Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר ביונדאי I30 גוסס עלויות והתייעצות

moshe7101
שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

i30 cw 2011 - :twisted:

לפי דעתי, החלפה חלקית של השמן היא מצוינת כטיפול מונע, אך אצלך קיימת בעיה בגיר ,ואתה לא יודע איזה שמן יש לך כרגע בגיר, קיימת אפשרות ששמן לא תואם הוא מקור התקלה. לכן אני חושב שהחלפה חלקית במקרה שלך לא תעזור.

אני מציע את הדבר הבא, לקנות 8 ליטר שמן, מקורי או תואם איכותי(עולה כ50 ש"ח לליטר), לקנות פילטר שמן מקורי(כ120 ש"ח) וללכת למוסך שיודע לעשות החלפה מלאה של כל השמן. אני חושב שכל הסיפור כולל עבודה יעלה בסביבות האלף ש"ח, לא זול ,אבל זה הטיפול הכי יסודי.

להחליף את כל השמן יכול להיות הימור גדול במצבה הנוכחי של התיבה.

עדיף החלפה חלקית עכשיו של שמן ופילטר והחלפה נוספת עוד כמה חודשים (לא חייב עם פילטר) ולראות אם יש שינוי.

יש מוסכים כמו זיסו ביפו,שמתמחה ברכבים קוריאניים,שיש לו מכונה,שמוציאה את כל השמן,שוטפת ומנקה את כל השבבים ומכניסה שמן חדש,שוב זה הימור גדול.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכוונת המשורר הוא להחליף חלקית את השמן כמה פעמים בתדירות גבוהות יותר.

כשמוסך הכניס לתיבה שלי (בגטס) שמן דקסטרון 3, ועשיתי כמה החלפות. ברוך ה', הגיר עובד ותקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

הבוקר הייתי במוסך מורשה יונדאי בחיפה.

עשו בדיקת מחשב לרכב ואמרו שצריך להחליף חיישן כניסה לגיר. בהצעת מחיר כתוב "חיישן מהירות מבוא".

העלות כולל עבודה היא 664 כולל מעמ.

מהסך הזה תקוזז עלות הבדיקה בסך 140 שקל.

האם לדעתכם זהו הפתרון לתקלה?

האם זה מחיר סביר או שכדאי לקנות את החיישן בחנות חלקי חילוף וללכת למוסך שאני עובד איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר ביום ראשון ביונדאי שופ בדיוק מה העלות של החלק.

לפי הצעת המחיר הכללית, בטוח שלא מפרקים את הגיר מהרכב אחרת זה היה הרבה יותר יקר.

אל תשכח,שאם ללא תתקן אצלם תצטרך לשלם רק על הבדיקה (יפה מצידם שזה רק 140,זול מאוד יחסית למורשה,תראה במוסכי קרסו/לובינסקי/VAG ותגלה שאני צודק) והפרש המחיר בין המוסכים כנראה יהיה הבדיקה שכבר עשו ולכן גם לא תחסוך שום דבר ויותר מכך,אם הם מבטיחים שזה יפתור את הבעיה הייתי מתקן בחברה.(420 על חיישן ועבודה לא נשמע יקר אבל חכה לדעות נוספות).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...