Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגורות, רבותיי, חגורות (למכנסיים, לא לרכב)

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שלאחרונה גם עניין טריוויאלי כמו למצוא חגורה סבירה מעור למכנסיים הופך להיות לא טריוויאלי בכלל.

נקרעה לי לא מזמן חגורת עור ששירתה אותי כ-20 שנה. למען האמת לא נקרעה - אבזם המתכת פשוט נשבר. נכנסתי לשלוש רשתות ביגוד גדולות - בשלושתן אין להשיג חגורות עור. בשלושתן מוכרים מין דרעק שעולה גרושים, עשוי מתערובת של סיבים ושבבים והשד יודע מה בציפוי פלסטיק "דמוי עור", ומתפרק תוך שבועות ספורים.

האם יש רשת ביגוד גדולה בפרישה ארצית שעדיין מוכרים בה חגורות נורמליות? לחילופין, חנות ספציפית בתחום הרצליה עד חיפה?

תודה מראש,

קורן בלי-חגורה

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקן איגל- קניתי שם חגורה מעור בכ-100 ש"ח, משרתת אותי נאמנה כשנתיים. לא רואים כמעט סימני שימוש.

אופציה נוספת- למצוא חגורה דרעק ב20 ש"ח ולקחת ממנה את האבזם. גם את זה עשיתי בשביל להחיות חגורת עור ישנה עם אבזם שלא אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזארה החגורות מעור, ואני יכול להעיד כי הן מחזיקות מעמד, העניין הוא שהן דקות (אלגנטיות) ויקרות כ 150-170 ש"ח.

בשוק בצלאל ובקינג ג'ורג' קניתי חגורות פשוטות ויפות ב 15 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה במקרה באזור ירושלים, ממליץ לך בחום להיכנס לחנות בלט-אין.

החגורות מעור אמיתי, בהרכבה אישית, מתוך מבחר של עשרות צבעים ומאות אבזמים. החנות קיימת לדעתי מתחילת שנות ה90.

https://www.facebook.com/beltin31/?rf=173770612804730

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חגורה מאליאקספרס שמחזיקה כבר כמה שנים טובות.

עוד חגורה משוק מחנה יהודה בת שנתיים בערך.

חגורה קצת יותר אלגנטית מחנות המפעל של בגיר, עלתה לי 50 שקל אם אני זוכר נכון.

אני חושב שהיה פעם שרשור כזה כאן והומלץ על חגורה של רדבק.

בכל מקרה אני ממליץ על חגורה עם "ראצט" (לא מכיר שם אחר), שהכי נח לכוון אותה בכל מכנס.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה קניתי חגורה בבוגארט בחוצות המפרץ.

החגורה עם קלאץ', מאוד אלגנטית מעור אמיתי.

לא מראה סימני שחיקה.

עלתה 100.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם חגורות עור זולות, היא שהן פעמים רבות מודבקות משתי חתיכות עור שממש לא מחזיקות מעמד.

לחגורות פשוטות יש בחור שיושב כל שבת בעד הלום אשדוד ויש לו דוכן חגורות. הוא מכין במקום + התאמה וחורים. חגורות עור לא מודבקות. יש לי 2 חגורות שלו שנתיים שפרט לשפשופים טבעיים לא איבדו צורה כלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברה בשם "אבנט" שמכינה חגורות בהתאמה אישית (רוחב, אורך, צבע, אבזם וכו').

לפני כחמש שנים קניתי מהם חגורה והיא עדיין במצב מצוין.

הסניפים שלהם לא באזור שלך אבל אפשר גם להזמין מהאתר http://www.belts.co.il/

המחירים כנראה גבוהים יותר מאשר בחנויות אופנה. לדעתי שווה להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט תעשה לעצמך טובה ותחליף את הקונספט המיותר והמיושן הזה...

חגורת עור מתאימה ללוק הקלאסי של להכניס את המכופתרת במכנסיים (לא ג'ינס מכנסיים!) חוץ מזה ביום יום ובלבוש רגיל אין לה שום עדיפות אסתטית על חגורת בד וזה נראה לפעמים אף לא מתאים לסגנונות מסויימים.

אני כבר מזמן החלפתי לחגורת ניילון (כאלו כמו של הצבא) שחורה עם אבזם שחור GUNMETAL שמתקבע בכול מידה וזה גם נוח יותר (בגלל גמישות במידות וגמישות החומר עצמו) מתאים יותר ללוק מודרני (נעלי ספורט וג'ינס) שלוש שנים היא אצלי ונראת כמו חדשה למרות שעלתה גרושים ועוד בונוס נחמד ברגע האמת להוריד אותה פחות מסובך ויותר מהיר.

בקצרה לדעתי חגורות עור בלבוש יומיומי זה כמו דאשבורד עם חיפויי דמוי עץ רבים ברכב משפחתי תקציבי כמו שהיצרנים הסיניים אוהבים.

08.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בעייה עם חגורות עור,

מה שמוכרים בסופרים וכו מורכב אכן משאריות ואחרי מספר חודשים מועט מקבל סדקים וקרעים ומה לא.

יש לי חגורות אחרות ישנות יותר שנראות כחדשות, אבל מה שקורה הרבה זה שאנשים לא מודעים.

הזמנתי בעבר חגורות עור של טימברלנד - מרוצה מעל הראש

https://www.amazon.com/gp/product/B00MCW8X1M/ref=ox_sc_sfl_title_13?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

88 שקל עד הבית עם שליח !

יש בשחור וחום, מידות שונות ומניסיון שלי ושל חברים נוספים - אין סדקים/קרעים - פשוט מעולות.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט תעשה לעצמך טובה ותחליף את הקונספט המיותר והמיושן הזה...

חגורת עור מתאימה ללוק הקלאסי של להכניס את המכופתרת במכנסיים (לא ג'ינס מכנסיים!) חוץ מזה ביום יום ובלבוש רגיל אין לה שום עדיפות אסתטית על חגורת בד וזה נראה לפעמים אף לא מתאים לסגנונות מסויימים.

אני כבר מזמן החלפתי לחגורת ניילון (כאלו כמו של הצבא) שחורה עם אבזם שחור GUNMETAL שמתקבע בכול מידה וזה גם נוח יותר (בגלל גמישות במידות וגמישות החומר עצמו) מתאים יותר ללוק מודרני (נעלי ספורט וג'ינס) שלוש שנים היא אצלי ונראת כמו חדשה למרות שעלתה גרושים ועוד בונוס נחמד ברגע האמת להוריד אותה פחות מסובך ויותר מהיר.

בקצרה לדעתי חגורות עור בלבוש יומיומי זה כמו דאשבורד עם חיפויי דמוי עץ רבים ברכב משפחתי תקציבי כמו שהיצרנים הסיניים אוהבים.

[ATTACH=CONFIG]495251[/ATTACH]

אני לא נגד. אם כבר, יש המלצה למקום פיזי או אינטרנטי עם מבחר נאה של חגורות בד/ניילון עם אבזם "צבאי"?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החומר שיש בתוך החגורות האלה זהה לחומר שממנו עשויות הנקניקיות בסופר :lol:

החגורות בסופר מ "עור" שנמכרות בכ 100 ש"ח - כניראה ומתפוצצות בסדקים LOL

החגורות של טימברלנד - מעולות כמו הנעליים שלהם,

עוד דגם שלהם (יש לי גם אותו)

https://www.amazon.com/gp/product/B00MCW8WU4/ref=oh_aui_detailpage_o07_s00?ie=UTF8&th=1

הזמנתי אותה יחד עם ארנק עור מוגן RFID של טימברלנד גם - פשוט מעולה החגורה

belt-pur.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...