Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאטבאק וכו

TOSHIBA
שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון אני מצטער אם אני טועה במשהו אני פשוט חדש בכל העניין הזה אז פניתי לכאן ואשמח לקבל עזרה

:grin:

יש לי איביזה 2013 1.2 טורבו , עכשיו אני לא מחפש לשפר את המנוע , כוח סוס ומה שבניהם , רק לשפר את הסאונד של האגזוזים .

קראתי קצת באינטרנט והבנתי שבדרך כלל מתקינים stage 1 ואז דאון פייפ וכו, יש לי כמה שאלות בנושא :

1. מה זה קאטבאק ? אפשרי לשים את זה עם דאון פייפ ביחד ? זה לא מזיק ?

2. זה בסדר לעשות את כל הצעדים האלו בלי להתקין stage 1 ?

3. כמה בערך זה יעלה לי ? ואיפה מומלץ ?

4.עדיף להתקין רק קאטבאק או רק דאון פייפ ?

5. מה זה צנרת ודוד זרימה חופשי ?

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.קאטבאק-זה הצינור אגזוז שמתחבר לדאון פייפ וממשיך עד לדוד האחורי כולל.

אפשר לשים עם דאון פייפ אפשר בלעדיו לא מזיק.

(לגבי הדגם שלך יענו לך יותר מומחים).

2.stage 1 זה בעצם כיוון חדש למחשב או תוכנה קאסטום או תוכנת מדף של חברה כלשהי.

ברגע שאתה מחליף דאון פייפ אתה כבר ב stage 2 וחייב כיוון מחשב.

אם אתה עושה רק קאטבאק ישמצב שלא תצטרך כיוון אבל כל רכב לגופו.

3כמה יעלה לך תריץ חיפוש לגבי כל המכוונים שיש תרים טלפון תשאל כנ"ל לגבי צנרת.

4.עדיף....זה שאלה של מה שאתה רוצה,ולפי מה שאתה לא רוצה שזה לשפר שים בשביל סאונד רק דוד אחורי.

5.צנרת זה פשוט הצינור של האגזוז.בדרך כלל כשמשפרים מגדילים קוטר ומורידים עמעמים וממירים,ואת הדוד האחורי בונים או קונים כשאר הוא מותאם לזרימה חופשית יותר של גזי פליטה וע"י כך מפנה מהר יותר את גזי הפליטה מהמנוע בכדי להכניס תערובת גדולה ובצורה מהירה יותר.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.קאטבאק-זה הצינור אגזוז שמתחבר לדאון פייפ וממשיך עד לדוד האחורי כולל.

אפשר לשים עם דאון פייפ אפשר בלעדיו לא מזיק.

(לגבי הדגם שלך יענו לך יותר מומחים).

2.stage 1 זה בעצם כיוון חדש למחשב או תוכנה קאסטום או תוכנת מדף של חברה כלשהי.

ברגע שאתה מחליף דאון פייפ אתה כבר ב stage 2 וחייב כיוון מחשב.

אם אתה עושה רק קאטבאק ישמצב שלא תצטרך כיוון אבל כל רכב לגופו.

3כמה יעלה לך תריץ חיפוש לגבי כל המכוונים שיש תרים טלפון תשאל כנ"ל לגבי צנרת.

4.עדיף....זה שאלה של מה שאתה רוצה,ולפי מה שאתה לא רוצה שזה לשפר שים בשביל סאונד רק דוד אחורי.

5.צנרת זה פשוט הצינור של האגזוז.בדרך כלל כשמשפרים מגדילים קוטר ומורידים עמעמים וממירים,ואת הדוד האחורי בונים או קונים כשאר הוא מותאם לזרימה חופשית יותר של גזי פליטה וע"י כך מפנה מהר יותר את גזי הפליטה מהמנוע בכדי להכניס תערובת גדולה ובצורה מהירה יותר.

תודה רבה לך באמת הבהרת לי כמה דברים , שאלה אחרונה שיש לי , אני אשים רק קאטבאק אבל אפשר לשים גם דוד אחורי ? זה יזיק/יעזור ? מקווה שלא טעיתי בכלום :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים קאטבאק בדרך כלל מדברים על כל המרכיבים בצנרת האגזוז מהממיר שנמצא בדאון פייפ ועד לדוד האחורי כולל.

קאט באק פירושו,האחורה של הממיר :קאט-קאטליטי כלומר ממיר קאטליטי ,ובאק אחורי.

יש אפשרות להחליף גם רק מיד פייפ כלומר צינור אמצעי בין דאון פייפ לדוד אחורי כולל העמעם רזונטור שנמצא שם.

עקרונית בשביל סאונד בלבד תחליף רק דוד אחורי,אם תרצה כבר לשפר ולהעלות כוחות סוס (מה שבאוטו שלך אני לא יודע כמה ייתן ואם כדאי לגעת על זה יגיבו כבר יותר מומחים ממני ועם ניסיון עם הרכב הזה) אז כבר מחליפים צנרת קומפלט למשהו עם קוטר גדול יותר ועמעמים וממירים זורמים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...