Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אחוז ריבית הבנקים לוקחים בהלוואות לרכישת רכב?

bwe200
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי בהרבה פרמטרים - בלקוח, בבנק, ברכב, בגיל הרכב, ואפילו ביעדים של הפקיד...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מעל גיל שנתיים אז ידברו איתך כבר על פריים +2.5٪ וכו.

כל הנושא הוא בועה גדולה כי ברכב חדש ירידת הערך לפעמים חזקה יותר מהתחשיב עליו נשענת ההלוואה. בכל מקרה 40 מיליארד שקלים מחזיקים את הלוואות הרכבים הפרטיים בארץ והבנקים מבסוטים עד הגג.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק לאומי - אנחנו לקחנו רכב חדש פריים + 0.7 והסכום הוא עד 80% מערך הרכב החדש.

בנק ישראל הוציא הנחייה (לא מחייבת) להגביל את את אחוזי המימון בהלוואות לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי בבנק הלוואה לכל מטרה על סכום של 60k בפריים. ללא ערבים. בלי להזכיר רכב בכלל. הכל שאלה של איזה לקוח אתה מבחינת הבנק...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה רכב בן שלוש?

רכב בן שלוש לא יקבלו כבטחון ועל מנת לרכשו תצטרך לקחת הלוואה לכל מטרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבו פה לא מעט טעויות.

קודם כל לגבייה ריבית זה עניין של מו"מ וכמה כוח יש לך בסניף שלך. ממליץ ללכת לכמה בנקים ולהשוות ולשקר לכולם בפנים! כי הם לא מתביישים לעבוד על כולנו בפנים.

אני קיבלתי בבנק לאומי בריבית פריים, וחבר טוב שלי גם קיבל ריבית פריים - 0.1 בבנק פועלים.

דבר שני לגביי גובה ההלוואה, זה נכון שבנק ישראל נתן המלצה, אבל ברגע שאתה מבקש מהבנק הלוואה בשביל לסגור אותה

אפשר לקרוא להלוואה באלף ואחד שמות (הלוואת גישור...וכו) ולאו דווקא הלוואת רכב שבאמת קצת מגבילה (כמו כן ניתן לקחת 2 הלוואות מקבילות שיכסו את הסכום).

ניתן להוציא מהבנק גם 100% מימון .. גם פה יש יתרון לסניף האישי שלך במידה ויש לך ערובות בבנק שיורידו את סף החשש של הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישרו לי הלוואה של 100 אלף בבנק יהב, פריים+1% לרכישת רכב יד שנייה (2015)- מותנה בהעברת פעילות אליהם.

הבנק שלי (אוצ"ח) השווה את התנאים על מנת למנוע ממני להעביר את הפעילות ליהב.

אך בסוף ביטלתי את רכישת הרכב, מעדיף למשוך עם שלי עוד שנה/שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי החשיבה שלי מיושנת וחסרת מעוף אבל לדעתי לקחת הלוואה מהבנק בשביל רכב זו טעות איומה. מבין אם אתה צריך הלוואה לקורת גג, לניתוחים חלילה, אבל רכב? קנה רכב שנתיים ישן יותר.

אספר לכם סיפור קטן. עד לפני שנתיים הייתי לקוח של בנק פועלים , חשבון די יציב, משכנתא יחסית נמוכה, וכל הזמן הפקידה שדי התיידדתי איתה, מתוך רצון להכיר את הלקוח שאלה פרים כגון איזה רכבים יש וכמה ילדים?במה עוסקים וכו' כדי מצד אחד להכיר ומצד שני לנסות "להלבש " איזו הלוואה,, ואז אמרה לי "למה שלא תיקח הלוואה קטנה ותחליף רכב אשתך לכבוד יום ההולדת?" סירבתי נחרצות בכל פעם שהציעה. לפני שעזבה את הסניף ,הזמנה אותנו להיפרד ואמרה לי שטוב שלא השתכנעתי לקחת הלוואה לרכב, הרבה אנשים עושים טעויות כאלו ומשלמים ביוקר ".לא לוקחים עבור רכב..-זו דעתי בכל אופן

לא עונה אם לא יודע תשובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החור הגדול כיום בתחום ההלוואות (ובנק ישראל מעדיף לא לדבר עליו) הן ההלוואות הכפולות/משולשות: הולכים לבנק אחד ולוקחים הלוואה בתנאים X ואז עוברים את הכביש ולוקחים עוד הלוואה בתנאים Y . אין שום מנגנון שימנע את הכפל ואפילו הבנקים נהנים מ"החור" ובור האשראי רק מעמיק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...