Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה, בערך 50k

Davidsp
שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש רכב למשפחה, לא בטוח שאני יודע מה אני צריך.

יש לנו 6 ילדים אבל אנחנו נוסעים כולם יחד לעתים רחוקות והרכב נצרך בעיקר לאשתי. אנחנו גרים כ20 קילומטר מירושלים ונסע לשם ברכב בערך פעמיים שלש בשבוע כך שנראה לי שנסע בערך 6000 קילומטר בשנה. הנסיעה ברובה בין עירונית אבל גם קצת סיבובים בעיר.

חשבתי לא לקנות רכב גדול ולהסתפק ברכב משפחתי; לשכור רכב כשנצטרך לנסוע ביחד. חשבתי גם לקנות את הרכב מאיזו סוכנות ליסינג או ממישהו שעושה טרייד אין מיובאנים וכדומה כי אני אצטרך מימון. תכננתי להשקיע כחמישים אלף.

תוכלו בבקשה להגיד מה דעתכם על ההחלטה לקנות רכב משפחתי במקום גדול? עד כמה זה חוסך?

האם באמת כדאי לקנות בחברה כמו שתיארתי?

על איזה רכב הייתם ממליצים בתקציב הזה? די חשוב לי שאני לא אצטרך לבקר איתו במוסכים ושלא יתפרק אצלי יותר מידי.

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי Davidsp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלך נכונה והגיונית.

לו אני במקומך הייתי רוכש שברולט קרוז מ-2014, והייתי לוקח מנוע 1.6 או 1.8 ונמנע מדגם הטורבו שפחות מתאים לנסיעות מועטות ו/או קצרות.

(ב-avis יש הרבה כאלה, ויש להם סניף בירושלים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש גישה נכונה או לא נכונה - יש גישות שונות.

אני בגישה אחרת : ב 6000 קילומטרים בשנה אין הבדל גדול בהוצאות דלק בין רכב משפחתי רגיל לרכב גדול. ב 50 אלף אפשר לקנות רנו גרנד סניק בנזין 2011( עם מנוע וגיר רציף זהים לניסאן קשקאי ) או מאזדה 5 משנתון יותר נמוך ולסגור את כל הפינות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כאשר קוראים הודעות מהר מדי - טעות שלי , חשבתי 6 נפשות .

פעם היתה בבעלותי סיטרואן ג'מפי 9 מקומות ( ידנית כמובן, אין אוטומטית בשנתונים ישנים ).

יונדאי H1 יש אוטומטית 8 מקומות ישיבה.

אבל אם בדרך כלל נוסעים ביחד עד 5 נוסעים, אפשר להסתפק ברכב משפחתי רגיל ולשכור רכב נוסף, במקום כל הזמן לנסוע בוואן גדול ומסורבל לחניה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

האם לרכב 7 או 8 מקומות אין הוצאות נוספות חוץ מהדלק? נניח סיטרואן ג'מפי דיזל, אין לה הוצאות תחזוקה נוספות? חשבתי על טיוטה הייאס כלשהי למשל אבל בתודעה שלי האחזקה שלה יקרה משמעותית משל רכב 5 מקומות. אני טועה?

Vlad, אם הייתי לוקח רכב 7 מקומות במחיר הזה היית ממליץ על הרנו? ברור שרכב 7 מקומות יותר נוח לי מרכב 5 מקומות, הרבה פעמים אשתי יוצאת עם כל הילדים בלעדי.

שוב תודה לכולם וסליחה על זה שאני כל כך מבולבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'מפי או יונדאי H1 או הייס אלה רכבים מסחריים שבדרך כלל עובדים קשה ונוסעים הרבה.

לכן רכישה של רכב כזה במצב ירוד יגרור הוצאות כספיות של תיקונים.

אחרי 200-250 אלף קילומטרים משאבת סולר, גיר, טורבו בסימן שאלה.

אני החזקתי ג'מפי עד 250 אלף קילומטרים, והתחלתי לתקן כל מיני דברים. מכרתי כי אני נוסע מעל 30 אלף קילומטרים בשנה. מי שקנה ממני את הרכב (אבא של אחד מחברי הפורום ) נוסע בערך כמוך. ממה שידוע לי, שנתיים אחרי שהרכב עבר עליו הוא היה מרוצה מאוד. אבל הזה היה רכב מטופל ושמור.

בקשר לרנו גרנד סניק בנזין 2000 סמ"ק - הרכב אמין מאוד, ברמה של ניסאן קשקאי.

לאחות של אשתי היה רכב כזה ונמכר אחרי 100 אלף קילומטרים עם 0 תקלות.

גרנד סניק 2011 עולה פחות מ 50 אלף שקלים. יד עכשיו ביד 2 שני רכבים שיכולים להיות מעניינים (אחד מהם יד ראשונה, פרטית עם 65 אלף קילומטרים ).

תצטרך לעשות טיפול פעם בשנה (כמו בכל רכב, אולי בכמה מאות שקלים בודדות יותר יקר, אם תעשה במורשה רנו ) וטסט קצת יותר יקר (קבוצת רישוי יותר גבוהה ). מעבר לזה, ב 6000 קילומטרים בשנה אני לא רואה הוצאות חריגות בהשוואה לרכב משפחתי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...