Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת רמקולים וסאב למערכת מקורית של ביואיק לה קרוס

Motixlost123
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וחג שמח...

קניתי לה קרוס 2010 CXL הדגם המפואר ביותר עם מערכת מובנית, 5 רמקולים, אחד באמצע הדשבורד, 2 קדמיים ו2 אחוריים בדלת.

אני רוצה להוסיף:

2 רמקולים מעל הכסאות האחוריים.

סאבוופר

ומגבר

שאלות:

1. יש לי רמקולים של פוקל (דגם אוסיף כשאהיה ליד הרכב הישן), רמקולים מצויינים. האם יתאימו למאחורי הכיסאות האחוריים (כמו ששמתי בישן)?

2. איך אני מברר איזה סוג דגם הרמקולים המובנים שברכב?

3. האם כדאי לקנות מגבר שיפעיל את כל הרמקולים? או רק מגבר ל2 רמקולים וסאבוופר?

4. איזה סאבוופר לקנות?

המוזיקה שאשמע היא רוק, מטאל, פופ, צ'יל והאוס

אשמח לעזרתכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן פתח כאן מישהו שרשור דומה - לא זוכר אם זה אתה או לא

אפשר למצוא קובץ PDF בגוגל על מה מותקן בלה קרוס - נדמה לי שזה 5.25 מאחורה, 6.75 מקדימה + טוויטרים 1 אינטש וסנטר 3.5

תנסה לקרוא קצת על מוצר של IDATALINK שנקרא MAESTRO

הגברה הייתי מוסיף לסט הקידמי ולסאב וופר - אם אתה מתכוון לנצל את הסנטר גם כן אז אולי כדאי שתישאר על המערכת המקורית באמת ובעזרת המאסטרו תצא למגברים נוספים.

צריך לבדוק לעומק בדיוק איך הרכב הזה מורכב - ממליץ על יוסי אלפיין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר מידע על idatalink?

לא ממש הבנתי מה זה דרך גוגל ויוטיוב...

זה מתחבר למערכת המקורית? או לפיוניר?

שאלתי ב"אדי מערכות" (המקום שהחברה ממליצה ללכת אליו) אמרו שאין להם משהו אחר ושאשאר עם המערכת הזו. לא הגיוני בשיט, אז הלכתי למישהו אחר, אמר לי שאפשר לשים מנחת, סאבוופר kenwwod ומגבר לסאבוופר, רוצה 3500 אלף. הוא רציני? נראה לי הזוי מחיר כזה.

כל זה ועדיין החיבור לסאב יהיה בנפרד וזה לא שווה בכלל. הרעיון הוא שהרמקולים ברכב לא ייתאמצו ובאותו זמן שיהיה באס.

מה שאני רוצה בעצם זה להוסיף סאבוופר ואולי גם להחליף רמקולים מקדימה ליותר איכותיים.

אשמח לעזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספיק פרטים מההודעה שלך - רשמת מערכת מובנית - זו המערכת המקורית של הרכב?

אם כן המאסטרו של IDATALINK זה אינטגרטור שאמור לדעת לשמור על כל הפונקציות של המערכת המקורית ועדיין לאפשר לך להוציא סיגנל למערכת אפטרמרקט או מגברים.

יותר מזה אני לא יכול לעזור במובן הזה - בכל מקרה אני מתאר לעצמי שהמאסטרו הזה לבד יהיה מאוד יקר.

האפשרויות שלך הן לברר או על מערכות אפטר מרקט שיודעות להתממשק לרכב הזה.

או להתקין מערכת אפטרמרקט ולוותר על חלק מהדברים שמופנים למערכת המקורית.

או מאסטרו בשילוב עם המערכת המקורית (אם תומך - צריך לקרוא בחוברת ההוראות) או מאסטרו בשילוב עם מערכת אפטר מרקט.

או באמת לעשות הנחתה על אחד החוטים שמוציאים סיגנל מלא ולהעלק עליו עם מגבר וסאב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

ואיך זה יעבוד עם הנחתה ומגבר וסאב? האם זה איכותי או שישמעו רע?

הפחד הגדול שלי זה שזה ייפגע במחשב של הרכב כי המערכת מתחברת למחשב ובחברה אומרים שזה יכול לעשות בלאגן לא קטן.

האם יוסי אלפיין שהמלצת עליו מתעסק עם idataillink? אפשר לקנות את זה בארץ או מזמינים?

המערכת מובנית לפי מה שהבנתי אדי מערכות עשו לביואיק... החברה מפנה אליהם ובשירות לקוחות אין מושג איך קוראים לדגם.

לא יודע איך לברר בכלל מה הדגם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הדגם של המערכת שיש ברכב:

http://www.roadrover.co.il/?act=showprod&id=20

יש לי מערכת מגע pioneer avh-2450bt

האם זה יתאים?

איזה מסך נכנס שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שם שלוש יציאות מגברים לא? לא מבין מה הבעיה עם כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון?

למי יש 3 יציאות, לפיוניר?

הפיוניר לא יתאים כי אין לו שליטה במזגן וכו'.

לגבי הidatalink, האם יכולות להיות בעיות עם המחשב של הרכב?

האם יש כאן מישהו שאי פעם הרכיב את זה ועבד לו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבדוק באתר של SONIC ELECTRONIX לפי דגם רכב - אני זוכר שיש דגמים של פיוניר שנועדו לעבוד עם רכבי GM - אולי זה לבד יפתור לך את הבעיה? אם לא אני יודע בוודאות שמאסטרו ביחד עם פיוניר תואם כן עובדים - אני כמעט בתוך שראיתי את זה או ביוטיוב או בסוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...