב הניע ולא נדרש להגיע למוסך, ובתור בונוס יש גם אחריות (גם אם פחותה).

אני לא יודע אם אתה מתגורר בישראל אבל רק ההגעה של הטכנאי, עולה כסף (ולא מעט).

תלמד לפרגן.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הנציג של טלרון בפורום רמז שלמעשה, אין הבדל בין סטארט-אפ ופאוור-אפ לבין ורטה.

יש לנו 4 מצברים כאלו ברכבי המשפחה ואני מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi,

במחיר המוזל שהוא קיבל:

הגיע מישהו, החליף לו מצבר, הרכב הניע ולא נדרש להגיע למוסך, ובתור בונוס יש גם אחריות (גם אם פחותה).

אני לא יודע אם אתה מתגורר בישראל אבל רק ההגעה של הטכנאי, עולה כסף (ולא מעט).

תלמד לפרגן.

מה הקשר בין מחט לתחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

** עדכון **

בהמשך לשרשור זה,

המלצתי לחבר להתקשר למוקד של אוטו-דיפו ולקבל הצעת מחיר להחלפת מצבר של שנפ ( 62Ah) בן שנתיים ומס' חודשים שמותקן בפורד מונדאו 2008.

במוקד של אוטו-דיפו טענו שאין להם מצבר מתאים של אותן חברות (מבחינת גודל פיזי), בקיבולת כזאת והציעו מצבר 70Ah בעלות של 750 ש"ח.

המלצתי לו שיירד מהרעיון ויתקשר למקום אחר.

הוא שאל את דעתי בנוגע למקס מצברים, ציינתי שראיתי בפורום מס' המלצות ולכן הצעתי שינסה.

הוא התקשר למקס וקיבל הצעת מחיר למצבר PowerUP מבית ורטה עם אחריות לשנה במחיר של 450 ש"ח (החלפה בבית הלקוח כמובן).

הטכנאי הגיע במהירות וההמצבר הוחלף במקום לשביעות רצונו.

נתקלנו בבעיה מטופשת שהרדיו ננעל ודרש קוד לפתיחה. קרוב לוודאי שלא השתמשו במצבר גיבוי בזמן ההחלפה, אחרת קשה לי להסביר מדוע זה קרה.

הוא מצא שירות באתר שמספק קוד לפתיחה בעלות של $1 בהתבסס על מספר ייחודי שמוציאים דרך הרדיו, באמצעות לחיצה על מספר כפתורים וגם בעיה זו נפתרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הוא לא רמז

הוא כתב ברור שסטארטאפ ופאווראפ ואנרג'אייזר=ווארטה

הוא רמז ואחר כך רמזו אחרת.

זה לא אותו מצבר. גם לא ממש אותם נתונים בדיוק.

עדיין. קנייה טובה בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בוא נתחיל מזה - שוארטה זה לא יצרן מצברים. זה מותג מדבקה.

עכשיו גם למותג VARTA יש כמה סדרות, שנבדלות ביניהן באיכות.

אם תשווה את הנתונים של הפאואר אפ וסטארט אפ -תראה שהם לא 1:1 למצבר שנקרא ורטה.

יש הודעה מפורשת על כך - לעומת ההתחלה שהם אכן טענו שהם מקבילים.

סתם 2 שרשורים שאפשר להתרשם מהם -

בבקשה קריאה ביקורתית -

ההודעה הראשונה בעמוד השני:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?611260-%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%94%D7%94%D7%91%D7%93%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%9D/page2

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?624733-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%94-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%95-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A8-VARTA-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D&p=5356375#post5356375

תעשו מה שאתם רוצים ואם היה לי המון זמן הייתי חופר להוציא לכם את ההודעה המפורשת.

בכל מקרה חשוב שתשימו את זה במאחורה של הראש שלכם - שאלו לא מצברים 1:1 -

זה לא אומר שסטארטאפ זה רע - ואם סטארט אפ עולה 399 וורטה עולה 599 אני הייתי קונה את הזול.

אבל לא לחשבו בטעות שקיבלת את אותו המוצר.

אגב, יש מצבר שנקרא FVP שמשווק עכשיו עם 24 חודשים אחריות, כמו בוש.

תבדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן נקרא JHONSHON CONTROLS ותחתיו מיוצרים הרבה מותגים כמו ורטא ונגזרותיו. אני מרוצה מהסטרט אפ מחזיק לי קרוב ל 4 שנים במכוניות שלי

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, ורטא זה בהחלט יצרן. יצרן ענק עם 120 שנה של הסטוריה.

זה שהוא נמצא היום תחת קונצרן גדול יותר לא עושה ממנו מותג מדבקה.

זה כמו לומר שסובארו זה מותג מדבקה של תעשיות פוג'י.

לגבי יתר ההודעה, על הכיפאק ותודה על החידוש.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...