Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישום נכון של פלסטלינה

שימו לב! השרשור הזה בן 2361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב חדש לא מזמן והרגשתי שהוא נורא מחוספס אז לאחר קריאה מעמיקה בפורום הגעתי למסקנה שאני צריך ליישם פלסטלינה. קניתי קיט של Chemical Guys והשתמשתי בו ואני חייב לציין שזה פשוט מדהים, התוצאה הייתה מעולה והצבע היה ממש "חלק" כמו חדש.

עכשיו עברו כשבועיים ואני שוב מרגיש את החספוס. אני לא מבין מה עשיתי לא נכון, האם יש צורך ביישום חומר נוסף "מגן" על הצבע כדי שהלכלוך לא יידבק אליו?

בכל מקרה, אני מתכונן ליישם פוליש ידני בקרוב כך שאשמח לדעת מה צריך לבוא קודם. קראתי פה ושם על "אוטמי צבע" ו"ווקס" אבל לא הבנתי מה ההבדל ואיך עדיף להכין את הרכב לכך.

תודה!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פלסטלינה צריך ליישם ווקס או אוטם צבע. מתוך האינספור סרטונים שראיתי ביוטוב אף אחד לא ממליץ לבצע פלסטלינה אם לא מתווכנים למרוח ווקס או להכין לפוליש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיהומים כאלו ואחרים תמיד ידבקו לצבע ויצרו תחושה של חספוס.

שכבת הגנה כמו אוטם צבע\ווקס היא שכבה שמטבעה מתנגדת להדבקויות שונות ולכן מומלצת. שכבה שכזו גם מאוד תקל עליך בשטיפות העתידיות ולכן מומלץ ליישם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיהומים כאלו ואחרים תמיד ידבקו לצבע ויצרו תחושה של חספוס.

שכבת הגנה כמו אוטם צבע\ווקס היא שכבה שמטבעה מתנגדת להדבקויות שונות ולכן מומלצת. שכבה שכזו גם מאוד תקל עליך בשטיפות העתידיות ולכן מומלץ ליישם.

מדוע אוטמי הצבע/ווקסים הם כה יקרים? והם יש משהו בתקציב עד 150 ש"ח או 100 ש"ח שנחשב טוב?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אוטמי הצבע/ווקסים הם כה יקרים? והם יש משהו בתקציב עד 150 ש"ח או 100 ש"ח שנחשב טוב?

למה יש....לי יש מבחר גדול...

דוגמה: CORONA ANGELWAX עלות 120ש לישום בין 6-10 פעמים של רכב שלם,עמידות בערך חצי שנה

כמה שנים אתה מסודר...קל לישום.

https://www.facebook.com/ALT.D.S/

יעקב

מה שתבחר שיהיי בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...