Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות

שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להבנתי, לבחור אין את פרטי הקונה, לא כתובת וכנראה גם לא מספר ת.ז. יש רק מספר נייד והתכתבות ביניהם.

בנתיים לא היה שום דבר פלילי כדי שהמשטרה תתחיל לפעול .

יש לו את פרטי הרכב שלו.

הבעיה היא שבשום מקום לא תועד המעבר של הבעלות ואנחנו לא יודעים כמה זמן ימרחו אותו.

הגיש תלונה במשטרה, קיבל עותק, יכול לישון בשקט. והתלונה? שיסגרו אותה, לא מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר דיברתי עם הקונה הוא אמר שהוא מצטער שזה לוקח זמן והוא מבין את החששות שלי וטוען שלא נעשה שימוש ברכב מכיוון שהוא שומר אותו בתור מתנה לאשתו ולכן הרשה לעצמו לקחת את הזמן קצת בכל זאת אמרתי לו על זה שאפקיד את הרישיון אם הוא לא יגיע השבוע לעשות את ההעברה והוא קצת נלחץ אבל אמר בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנה לאשתו - עוד מסיפורי סבתא.

אחד עם קומבינה בדואר ( אין דבר כזה שמישהו מגיע עם צילום ת.ז. להעברת בעלות ).

יכול להיות באמת שלא נוסעים ברכב יותר מדי - רק לבדיקות קניה . עד שהרכב לא יימכר שוב, הוא לא מתכוון לעשות העברת בעלות ( כנראה לא סוחר רשמי, לכן העברה על שמו מוסיפה יד ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי כבר עשיתי העברת בעלות בעבר רק עם תעודת זהות כאשר קניתי את רכבי האחרון רק שזה היה הפוך אני הייתי הקונה והמוכר עשה את העברת בעלות מבלי ללכת לדואר בכלל הייתי לידו בטלפון כאשר הוא דיבר עם פקיד הדואר לכן האמנתי לאותו בן אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שלא כולם תמימים כמוך? כמו ש VLADCAR רשם ,זה סוחר שאין לו תו סוחר , לכן אם הוא יעביר אליו יתווסף יד , לכן הוא מחכה שיבוא קונה , מצד אחד אין מה לחשוש יש סוחרים שיש להם 20-30 רכבים ,למה שיסע דווקא ברכב שלך ?

רק מי שמעוניין לקנות עושה נסיעות מבחן ולוקח לבדיקה.

אני הייתי הולך קודם למשטרה ומגיש תלונה ,שיהיה לי אסמכתא ביד.

אולי בינתיים הוא יעשה העברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לו הזדמנות השבוע לפני שאלך למשטרה או למשרד הרישוי וזה רכב די ישן סובארו אימפרזה 2004 שקשה לי להאמין שסוחר נורמלי יקח חחחחח היא הייתה במצב טוב אבל לא בשביל לסחור אז קצת קשה לי להאמין שהוא סוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך עכשיו לא להגיש תלונה ממש אלא כדי שיהיה לך רקורד , אם מחר תהיה תאונה בה הרכב שלך יהרוג / יפצע / סתם נזק לרכוש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא להגיש ממש? סתם ללכת למשטרה לספר את כל הסיפור שהיה למקרה ויהיה תאונה? בכל מקרה אני מחר נוסע ליומיים אז אין לי זמן לעשות את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב

מקווה שלמדת איך למכור בפעם הבאה.

לא מן הנמנע שהרוכש שנרשם הוא רוכש שקנה "מהסוחר"

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכול טוב , רק תרשום את התאריך שנתת לו את הרכב ואת תאריך העברת הבעלות ,אם בין שתי התאריכים האלה תקבל דוח מגורם כלשהו שלא יברח לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...