Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן CX5 -3008 2017

lishaina
שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה רציתי קצת לשתף אתכם מהרשמים שלי לגבי הרכבים .

3008

דגם הפרימיום

מנוע 1.6טורבו בנזין מגיע 165 כ"ס ו24 קגמ.

CX5

דגם לקשרי

מנוע 2.0 אטמוספרי רגיל מגיע עם 165 כ"ס ו19 קגמ .

טוב אז ככה התחלנו נסיע ראשונה על ה3008 (רצינו גם דיזל אבל לא הביאו לנו ) אבל לא חשוב .

הרכב ניראה מדהים חיצונית ובמיוחד מבפנים בגוון הלבן אפרפר רכב פשוט קפץ כמה וכמה מדרגות בעיצוב ,לגבי איכות ההרכבה ומגע חללי ברמה הגבוה ! .

מתחילים בנסיעה מקבלים הסברים ,הגעתי באמת במטרה שהפעם אני באמת מוכן לקנות את ה3008 אבל האכזבה הגיע מהר מאוד ! לי אישית , הרכב לא היה שקט כמו שנאמר היה מאוד רועש תזזיתי ברמה מעצבנת רעש כביש רוח וזה בנסיע עם מיזוג , היגויי לא מתקשר אבל נעים ונוח לשימוש ובהחלט הייתי שמח לקבל בעוד מותגים את ההגה המגניב והנוח הזה , בגדול הרכב נוסע בסדר לא מעבר לזה, חייב לציין שהרכב הרגיש עצל מאוד ורק אחרי שלוחצים על כפטור הספור האוטו מתחיל לזוז ומרעיש יותר.

מבחינת שימושיות מושלם אין מילה אחת רעה מאובזר מעל לראש .

אוהבי היפני לא יקנו אותה ואוהב מותג הצרפתי יקבלו רכב שווה ביחס לקודמת .

עכשיו נעבור CX5 .

מיד לאחר הנסיעה 3008 רצתי מהר לראות הCX5 וכבר בכניסה לרכב אתה מרגיש משהו אחר לגמרי והאיכות בשפע, (מתייחס להרכבה ואיכות החומר ) לגבי המושבים עדיין לא פרימיום אבל בהחלט מזמין ונעים לישבה .

יצאנו לדרך לנסיע על דגם הלקשרי עם גלגלי 19" , היה לי חשוב לדעת עד כמה הנוחות נפגע ונחשו מה ?

היה סבבה לגמרי ובכלל לא הרגשתי שלא נוח בא ,ומי שייכח את הגירסת הבסיס ייהנה מנוחות גבוה יותר .

דבר נוסף שהיה לי חשוב זה בידוד הרעשים , בהחלט הפתע והיא אכן מבודדת לא ממש כמו שאומרים אבל בהחלט בידוד משופר ובטוח יותר טוב מהרבה רכבים וכן גם יותר טוב מה3008 למרות שרק חלונות הקדמיים זה בידוד כפול.

לגבי הנסיעה מאזדה לא מאכזבת ונותנת בראש גם בקומפורת ובא לך קצת יותר בספור הוא בכלל זריז אפילו שהוא ללא טורבו והכי טוב ככה גם.

איבזור באסה שמאזדה משחקת על קטנות ולא מאבזרת , בגדול גם בגרסת הכניסה מספקת מעבר לציפיות.

דעתי האישית, חשבתי שהפעם אני לוקח סיכון וחובר לצרפתים , אבל גם הפעם אין להם סיכויי בכלל !

כמובן זו דעתי האישית וכל אחד והחוויה שלו. לטוב ולרע.

שורה סופית אחרי שאמכור את ה6 קונים CX5 :) .

מקווה שנהנתם מהחוות ההתרשמות שלי .

שבת שלום וחג שמח חברים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"פיג'ו 3008 עומד כמעט בפני כל מבחן לפני רכישה"

"לרכב הנ"ל צריך להיכנס ללא דעות קדומות ובראש פתוח."

להלן הכתבה שפורסמה הבוקר במדור הרכב באתר מעריב -

http://www.maariv.co.il/business/car/Article-601756

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על המאזדה אז אני לא יכול להגיב עליה - אבל לגביי הפיז'ו אני חייב להגיד שבנושא בידוד הרעשים אתה דעת מיעוט.

גם מניסיוני וגם בכל מבחן רכב שתמצא ברשת הבידוד (רוח, כביש ומנוע) הוא לא פחות ממצויין. גם במהירויות של 100+.

לגביי הכוח של הרכב, אני אישית בחרתי בגרסת הדיזל לאו דווקא בגלל שהיא יותר זולה - אלא שיש לה לטעמי הרבה יותר כוח זמין בכל רגע נתון והרגשתי את זה באופן משמעותי, לא כ"כ אהבתי את הנסיעה בבנזין (מבחינת כוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור וככה עשיתי הגעתי בידיע שאני קונה אותה למרות המחיר אבל זה לא היה זה .:( .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על המאזדה אז אני לא יכול להגיב עליה - אבל לגביי הפיז'ו אני חייב להגיד שבנושא בידוד הרעשים אתה דעת מיעוט.

גם מניסיוני וגם בכל מבחן רכב שתמצא ברשת הבידוד (רוח, כביש ומנוע) הוא לא פחות ממצויין. גם במהירויות של 100+.

לגביי הכוח של הרכב, אני אישית בחרתי בגרסת הדיזל לאו דווקא בגלל שהיא יותר זולה - אלא שיש לה לטעמי הרבה יותר כוח זמין בכל רגע נתון והרגשתי את זה באופן משמעותי, לא כ"כ אהבתי את הנסיעה בבנזין (מבחינת כוח).

אני בטוח שהדיזל חזק אבל משום מה היה להם קשה להביא עוד רכב .

וגם הייתי מכוון על הדיזל , רק מה לא יודע איך יחזיק הרבה עם נסוע לא ממש ארוכה אולי 7 9 אלף בשנה .

אבל באמת שבאתי מכוון במצב של קניה, אבל זה לא היה שם ולגבי בידוד רעשים הרכב לא ממש מבודד ואני יודע מה זה רכב מבודד, בוא אני יפתיע היה לי טוסון 2016 אופן סקאי אומן היא לא הייתה חזקה אבל הפתיע בנוחות בבידוד ושום דבר לא היה זז שם ממש חזק .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לרכב, אני חייב לציין כי רמת הכתיבה מתאימה יותר למעריב לנוער..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכבד את דעתך ועל טעם ועל ריח אין להתוכח אבל כאחד שנסע על שני הרכבים יש לי קצת הרגשה שבאת בגישה של אני רוצה יפנית ויצאת עם יפנית כמו שתכננת עוד לפני נסיעת המבחן. אני אישית אם לא היה אכפת לי משכירות הייתי לוקח את ה3008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם בחן שני הרכבים לפני הרכישה וכאחד אשר רכש בלב שלם cx5 החדש (דגם לקצ'ורי) לאחר הבחינה, יכול לומר לאחר 3 שבועות עם הרכב - שזהו רכב פשוט נהדר, ההנאה ממנו אינסופית וקבל המלצתי החמה לגביו.

עריכה אחרונה על ידי hi1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה של ה3008 שהיא תתרסק במחירון. עדיף כבר לקנות רכב Q3/X1 וכו/ כבר יפסידו עליהם פחות. הCX5 שומרת ערך מעולה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

פעם הרכבים היפניים שמרו על ערך,היום כל הרכבים נופלים במחיר [יש כמה יחידי סגולה כמו לנד קוזר}.

מכיוון ששוק הרכב משתנה כמו למשל הביקוש הגדול לגיפונים{ושיפור ענק באיכות הרכבים הפחות מבוקשים} גורם לכך שהשוק מתנהג בצורה לא צפויה {כבעבר},לא ניתן לחזות איך רכב X יחזיק ערך.

מעבר לכך שלי אישית הרבה יותר חשוב איכות הרכב והנסיעה בו מאשר אם אני אקבל עוד כמה אלפים אם אני אמכור אותו אחרי שלו שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה מספרי הלוטו שבוע הבא?

בנוסף ה3008 5008 דווקא יחסית שמרו על ירידת ערך מתונה יותר בשנים האחרונות זה הc4 פיקאסו שסבל מסטיגמה בעייתית עקב הגיר ברובוטי כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

פעם הרכבים היפניים שמרו על ערך,היום כל הרכבים נופלים במחיר [יש כמה יחידי סגולה כמו לנד קוזר}.

מכיוון ששוק הרכב משתנה כמו למשל הביקוש הגדול לגיפונים{ושיפור ענק באיכות הרכבים הפחות מבוקשים} גורם לכך שהשוק מתנהג בצורה לא צפויה {כבעבר},לא ניתן לחזות איך רכב X יחזיק ערך.

מעבר לכך שלי אישית הרבה יותר חשוב איכות הרכב והנסיעה בו מאשר אם אני אקבל עוד כמה אלפים אם אני אמכור אותו אחרי שלו שנים.

זה לא כמה אלפים. אני מעריך שעוד 3 שנים המאזדה תהיה שווה 120 והפגו אולי 60-80 זה הפרש עצום.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם דיברתי עם נציג מכירות לגבי איזה רכב הכי שומר על הערך שלו.

התשובה שלו הייתה הרכב של יצחק לוי...

אתם יכולים לבדוק וזה באמת ככה.

עכשו יש לו לנד קרוזר, אז מי שרוצה לאבד הכי פחות בערך הרכב מוזמן לרכוש אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...