Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2014, לכה שרופה

שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב הנ״ל נקנה כיד 2 לפני כמה שבועות ומהבעלים הקודם נראה שיש 2 מקומות בגג הרכב שבו היו לשלשות ציפורים שנשארו זמן ממושך על הצבע, ופשוט שרפו את הלכה בצורה די משמעותית.

הרכב עוד יחסית חדש ואני מתכוון להחזיק אותו עוד כמה שנים, יש איזשהו טיפול מונע שאפשר לעשות באזורים הנגועים על מנת שהלכה לא תתחיל להתקלף מסביב לנגעים ולהתפשט הלאה?

האם שימוש בספריי לכה ישירות או בשימוש עם מכחול עדין (לכה) יוכלו להקפיא ולשמר את המצב הקיים?

אודה להמלצות לטיפול.

תודה!

747AAF71-F343-4BCF-AD18-4CE0B4141B5D.jpg

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נראה כמו לכה שרופה, זה כנראה שאריות של הלשלשת.

הייתי מנסה לנקות טוב את האזור, אח"כ לנסות עם פלסטלינה, ואם לא אז פוליש לאזור.

בכל מקרה, תפתח את הדיון בפורום אסתטיקה לרכב ולא פה - מאמין שיעזור לך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי עם מעט פוליש, לא עזר בכלל, בנגיעה עם האצבע על האזור הוא מחוספס מאוד, לא שגרתי בכלל ללשלשות ציפורים, ממש מרגיש שהלכה נאכלה שם בצורה רצינית.

* אנסה לשאול גם בפורום אסתטיקה.

עריכה אחרונה על ידי makinen456

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה שלייף סבון עדין ואז קומפאונד, יכול להיות שזה יעלים את רוב הפגיעה בלכה.

יש סרטון של לארי שהוא מראה איך להתמודד עם בעיה כזו בדיוק :

במידה וזה לא עוזר לך, לא נראה לי שיש סיבה לדאגה, זה לא חלודה שתתפשט, הלשלשת ציפורים הייתה החומצה ועכשיו היא איננה, בכל מקרה תיישם אוטם או ווקס איכותי ואמור להיות בסדר, בנוסף לפני שאתה מבצע שיוף ללכה שלך,עדיף שתיקח שפריצר מים, ותרסס על האזור,אם כשאר האזור רטוב הפגם נעלם, יש מצב שתוכל להעלים את זה ע"י שלייף סבון וקומפאונד- לא בטוח,ברכב הקודם שלי הצלחתי להעלים 4 מתוך חמש מפגעים כאלו שנשארו מהבעלים הקודם.

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסוזוקי סוויפט הקודמת שלי וגם במיני הנוכחית, הלכה פשוט עדינה מדיי. במקרה של הסוזוקי 08 -10 אני יודע שאנשים נגשו ליבואן ואיימו אפילו בתביעה ייצוגית. וזה מבעס תחת, כל הרכב סימני צלקות של לכה אכולה. אולי עם הלינק שdprt צרף מעליי

אפשר לפתור את הבעיה חלקית, זאת מאחר ומכסחים שם בעובי הציפוי.

וישנם יצרני רכב, האוטו עומד עם שלולית של חרא על הפח וכאשר עושים שטיפה, לא נשאר זכר לבלאגן שהיה! כלום.

למה הקמצנות הזאת של היצרנים? מדוע לא להשקיע בציפוי איכותי? למה בנאדם צריך להתבעס כבר בשנה הראשונה

על יופיו של הרכב?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסוזוקי סוויפט הקודמת שלי וגם במיני הנוכחית, הלכה פשוט עדינה מדיי. במקרה של הסוזוקי 08 -10 אני יודע שאנשים נגשו ליבואן ואיימו אפילו בתביעה ייצוגית. וזה מבעס תחת, כל הרכב סימני צלקות של לכה אכולה. אולי עם הלינק שdprt צרף מעליי

אפשר לפתור את הבעיה חלקית, זאת מאחר ומכסחים שם בעובי הציפוי.

וישנם יצרני רכב, האוטו עומד עם שלולית של חרא על הפח וכאשר עושים שטיפה, לא נשאר זכר לבלאגן שהיה! כלום.

למה הקמצנות הזאת של היצרנים? מדוע לא להשקיע בציפוי איכותי? למה בנאדם צריך להתבעס כבר בשנה הראשונה

על יופיו של הרכב?!

ממש מבאס, ראיתי כאן פוסט מלפני כמה שנים טובות על סוויפט.

והסימנים האלו נשארו על הרכב שלך במשך כמה שנים שהחזקת אותו?

שטיפות, שמש, עניינים... והכתם נשאר כשהיה והלכה לא המשיכה להתקלף הלאה, נשארה פגומה באותה הנקודה וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...