Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אינטר קולר - העברה בנקאית + מכס

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפיר, זול מתחיל ב... ולך תדע בכמה כסף זה יגמר.

בנוגע לשחרור מהיר , תעיף מבט פה : http://img2.tapuz.co.il/forums/1_164577995.pdf

אני לא אחראי על מה שרשום שם ועד כמה זה נכון , גוגל עזר בנקודה הזאת. בהצלחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותתכונן לקבל גם כמה עמלות שקר,

עמלת אחסון , עמלת רישום במחשב, כל מיני שטויות כאלה..

אני חישבתי את המכס והמעמ שאני אצטרך לשלם בשביל משהו שקניתי ובארץ הוסיפו מלא עמלות.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של מזל ,

גם אם אצטרך לשלם את המיסים , אגיע לאותו סכום שמוכרים כאן בארץ.

למזלי כבר יצא לי להרוויח 2000 ש"ח כי החבילה הראשונה עברה חלק ועוד בסכום מגוחך של 75$ כשהחבילה עלתה 1300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה האם מדובר באתר ALLSTARMOTOSPORT ?

במידה וכן , אכן ישראלים רכשו מהם מוצרים ופתחו תביעות בפייפל ובכרטיס אשראי והם הפסידו כסף.

לכן העברה בנקאית זה משהו שלא ניתן לבטל או להכחיש והם לפחות בעניין הזה דיי מוגנים.

מדובר בחברה אמינה וגדולה ואין לך מה לחשוש לשלם להם דרך העברה בנקאית.

בכל מקרה , מה שכן המכס אוהב חלקי חילוף של רכב בגלל שהמס עליהן (48%) הוא הגבוהה ביותר שקיים.

לכן "מוצרים שהם חלקי חילוף לרכב" המכס שם עליהן תשומת לב יותר מטלפונים סלולרים שאתה מזמין מחול לארץ. (שדרך אגב המס עליהם פחת בצורה משמעותית לכן ההברחות ירדו בעשרות אחוזים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון :

החברה הנחמדים קיבלו את הכסף בהעברה בנקאית ביום שישי 6.10.2017.

לאחר כמה ימים של חפירות מצידי והתעניינות למה אני לא מקבל את מס' המעקב הם רשמו לי :

Hello,

We do not ship via postal services, we accepted to do that for you only as service adding fake invoices etc etc ...

We will not ask an employee to leave his job to bring your parcel to postal services, then or you wait for us to ship the parcel when we can and we gonna send you the tracking number or we refund you right now your money ... sending 40 emails each day will not make postal services comes for picking your product in our warehouse ...

מיותר לציין שלא שלחתי להם 40 מיילים מידיי יום.

בנוסף אתמול שלחתי להם מייל חוזר לאחר 8 ימים של רגיעה , כמובן שלא ענו לי.

כנ"ל גם היום . התעלמות מוחלטת.

הלך הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו סביר..

קח בחשבון כי במוצרים הללו / שיפורים בד"כ עובדים חברה די דומים לנו.. קצת לחוצים ומוטרפים

אומר אין להם הרבה סבלנות.. ומשגעים אותם הרבה חברה צעירים.

נראה כי עבורך הם יצרו/עושים מכירה מיוחדת. ברישומים אצלם.

לכן לוקח להם יותר זמן.

אני הייתי ממתין עוד כ 3-4 ימים ויוצר קשר באופן נחמד.. במייל.

אפשרות נוספת בטלפון - להגיע למכירות ולבדוק.

(בשפה מנומסת, אפשר לבקש מאדם הדובר אנגלית טוב)

ולשמור את העתקי ההתכתבות, ומס' ההעברות הכספיות והמשלוח.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...