Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מוביילי על רכב משנת 2011 + הנחה בביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש כעת מבצע של מוביילאי להתקנה תמורת 2100 שח ומקבלים החזר באגרת הרישוי

בנוסף הביטוח אמור להיות זול יותר

האם ניתן להתקין את המערכת על רכבים משנת 2011 כמו יונדאי i20 , סיריון , יאריס וכו

האם זה משפיע על איכות הבטחון של הרכב ובנהיגה ברכב , האם זה מעלה את מחיר הרכב ?

האם מערכת כזאת דורשת תחזוקה או טיפולים ?

האם זה משהו שווה לקפוץ עליו במיוחד ברכבים קטנים שפחות בטיחותיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש דיונים קודמים בפורום.

הדעה הכללית שלילית מאד.

סה"כ מדובר במערכת שתרומתה לבטיחות די שולית, וההתרוצצות שלהיה לך כדי לקבל את ההחזרים\הנחות מוציאה לגמרי את העוקץ מההטבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רוצה להתקין עכשיו

לדעתי אתה זכאי להטבה. ההטבה היא ברישיון הרכב ולא בביטוח. 1500 שקל לאורך 3 שנים (700 בראשונה, 700 בשנייה, 100 בשלישית). במקביל, אתה יכול לבקש הנחה מחברת הביטוח שלך.

יש לך כאן את כל הפרטים:

http://vooom.co.il/2017/09/26/its_time_to_put_a_safety_system/?utm_source=facebook&utm_medium=socialmedia&utm_campaign=its_time_to_put_a_safety_system

https://cars.walla.co.il/item/3099410

אגב לדעתי מובילאיי מערכת בטיחות טובה. לאישתי יש מהעבודה וזה הציל אותה לפחות פעמיים מתאונה כשהילדים ברכב (ועוד מי יודע כמה פעמים כשהילדים לא ברכב). אני שוקל לשים גם ברכב שלי עכשיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר רבות על המערכת והחסרונות הרבים שלה(בעיקר חוסר דיוק, המצב שהיא מייצרת שיבואנים מוותרים על מערכת מקורית מהיצרן ע״מ להתקין אותה והעיוות בחוק שכאילו נתפר למענה) , במקרה! בדיוק ביחד עם החוק(לגמרי במקרה) מוביילאי הוציאה גירסא ״רזה״ ופחות ״מצילת חיים״(במקום כל התכונות - רק סטייה מנתיב והתראת מרחק, שזה במקרה במקרה מה שהחוק דורש בשביל ההטבה) שככל הנראה תהיה זולה יותר(שוב, אירוע מקרי לחלוטין).

אגב, הווואם הזה מריח רע מלייצר כתובות ממומנות בנושא ולכן אינו משקף לדעתי שום נקודת מבט אובייקטיבית בתחום, תחת מדור "צרכנות נבונה" יש 4 כתובות אחת אחרי השנייה שמעודדות את הנושא באופן מחשיד.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח את הצד השני של המטבע- אם תחליט שלא להתקין, תגלה שביטוח החובה שלך התייקר.

שלי עלה במעל 200 ש"ח (חידשתי בספטמבר) בגלל ש"אין מערכות בטיחות".

לתשובתי ש"יש, היא נקראת נהג עירני" אמרו לי ש"זה לא נחשב בעיני החוק".

אז הנה לכם עוד סיבה למה להתקין מערכת נוספת לניתוק עוד יותר עמוק בין הנהג לפעולת הנהיגה. עכשיו כל נהג יוכל גם להתאפר בזמן שהוא אוכל סנדוויץ' ומסתפר תוך קריאת העיתון היומי בכביש המהיר. מקסימום, הוא ישמע ביפ מהמערכת וישנה זוית לסיגריה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הגרסה של איווקס בניגוד למובילאיי כן נותנים בגרסה הבסיסית CM107 את ההתראות על סטייה מנתיב, שמירת מרחק, התנגשות בהולך רגל או אופניים, זיהוי תמרורים והתראה על תחילת נסיעה ב2100 ש"ח.

אני גם מתלבט ונוטה לכיוון האיווקס.

המערכת מיועדת להתקנה אצל אישתי ואצל ההורים.

אשמח לחוו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאין תחרות בכלל, על הנייר.

פלוס, קח בחשבון שדעתי משוחדת מאחר ומובילאיי הצליחו לייצר חוק שמחייב שימוש במוצר שהם (תודה לאל, לא רק הם) מייצרים, דבר שאוטומטית עושה אותי לחשדן.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...