Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבת מנוע POWERFLEX

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עבר 70K ואני מעוניין להחליף תושבת מנוע תחתונה.

למישהו יש ניסיון עם POWERFLEX סדרה שחורה ?

במה התושבת שלהם שונה מהתושבת המקורית ?

האם מוצר מסוג זה עלול להיות מעוכב במכס / או שהוא נמצא ברשימת שחרור מהיר ?

http://www.ebay.com/itm/Powerflex-Black-Series-Lower-Engine-Mount-Large-Bush-VW-Polo-Mk5-6R-/121605120486?epid=1882334848&hash=item1c503ae1e6:g:WxIAAOSwNSxVEvDr

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

השחורה עשויה להיות קשה מדי כתושבת. תושבת צריכה גם לדעת לספוג רעידות מהמנוע ולא להעביר אותן הלאה למרכב.

צריך למצוא מישהו שניסה בעצמו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלך על הסגול ,

רציתי לשאול האם כדאי גם להזמין את הבושינגים לשאר המתלים של הרכב שלי? (יש משמעות?)

יש בסה"כ 6 בושינגים שונים לרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הסגול כמה חודשים, החודש הראשון היה כמו לשבת בבלנדר, אח"כ כשהכול התיישב במקום זה השתפר אבל עדיין רועד קצת, תופעה ידועה.

הבושינגים האחרים יוסיפו לקשיחות בסיבובים, אם הלכו המקוריים מגומי אז אפשר לשקול לשים גם אותם אחרת לא קריטי אלא אם זה רכב למסלול וגם העלות שלהם לא קטנה. אם נוחות חשובה לך עדיף שתשכח מכול ה-Powerflex לסוגיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת הסגולה מעולה, נוסע איתם כבר 3 שנים.

הגיע בדואר ישראל בזמנו בלי שום בעיות.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הרכב עם תושבות מקוריות שבורות לחלוטין ככה שאין לי השוואה ממשית,

אני יכול לומר שהרכב שלי משמש אותי ביום יום ואין לי אף תלונה על נוחות הנסיעה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת הסגולה עשויה מפוליאוריטן לעומת המקורית שעשויה מגומי והיא יותר רכה. כשהרכב מאיץ או מאט התושבת הזו קובעת כמה המנוע יזוז קדימה או אחורה (ברמה של מ"מ). כשהתושבת יותר קשיחה יהיו פחות תזוזות כאלו ופחות הפרעות של העברות משקל. מצד שני בגלל הקשיחות מרגישים את רעידות המנוע עד לתא הנוסעים בעיקר בעמידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, כמו שציינתי רכשתי את התושבת מנוע הסגולה והיא בדרכי אליי.

אלו שאר התושבות שנשארו לרכב שלי :

Front Arm Rear Bush. [Pack of 2]

Front Wishbone Front Bush. [Pack of 2]

Front Strut Top Mount Bush. [Pack of 2]

Rear Beam Mounting Bush. [Pack of 2]

מה אתם אומרים , כדאי לרכוש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RAY71, העברות משקל? זה שהמנוע מסתובב בכמה מעלות בודדות סביב צירו לא מזיז בשיט להעברות משקל, זה לא רכב F1.

היתרון הגדול של התושבות של POWERFLEX הוא תגובת דוושה מיידית יותר ועמידות גבוהה.

תגובת דוושה - אותו סיבוב של המנוע סביב צירו יוצר השהייה קלה בהעברת הכח, לא מורגש ברכב יומיומי רגוע, כן מורגש ברכבי ספורט 'אנאלוגיים'.

החיסרון הוא כמובן ויברציה, אבל באם מדובר בתושבת גיר תחתונה (זו שנמצאת בתחתית המנוע, בחלקו האחורי) - לרוב ההשפעה של הויברציה תהיה קלה. שים לב שעכשיו כשיש תושבת אחת מחוזקת, היא עלולה לגרום לקיצור אורך החיים של התושבות האחרות - כי הכוחות יגיעו אליהן בכיוון מעט שונה.

לגבי הבושינגים במתלים: היתרון הגדול הוא חידוד ההתנהגות של הרכב, שיפור הפידבק בהגה ומהירות התגובה להיגוי, החסרון הוא עקיבה טובה (מדי) של הגלגלים, שזה אומר שכל 'זץ' באספלט ימשוך לך את ההגה וביחס לבושינגים חדשים מגומי הרכב יתרסק קצת יותר על כבישים שבורים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שכתבנו כמעט אותו דבר.

העברות המשקל הן קדימה ואחורה כשהמנוע מסתובב טיפה סביב צירו, אתה קורא לזה העברת כוח, כוח = מסה*תאוצה. מדובר בעיקר ברגע האצת הרכב וזה אכן מה שגורם להשהיה בתגובה ללחיצת הדוושה, חלקיק השנייה שלוקח למנוע לזוז מתקצר עם ה-Powerflex. זה נכון גם שזה די זניח ברכב עם פחות כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...