Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אינטר קולר - העברה בנקאית + מכס

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות אינטרקולר מחברה בחו"ל שהזמנתי ממנה בעבר קיט יניקה.

בגלל שישראלים עשו להם בעיות הם מוכנים לשלוח לי את האינטרקולר רק אם אשלם להם

דרך העברה בנקאית - האם זה מסוכן ?

בנוסף האם יש סיכוי גדול שהאינטרקולר יתפס במכס ?

החבילה שוקלת 6.5 קילו והמוצר עצמו עולה 772 יורו כולל משלוח לישראל.

מצד שני הם שולחים את החבילה בדואר הכי פשוט שיש (רגיל) ומצרפים חשבונית קניה על סך 75$.

תודה לכם.

נ.ב

עשיתי את אותו התהליך לפני כחצי שנה עם הקיט יניקה והכל עבר בשלום מבחינת המכס.

מה שכן הקופסה שקלה 2-3 קילו.

מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי לא קטן כי גודל ומשקל החבילה אכן ייעצרו במכס.

לא יאמינו כי זה עולה 75$, זה רק מתכון לצרות.

6.5 קילו וגודל החבילה, זה סיכוי מאוד גדול להתפס ופתח לצרות.

שיקול שלך בסופו של יום.

לגבי העברה בנקאית? בסה"כ שום דבר שונה מאמצעי התשלום האחרים - אתה עדיין משלם כן.

פייפאל וכו' נותנים לך מעטפת הגנה כאשר אתה רוכש בין אנשים או מקומות שמהם אתה קצת חושש.

כל עוד יש לך אחריות על המוצר, הוא נשלח אלייך תקין וכו', זה לא משנה איך תשלם באמת, יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואחליט להזמין בסופו של דבר , כמה המכס יגבה ממני בנוסף לעלות האינטרקולר? 50% מעלותו כולל המשלוח ?

המשלוח יהיה דרך שילוח רגיל כך שאני לא חושש מעמלות שקר כלשהן של חברות שילוח אקספרס.

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט זה שתוסיף 50% על הסכום הכולל, זה מה שתדרש לשלם (+-).

47.8% שיעור מסים כללי (זאת אומרת כל המסים, כולל מע"מ) + עוד כמה אגרות קבועות (אגרת מחשב, אגרת ביטחון) ולפעמים גם אכסנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך ,

*אתה בטוח שה-50% מכס כוללים גם את המע"מ בתוכם ? נראה לי שזה 50% + מע"מ - תקן אותי אם אני טועה.

*במידה ואגיד למוכר לרשום על הקבלה 150$ , האם המכס יגבה את ה50% מהערך המופיע על הקבלה או שהוא יבדוק את הנושא לעומק ?

*מה קורה במידה ואבקש מהמוכר לרשום בפירוט של הקבלה שזה מצנן למקרר ? (לא בטוח שיסכים אגב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 - כן, בוודאות כבר כולל מע"מ - ראה כאן: http://62.219.95.10/misimmerukht (חפש "חלקי חילוף לרכב").

2 - בגדול, הם (המכס) מחייבים לפי ההצהרת מכס/חשבונית - אם זה יראה להם חשוד, הם יכולים לבקש ממך הוכחות (חיוב אשראי) או יכולים להעריך בעצמם את הסכום ואפילו לקנוס אותך.

3 - שוב, זה תלוי במוכס/בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי דיברתי עם המוכר , הם יכולים לרשום בקבלה שזה מצנן למקרר.

קיבלתי החלטה לגבי הסכום בקבלה - 150$ נראה סבבה.

השאלה אם באמת כדאי שירשמו שזה מצנן למקרר או אינטרקולר ? (עדיין מתלבט)

אלו המידות של הקופסה :

117x34x36 cm

משקל 12.8KG

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצנן למקרר? תגיד אתה רציני?

אתה חושב שהם מפגרים? היום כל פלוץ מזמין אינטרקולר מחו"ל.

הם יודעים טוב מאד מה זה, הם יכולים פשוט להיכנס לאתר ולראות את המחיר בעצמם (כמה פעמים הם כבר עשו את זה בנוכחותי!).

המלצה שלי, אם כבר אתה נעול על הצהרת ערך נמוך, תצהיר ערך ריאלי אחרת הם פשוט יבקשו חשבונית ויחליטו לבד אם זה הגיוני או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ארשום אינטרקולר.

למה הכוונה "יבקשו חשבונית" ?

חשבונית תהיה מודבקת על החבילה על סך 150$.

עשיתי אותו הדבר עם קיט יניקה שעולה כאן 3300 ש"ח , קניתי ב-1300 ש"ח ועוד רשמתי ערך של 75$ עליו והחבילה לא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכס עובד מול חשבונית ספק.

יש שולחים שמצרפים חשבונית ספק (המכילה תאריך, כתובת משלוח, מספר חשבונית, פירוט מוצר עם מק"ט ומחיר וכו').

זה שלפעמים חבילות עוברות ללא עיכוב זה עניין של מזל (אין למכס את האפשרות לעצור חבילה חבילה ולבדוק, הם עוצרים מדגמית).

חבילה בגודל כזה מעוררת חשד מכיוון שהמכס יודע שמשלוח של דבר כזה עולה לבד 70-100 דולר, תוסיף את ערך המוצר והם כבר יודעים שזו חבילה המחוייבת במיסים.

לכן יכול להיות מצב שיבקשו ממך לספק חשבונית מפורטת (כך הם גם יחליטו אם החבילה נדרשת באישור יבוא ממשרד התחבורה, או לא).

אין לך מה לדאוג, אינטרקולר נמצא ברשימת השחרור המהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה שאני מזמין ממנה כן מצרפת ומדביקה על החבילה חשבונית ספק עם הלוגו של החברה + פירוט המוצר + הסכום הכולל.

המשלוח לא אמור לעלות יקר כי זה דואר פשוט. לצורך העניין אני משלם עליו רק 20 אירו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...