Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים ממוסך טויוטה בקשר לתקלות באוריס 2016

CHARLIE-ROOTS
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

חזרתי ממוסך טויוטה לאחר שקבעתי פגישה לבדיקת רעשים וכמה תקלות.לא בדיוק קיבלתי מענה לכל הבעיות שיש אם בכלל. אבל אני גם יכול להבין אותם כי זה לא פשוט לבדוק ולתקן את מה שהעליתי.

אתחיל מהבעיה של מיכל הדלק שכבר דיברתי עליה באתר פעם (הייתי מתחבר מהשם משתמש ההוא אבל אין לי אותו ואת הסיסמא).

הבעיה הראשונה היא הרצינית. האחרות פחות מעניינות אותי כי זה לא נורא.

1) צריך ללחוץ קבוע על ידית הדלק בתדלוק בבערך 40% מהמקרים. לא משנה הזווית הכנסת פייה זה עדיין קורה מלא פעמים. פשוט צריך לעמוד וללחוץ קבוע למשך כל התדלוק.הייתי במוסך לפני שנה והבחור נסע איתי לשתי תחנות דלק באיזור אבל התקלה לא הופיע.מסתבר שזה לא קורה בכל פעם.אז הייתי גם היום במוסך כי היו לי כמה וכמה טענות אחרות והם אמרו שהם לא יודעים למה זה ככה ולא תיקנו שורה תחתונה.

2) רעשים של זמזום מהדאשבורד מעל ההגה.זה קורה כל כמה ימים.וכאשר לוחצים עם האצבעות בנקודה שהראיתי להם זה מפסיק.אז הבחור של היום התעקש על נסיעת בדיקה למרות שאמרתי שזה קורה לא קבוע. ואכן הרעש לא הופיע.בחור אחר במוסך תהה איתי אם באמת כדאי לפתוח את הדאשבורד ואמרתי שנעזוב את זה וזהו.

3) זמזומים חזקים מחלון ימני ליד נהג כאשר הוא חצי פתוח וכאשר יש מוזיקה חזקה עם באס.גם את זה לא תיקנו. פשוט הגיע האחראי ורמז לי שאין מה לעשות עם הבעיות האלו.

4)בלוטות'. החיוג לאנשים מהמסך באוטו לפעמים מתעכב במלא זמן (10-20 שניות).אחד המוסכניקים אמר לי שהוא יסיר את אנשי הקשר בעברית מהאוטו ואכן עשה זאת בשביל שאולי זה יפתור את הבעיה. אני אבדוק את זה לאורך זמן.

5) אמרתי שאם אני כבר במוסך אני אשאל אותם אם יש כזה דבר נורות לד לאוטו שלי בשביל חיסכון בחשמל-דלק. הנציגה אמרה לפי מה שהבנתי שאין כזה דבר. הבנתי נכון?

6) פלסטיקים במושב האחורי של מסילת המושבים התפרקו ושבורים (נראה לי שהתפקיד שלהם זה למנוע פגיעה בכפות הרגליים). היא אמרה שאם זה שבור זה עולה כסף להחליף. למרות שאמרתי לה שאם נשברו שניים אז אולי זה בעיה של הפלסטיקים. אבל זה לא שיכנע אותם להחליף.אציין שבעבר היה אחד שנשבר ולאחרונה גם השני יצא.

7) בנוסף יש גם רעש מזמזם של מזגן שגם אותו יש רק לפעמים.

לסיכום. אני מבין שזה לא פשוט לפרק דבר ולתקן אבל קצת התאכזבתי מהשירות. אני מניח שחלק מהבעיה זה בגלל שכיום המכוניות יותר מורכבות ומכילות יותר חלקים ולכן יש יותר בעיות אבל לפחות את בעיית התדלוק קיוויתי שיפתרו.אני אנסה לכתוב מכתב לטויוטה בקשר לדלק.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של אוריס 2016 אני מחזק את דבריך בעניין כיסויי מסילות הכיסאות הקדמיים שנפלו מיומו הראשון של הרכב,אמנם זה כיסוי שולי אבל זה ועוד רשרושים מעיד על איכות הרכבה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא לבד

אגב. מילאתי טופס באתר של טויוטה ישראל בקשר למיכל דלק ביום ראשון שעבר אבל אין שום תגובה.

אני אנסה לטלפן להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה לספר לכם מחר על השירות הדוחה של טויוטה. אבל שורה תחתונה הם מכחשים שיש בעיה עם מיכל הדלק (הרבה פעמים צריך ללחוץ בתדלוק כי הניצרה לא עובדת).

מה אתם מציעים לעשות?

מישהו סיפר בפורום בפרטי שיש לו בעיה דומה במיכל דלק. רק עכשיו קיבלתי את ההודעה.

תודה ומקווה שנצליח להבין איך לפעול מולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2) רעשים של זמזום מהדאשבורד מעל ההגה.זה קורה כל כמה ימים.וכאשר לוחצים עם האצבעות בנקודה שהראיתי להם זה מפסיק.אז הבחור של היום התעקש על נסיעת בדיקה למרות שאמרתי שזה קורה לא קבוע. ואכן הרעש לא הופיע.בחור אחר במוסך תהה איתי אם באמת כדאי לפתוח את הדאשבורד ואמרתי שנעזוב את זה וזהו.

3) זמזומים חזקים מחלון ימני ליד נהג כאשר הוא חצי פתוח וכאשר יש מוזיקה חזקה עם באס.גם את זה לא תיקנו. פשוט הגיע האחראי ורמז לי שאין מה לעשות עם הבעיות האלו.

7) בנוסף יש גם רעש מזמזם של מזגן שגם אותו יש רק לפעמים.

בכול רכב קיימים רעשים שונים ומשונים באחד פחות ובשני יותר. לפעמים הופעת הרעשים תלוייה בשינוי מזג האוויר אשר גורם להתכווצות או התפשטות של חלקי פלסטיק ווהופעת רעשים. אכן המוסכניק צודק ובדרך כלל אין מה לעשות בנידון, לך בתור הבעלים של הרכב עדיף לחיות עם הרעשים בשלום במקום שיתחילו במוסך לפרק פלסטיקים שונים אשר בסופו של יום אתה עלול גם לסבול יותר רעשים או במילים אחרות לא לגעת.

אם בנוסף לרעשים אתה שומע גם קולות מוזרים ורואה את סוף העולם קרב פנה לייעוץ נפשי. :roll:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בנוסף לרעשים אתה שומע גם קולות מוזרים ורואה את סוף העולם קרב פנה לייעוץ נפשי. :roll:

[/right]

אשמח אם תסביר את כוונתך. אם אתה רוצה אתה גם יכול לכתוב בהודעה פרטית.

אני מקווה שאתה לא מאלה שמתנגדים לכך שאנשים יתלוננו באינטרנט על עוולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדם כל הייתי מחליף מוסך לכזה שיש לו זמן לבעיות שלי

לגבי הבעיה של אקדח התדלוק הייתי בודק בפורום שונים גם בחול אם הבעייה נפוצה ואולי גם יש פתרון

לגבי רעשי הבאס בחלון אני לא חושב שאפשר לעשות משהו בכל זאת כשהחלון פתוח הוא רגיש יותר לרעידות כאלה ואחרות ולכן היית פשוט סוגר את החלון או מוריד קצת את עוצמת הבאסים

לגבי הציקצוקים מהדשבורד שוב מוסך רציני יכול לפתור את הבעיה הבעיה היא שזאת הרבה התעסקות עם פוטנציאל גבוה לנזק

המסילות הם אכן בעיה ידועה ברכב הזה והם מתפרקים ונשברים די מהר

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תודה, אבל העניין הוא גם השירות המאוד לא נעים לדעתי שהם נותנים למי שבא איתם בהתנהגות נחמדה. אני מדבר בעיקר על מוסך כהן בכור באור יהודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי התפרקה אחת מהמסילות כבר בשנה הראשונה,

ניגשתי למוסך והם סידרו את זה ומאז הכל יציב במקומו.

לגבי יתר הבעיות שהעלית כאן- אצלי לפחות לא קיימים רעשים וזמזומים (ואני מאוד פדנט לגבי רעשים) / בעיות עם האקדח תדלוק

מדי פעם יש מעט צקצוקים מהפלסטיקה מסביב למסך המולטימדיה,

נעלם אחרי כמה דקות של נסיעה שמתי לב שזה בעיקר בקיץ שהרכב חם.

אתה צריך להבין שבגלל שהרכב בכלליות מאוד שקט, תשומת הלב שלך מופנית לרעשי רקע משניים,

בחודשים הראשונים שהיה לי את הרכב גם לי הציקו כל מיני דברים מבחינת רעשים/זמזומים

אלה נעלמו עם הזמן/שאני פשוט למדתי לחיות עם זה :)

בגדול- 4 שנים על הרכב

נוסע בחרישיות ובנועם בדיוק כמו שהיה חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשכח בתחילה-

גם אני ניגשתי לאחרונה למוסך טויוטה לבדיקת רעשים,

החלפתי לפני כחודש את ארבעת הצמיגים ומאז שמתי לב לחריקות עדינות מאיזור הגלגל בעת נסיעה איטית

ניגשתי למוסך טויוטה, ביצעו נסיעת מבחן

הבוחן אכן שם לב שיש מאיזור הצמיג הקדמי בצד הנהג קצת רעש,

עשו בדיקה והחליפו את "פחיות הבלם" בכל הגלגלים

שאלתי מדוע בכל הגלגלים ולא רק בזה שהרעיש,

התשובה הייתה- ליתר בטחון, שזה לא יקרה לך בצמיג אחר (טופל במסגרת הארכת תוקף אחריות יצרן)

שירות מעל ומעבר, כך שאין להשליך על שירות של סוכנות משנה אחת על כל היתר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר את כוונתך. אם אתה רוצה אתה גם יכול לכתוב בהודעה פרטית.

אני מקווה שאתה לא מאלה שמתנגדים לכך שאנשים יתלוננו באינטרנט על עוולות

זה היה בצחוק. טוב שאתה מעלה את הבעיה ומתייעץ.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...