Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני חדשה(0 ק"מ?)

BenBatsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי סקר קטן בעבודה שלי וכולם שאלו אותי למה אני מעוניין לקנות אוטו צרפתי.

מה אתם אומרים? אני עושה טעות?

כי המוניטין של היצרן הזה על הפנים ובגלל זה הוא מציע אוטו חדש עם יותר אבזור בפחות כסף מאשר המתחרות ועל הדרך מביא לך 5 שנים אחריות מפגוש לפגוש שלא תדאג לתקלות. הם אפילו מפרסים את המחירון של החלקי חילוף +מקטים באתר שלהם , משהו שנחשב טאבו אצל שאר היבואנים.

אל תבינו אותי לא נכון במידה והייתי מחפש משומש בן כמה שנים, הייתי ממליץ על יפני/קוריאני כי כאן המונטין משחק תפקיד משמעותי יותר במיוחד כשאין יותר אחריות על הרכב, אבל החלטת לקנות חדש שמגיע עם אחריות ארוכה אז למה לא לקחת את הדיל הכי משתלם מבחינת תמורה-מחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפוך גוטה, הפוך.

דוקא ברכבים חדשים, החיסרון של הצרפתיות באופן כללי הוא ירידת ערך גבוהה יותר. זה לא וודאי, אבל זה די סביר שעל c3 תפסיד יותר מאשר על יאריס, לפחות באחוזים. סה לא וי.

כשאתה קונה משומש, רכבים לא מבוקשים חוו כבר ירידת ערך כואבת, ולכן או שתוכל באותו תקציב לקבל שנתון חדש יותר, או שתוכל בתקציב נמוך יותר לקבל רכב מאותו שנתון. אם בחרת נכון, מוניטין האמינות נשאר ברמת מוניטין בלבד, ואתה נהנה מרכב חדש יותר, ולכן, באופן פארדוקסלי גם עשוי להיות אמין יותר (או לפחות זול יותר).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תתחדש, לדעתי אחת המסופר מיני הטובות בשוק.

הזמנת את הshine pk?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה בחירה תתחדש ותהנה.

אם הייתי צריך להוציא מיני חדשה, לא הייתי מתקרב ליאריס בכלל! (לאחר ההיכרות הקרובה שלי עם הרכב), כנ"ל ג'אז (דומה סך הכל מבחינת מנוע וגיר - חלשה ורועשת - בגלל הגיר הרציף שמאלץ את המנוע לצרוח כל הזמן ).

אולי הייתי חושב על מזדה 2 או סוזוקי סוויפט, אבל כנראה שההתלבטות האמתית שלי הייתה בין רנו קליאו חדשה לC3. כל אחת ויתרונותיה (וחסרונותיה).

הC3 שלך התברכה בגיר יפני אמין מאוד והמנוע אמור להיות די אמין ככה שאני מאמין שיהיה טוב :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...