Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משטרתי על פניה שמאלה מנתיב שממשיך ישר, האם צודק, והאם יש דרך להקטין אותו.

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי על בני ברית באשדוד לפני הצומת של כביש S עמדתי על נתיב שממשיך ישר צמוד לנתיב שפונה שמאלה לכביש S, משמאלי היה משאית ועד שהוא מתחיל לנסיע אז היה לי מספיק מקום ליכנס לנתיב שלו ולפנות שמאלה, אחרי הצומת מחכה לי שוטר והורה לי לעצור וכמובן מקבל דו"ח, ע"ס 500 ש"ח.

השאלה שלי:

האם המחיר של הדו"ח צודק, האם על עבירה הנ"ל לא מקבלים דו"ח על 250 ש"ח?

והאם יש משהו לעשות, אולי לבקש להמיר לאזהרה (יש לי רשיון מ2010) או ללכת לשלם?

תודה

דוח משטרתי.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסתמך על התיאור שנתת, הדוח מוצדק.

אתה ביצעת כאן 2 עבירות בבת אחת :

1. פניה שמאלה מנתיב שמיועד לנסיעה ישר

2. קיפוח זכות שימוש של המשאית

השוטר נתן לך דוח בגין קיפוח זכות השימו של המשאית (דוח של 500 ש"ח, סמל סעיף 3511).

אתה יכול לבקש להמיר את הדוח באזהרה במידה ואין לך דוחות קודמים ב-5 שנים אחרונות

במידה ואתה סורק בעתיד מסמכים, בבקשה תסרוק עם הדגשה/ הכהייה שלהם -> סרקת באופן כזה שיש מעט ניגוד בין הכתב לבין הרקע ולכן קשה לקרוא את הכתוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , קיפוח זכות קדימה. עבירת בריונות, אחת המתועדפות לאכיפה ע"י משטרת תנועה. באותה מידה יכלת גם לקבל דו"ח על סעיף 6482 , 500 ש"ח ו6 נקודות. הקנס של 500 ש"ח על עבירה שביצעת, הוא בהתאם לחוק (סעיפי אישום על עבירות תנועה)ה ולא נתון לשיקול דעתו של השוטר או כל אדם אחר לצורך העניין.

כפי שציינו קודם, אתה יכול לבקש להמיר לאזהרה ,אם לא קיבלת דו"ח ב-5 שנים אחרונות. יחד עם זאת, ככל הנראה הדו"ח לא יומר באזהרה ,שכן מדובר בעבירת בריונות ,כפי שציינתי לעיל.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממלא כאן את כל הפרטים ומצרף מסמכים דרושים.

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

זה התגובה שקיבלתי על בקשת המרה, וכתב שבגלל שאין לי רשיון ישראלי אין לי הזכות להמיר,

וזה לא נכון כי כן יש לי רשיון ישראלי ועל זה הוא נתן לי הדו"ח, רק אין לי אזרחות ישראלי.

השאלה אם יש לי מה לעשות, להגיב או להישפט, האם שווה?תגובה לבקשת המרה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בשיטת מצליח

פנה בשנית צרף צילום של רשיון הנהיגה הישראלי עם העתק המכתב שקיבלת מהם , בו תמרקר את השורה של הרשיון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...