Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה ברלינה 2013 - מחלות ידועות וטיפולים

adz
שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

התחדשתי באזמפלר הנ"ל (ברלינה 2013 בנזין טורבו 1.4)

וכפי שמפורט בכותרת,אני זקוק לעזרה בשני נושאים:

1. האם ידוע על מחלות אופייניות,למשל כמו שמפורט בשרשור הנ"ל - בעיות במערכת הקירור.

2. אני עומד להעביר את הרכב טיפול 120K.האם מישהו יודע מה כולל הטיפול? אם הוא זהה לטיפול 60K אז אני יודע מה הוא כולל.

תודה מראש לכל העוזרים!!!

ADZ.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור תודה על התגובה.

חברים,יש עוד דגשים שצריך לשים אליהם?

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת הילוכים שמתעייפת מהר , לגבי מערכת קירור כל מילה מיותרת ( מכה) .

לבדוק מחזירי שמן ציריות גם כן.

מקס תודה על המידע.

חברים,שלוש שאלות:

1. הבעיה של מערכת הקירור עלתה בחיפוש,כך שזו בעיה ידועה כבר הרבה זמן.מישהו יודע האם אופל שיפרו את איכות החלקים של המערכת הזו בשנים האחרונות,כך שרכב שהוחלפו בו חלקים של המערכת בשנה-שנתיים האחרונות פחות צפוי לבעיות?

2. מישהו יודע בערך את טווח הק"מ שבו הגירים האלו שובקים חיים?

3. מישהו יודע סדר גודל מחיר של תיקון או החלפת גיר ברכב הזה?

תודה מראש,

ADZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי עם אותו רכב קניתי אותו עם 51 אלף קילומטר נכנס לטיפול ב 51 ב56 אלף התפוצץ הפלאנג מים ליד המצבר (450 שקל +נוזל קירור) וב 60 אלף המשאבת מים התחילה לנזול 800 שקל למקורית בארץ הציעו לי חליפית ב 250 העבודה נעשתה על ידי

חבר אם אותו רכב אם נזילה עדינה מהפלאנג קנה את שניהם באיביי בפחות מ550 הכל מקורי האוטו שלו עם 75 אלף

שיפוץ גיר כזה עולה בערך 6 אלף ראיתי משפץ גירים שמשפץ אותו אין יותר מידי מה לעשות שם הוא דוחף ציר מושלם שהוא מייבא ובזה נגמר השיפוץ גיר הגיר שהוא שיפץ היה של קרוז באופל אמור להיות מותקן משהו דומה אבל שונה הוא אומר שהם מגיעות הרבה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר בעייתי- פירטו יפה מעליי.

טורבו בעייתי

מערכת קירור גם.

דברים כאלה שואלים לפני שקונים רכב אגב.

בכל מקרה - אל תשים חלקים חליפיים ברכב, רק מקורי.

הבעיה הכדי גדולה ברכב זה הגיר המסרס, כידנית היה לה המון פוטנציאל =)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור תודה!

שאלה אליך לגבי מערכת הקירור בשני הרכבים שהזכרת: כמה זמן וק"מ עברו מאז התיקונים שהזכרת?

ושאלה יותר כללית - מעבר להקפדה על שגרת טיפולים ואיכות נוזל הקירור,האם יש צעדים מונעים שניתן לנקוט ע"מ לצמצם את הבעיה של מערכת הקירור?

ודבר אחרון לגבי ההערה של ליאור שהטורבו ישאר תקין כתלות בהחלפות שמן בזמן ובאיכות המתאימה - כלכך נכון וכלכך הרבה אנשים מתעלמים מהנקודה הזו ברכבים מוגדשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפד על החלפת שמן גיר, אף על פי שהיצרן לא נתן המלצה מפורשת .

שים לב למצבים של גומיות של מערכת תזמון משתנה - שמן מם נוזל ישירות על הרצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא עברו הרבה אבל לשניהם יש היסטוריית טיפולים אז זה הפעם הראשונה שנוגעים במערכת קירור יש גם חיישן במיכל עיבוי כמו בפולקסווגן שמתריע לך עם נורה כאשר חסר מים

הנזילות האלה הם מאוד איטיות זה לא מתפוצץ בבום זה מתחיל בחוסר של 200 מל בשבועיים וגובר לאט

הטורבו באופל ישאר תקין אם יחליפו שמן בזמן אבל עדיין יש לצינור שלו יותר רגישות לבוצה מרכבים אחרים אם אתה לא יודע מה עבר על הרכב ממליץ לקצר קצת את זמני ההחלפה הראשונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור ומקס- הרבה תודה על ההתייחסות.

מקס - אבדוק לגבי נושא החלפת שמן גיר,תודה.

לגבי הנזילות שהזכרת - במרץ האחרון הוחלפו אטמי מצב גל זיזים יניקה ופליטה.אני מניח שלכך התכוונת.

לגבי המיגון - אכן מותקנת קודנית והרכב נקנה משלמה סיקסט.חברת הביטוח ביקשה ממני בדיקת מיגון,ואני אמרתי להם שאם בעקבות הבדיקה תהיה דרישה לאיזו שהיא התקנה אני עושה ביטוח במקום אחר.אין סיכוי שיבצעו התקנות כאלו אצלי.מה שמותקן ישאר (עבר את מבחן הזמן.עובד - אל תיגע...).בסופו של דבר המיגון סיפק את הדרישה של חברת הביטוח.אוסיף כי על הקודנית במקום כוכבית יש סמל של אופל.לא יודע מה זה אומר לגבי "מקוריות"...

ליאור, - תודה על המידע,מאד חשוב היה לי לקרוא שהתקלה במערכת הקירור לא באה בבום וניתן לעלות עליה יחסית בקלות.

לגבי החלפת שמנים - הרכב טופל באופן סדיר ע"י שלמה סיקסט (הרכב הוא שנת 2013),בזמן וכלל גם תיקון תקלות מסודר מעבר לטיפולים השוטפים (קיבלתי הסטוריית טיפולים מפורטת,והאמת - די מעניינת...).

למחרת הקנייה הרכב עבר טיפול 120K במוסך יבואן,וכשגרה יכנס לטיפולים לפי הדרישה (כל 15K).מאד מקווה שזה יגרום לבלאי נמוך,ולתפיסת תקלות כשהן עוד "קטנות".

חברים - תודה על העזרה וגמר חתימה טובה!

ADZ

עריכה אחרונה על ידי adz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...