Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה בציר 2012 - שרשור מתעדכן

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, אני מעפולה.

תעלה תמונות כשתסיים עם המראות :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכין שרשור של כל השידרוגים(ועוד דברים), לדעתי עם המראות אני אוכל הכי הרבה קש,גג אין כלל סיבוך,חלקי טמבון גם כן, ליפ זה אולי חצי שעה כולל חצאיות. אצלך המראות הראות דיי קלילות לעבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהם קלות באמת, אני פשוט לא מספיק טוב בזה כנראה.

אני מתלבט איך הרכב יראה עם ליפ כזה כחצאית צד, אני אעקוב אחרי השרשור שתפתח כדי לקבל תמונה ואולי אני אעשה גם.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***עדכון***

אז אחרי שהתפנה לי זמן, התפנתי לפרוייקט הגדול של הרכב.

דיפיוזר אחורי וקאטבאק זרימה חופשית נירוסטה מלא עם יציאות 100 מ"מ.

נתחיל בזה שזה הדבר הכי קשה שעשיתי עד עכשיו, בניתי בעבר אגזוז לרכב הקודם שלי, אבל לא שתי יציאות סימטרי.

נעזרתי בחבר ובאבא שלי עם חלק מהריתוכים, בגלל שזה נירוסטה השתמשנו ברתכת גז ארגון. כל הצנרת היא נירוסטה מלאה 3" ויציאות של נירוסטה גדולות בקצה.

את הדיפיוזר היה צריך להדביק לחלק העליון של הטמבון, השתמשתי בסופר 7, דבק חזק מאוד ומומלץ ממש!

בנוסף בנינו תופסן נוסף לאגזוז עם גומייה כי האוטו במקור היה רק עם יציאה אחת.

התהליך לקח יומיים, יום לאגזוז והדבקה של הדיפיוזר, ועוד יום להדביק את הדיפיוזר מחדש כי הפעם הראשונה לא הצליחה :lol::lol:

אין יותר מידי מה להסביר על התהליך , מודדים, חותכים, מרתכים , חותכים, בודקים, מקבלים כוויות וכך הלאה.

כל הגוף כואב אבל התוצאה שווה כל רגע.

והצליל- וואו!! לא רועש בכלל, בהנעה קרה יש קצת רעש, בליצה יש רעש באסי ממש טוב, ויש גם כמו חרחורים ובאקפיירים קטנים בהעברת הילוכים בסלד גבוהה.

יאללה תמונות :)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כבר שוטרים אחרייך, הרכב בלי משתיק ודוד מתכון להרבה מנאייקים על הזנב(חבר קיבל דוח על רעש בקופרה מקורית :\ המצב שלך מעט שונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרעש, זה לא ממש נכון, ברכב טורבו אם מורידים דוד אחורי הרעש לא גדל במיוחד, יש קצת יותר באסיות אבל האגזוז לא רועש.

ככה שמשטרה זה תלוי רק באיך הם קמו בבוקר ואם בא להם לחפש סתם.

לגבי טסט, האגזוז לא אמור לעבור. מחזירים את המקורי לפני, בדיוק עשר דקות.

אשתדל לעשות סרטון של סאונד בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי רק דוד אחורי, רזונטור נשאר והדאון פייפ מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום השגתי גופרו ועשיתי לכם סרטון סאונד, מומלץ עם אוזניות.

* בסרטון האוטו נמצא במצב ספורט , במצב נסיעה הרגיל הרעש הרבה יותר מתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

השמש יצאה קצת וכבר הרבה זמן שאני רוצה ליישר קו של סמלים ברכב. למי שעקב עד עכשיו הסמלים שונו מהסמל המקורי הישן --> לסמל שחור --> ומשם לסמל המקורי החדש של אלפא.

הבעיה היא שהסמלים במרכז הגלגלים עדיין היו הסמלים הישנים :roll: , לכן הוחלט לפרק את הגלגלים ולהחליף את הסמל.

הגלגל הראשון פורק, ואז הג'וק של עולם הדיטיילינג התחיל להתעורר, במהרה הפרוייקט הפך להחלפת סמלים ונקיון הג'אנט כולל כל ההזנחה של החלק האחורי שכנראה לא נוקה מעולם ע"י הבעלים הקודמים.

ככה החלק האחורי היה נראה לפני:

20171218_144259.jpg

וככה אחרי: 1.jpg

לאחר מכן הוחלפו הסמלים, תהליך הפירוק מאוד פשוט, נותנים מכה מאחורה עם ידית של פטיש והסמל קופץ החוצה, את החדש פשוט לוחצים פנימה.

ישן :

2.jpg

חדש:

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...