Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

מתכנן לקנות מחשב נייד חדש.

עד היום היה לי אסוס בן כ-4 שנים עם מעבד I3 מדור שלישי, שהסוללה שלו מחזיקה כשעה וקצת. מאוד מאוכזב מהאיכות של אסוס ומהשירות של היבואן.

• השימושים עד היום היו די משרדיים - סרטים, אינטרנט, טורנטים, אופיס.
  • אני מתכנן להתחיל ללמוד מדמ"ח בקרוב. לא יודע אם זה מעמיס על המחשב יותר ממה שעשיתי עד כה.
  • בנוסף כנראה אתחיל לערוך קצת סרטונים ברמה חובבנית ביותר (עריכה ביתית של סרטוני גופרו שאני מצלם).
  • כנראה שהמחשב ילך איתי כמעט כל יום לעבודה.
  • אמינות - יהיה אצלי כנראה 3-4 שנים.

תקציב - סביב ה-4K ש"ח.

כרגע יש אופציה להביא מחשב מארה"ב בשבוע הקרוב, ויש אופציה לקנות באילת.

אם ייצא משתלם, אולי גם אבחן אופציה להזמין מאמזון עד ישראל.

חשבתי על הLENOVO YOGA 910 שנראה כמו התמורה הכי טובה לכסף...

מעבר לזה, אובד עצות. אודה לעזרת המומחים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שבלינק נראה טוב.

יש לבן שלי מעל שנתיים YOGA 500 עם מעבד I5, שגם הופך לטאבלט. שורד התעללות קשה, כולל נפילות.

החסרון בכל הסדרה הזאת - בהירות המסך (זה יחסי למחשבים אחרים באותה הרמה ). גם הסוללה פחות חזקה בהשוואה למחשבי DELL מקבילים.

אבל, תמורה למחיר גבוהה מאוד בהתחשב לחומרה, משקל, 2in 1.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כמובן ששכחתי לציין שאשמח מאוד לסוללה חזקה.

שונא להיות עבד של שקעים. אני ממש לא יודע מה הם זמני עבודה סבירים של ניידים, אבל שמעתי על מספרים כמו 8 שעות.

זה משהו שסביר לקבל?

לכמה עליי לשאוף בהניתן כל שאר הרצונות?

כמה לדוגמא המחשב של הבן שלך עם הסוללה ה"פחות חזקה" מסוגל לשרוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4.5-5 שעות (עכשיו, כאשר המחשב בן שנתיים ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לנצל את האחריות, הרחבתי אותה ל 3 שנים. שמעתי דברים לא מחמיאים על המעבדות שלהם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפרא טבא.

אני אמליץ על אייסר אספייר עם I7 HQ כרטיס מסך דיסקרטי בדמות 1060 עם 6 GB זכרון.

לחמוד הזה יש חיבור Thunderbolt 3 שאני אישית לא ראיתי באף מחשב ברמת המחיר הזו.

2 כוננים אחד SSD M.2 וטרה של HD מכני.

מסך FHD IPS

ניתן לשלוח ישירות לארץ במחיר של כ- 4865.

https://goo.gl/nXH96b

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - בשביל מה כל המפרט הזה? לנוכח הדרישות שלו אין צורך, בטח לא בi7 HQ ובכרטיס מסך 1060.

אם אתה מתכוון להתנייד עם המחשב כל יום לעבודה ואולי גם ללימודים, הייתי ממליץ לבחור במחשב עם מסך בגודל 13.3-14", לא יותר. ממליץ על מסך ברזולוציית FHD לפחות. טאצ' מיותר בעיניי, אם כבר יש - סבבה, אם לא, לא הייתי מתעכב.

בתור סטודנט למדמ"ח, אין שימוש ביישומים מיוחדים, בתכלס את השנה הראשונה ללימודים יכולתי להעביר בקלות עם מחשב כמו שיש לך עכשיו, ונכון לעכשיו ממה שאני יודע, גם בשנה השניה אין בעיה (אצלנו צריך לינוקס, C, C++, פייתון ואסמבלי, לא נראה לי שהמחשב שלך לא יתמודד עם זה).

ממליץ לך לרכוש מחשב עם מעבד מהדור האחרון של אינטל (סדרה 8XXX), i5 יהיה די והותר, אם בא לך להתפנק ולהשקיע - קח i7. ראם לא פחות מ-8GB, אם יש תקציב אז אפשר גם 16GB. לי יש SSD 256GB בלפטופ וזה מספיק לי עם שתי מערכות הפעלה - ווינדוס 10 ולינוקס (אובונטו). אם אתה אחד שאוהב להוריד סרטים והרבה מוזיקה, אולי כדאי לחפש מחשב שיש לו SSD וגם הרדיסק, או פשוט SSD בנפח גדול יותר.

בעיניי חשוב גם שתהיה אחריות ארוכה, עבורי שנת אחריות אחת זה Big no no.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק חסרון אחד במחשב הזה - הוא גדול מדי לנסיעות ושוקל 2.5 קילוגרם ( לנובו יוגה 910 שוקל 1.4 קילוגרם ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יימצא משהו טוב יותר במחיר הזה.

מחשב שכזה יזדקן בכבוד, ולא יהיה מיושן עוד שנתיים.

צריך להעביר זמן בעבודה...

זה לא מחשב פרקטי לסטודנט, נקודה.

לא חסכוני בסוללה, כבד, גדול. כשאתה מוגבל לא מעט פעמים מבחינת שקעי חשמל, מסתובב עם הלפטופ כל היום ולעיתים גם מוגבל במקום, זאת לא בחירה נכונה.

גם אם המחשב שירכוש היום יזדקן עוד שנתיים, הוא עדיין יתאים לשימושים שלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מציעים לו אולטרה בוק נו באמת מה הוא יעשה איתו.

הוא צריך נייד חזק אולי הוא קצת כבד אבל שווה.

dell xps 13 מתחיל מ 1000 דולר הכי בסיסי עם 4GB זכרון I5, למה להקריב על מזבח הביצועים הצדקה למסך קטן.

אז למה לשלם קצת יותר ולקבל הרבה פחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא צריך מחשב חזק? לשימושים משרדיים, קצת עריכה של סרטונים ומדמ"ח (שלא דורש משהו מיוחד)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ קודם כל לא לקנות מחשב בלי חיבור thunderbolt 3, זה מאד שימושי ונוח, וזה העתיד.

אני התלבטתי גם לפני כשנה על אותו תקציב ודרישות דומות, היוגה נשלל בגלל דיווחים רבים על בעיות אמינות קשות (בחו״ל). בסוף הלכתי על HP SPECTRE X360, שהוא גם 2 ב1, ועולה סביב 1000 דולר תלוי בתצורה שבוחרים. עד כה מרוצה מאד, אפס בעיות ועובד מעולה. קל ודק ובנוי איכותי ביותר.

https://www.laptopmag.com/reviews/laptops/hp-spectre-x360-13-inchhttps://www.laptopmag.com/reviews/laptops/hp-spectre-x360-13-inch

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

לגבי האייסר, הוא אכן מחשב מאוד חזק (עד כדי אוברקיל) אבל לא נראה לי שזה יהיה פרקטי מדי להסתובב איתו ביום-יום, מפאת גודלו ומשקלו. כמו כן, עולה כמעט 5, שזה קצת יותר ממה שאני מוכן לשלם על מחשב כרגע...

לגבי הhp, המחירים שראיתי עכשיו באמזון ובסט ביי הם כ1200 וצפונה, וזה עוד לפני משלוח לארץ ומסים. איך המוניטין של ניידי hp מבחינת אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...