Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארה"ב עם DELTA?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גאריכו - שגיאת הקלדה שלי. התכוונתי ל-777 עם 10 לרוחב (שזה הסטנדרט ב-744, שהוא יותר רחב)

ה-787 יותר צר לכן 9 לרוחב בו מקביל ל-10 לרוחב 777.

תבדקו בגורו מה רוחב המושבים ותבינו למה התכוונת, מדובר בפרש של 2.5-4 ס"מ ברוחבו של כל מושב, וזה משמעותי, כאשר אתה מתחיל לחכך כתפיים ומרפקים עם השכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אוהב במידת האפשר להכנס בקנדה. הטיסה לטורונטו נוחה מאד וגם המעבר בטחון והגירה לארהב שנעשית שם טובים מאד.

יתרון נוסף הוא שאין טיסת פנים עם החברות האמריקאיות (סיוט)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית למצוא טיסות של סוויס ליוסטון? ידוע לי שיש להם קו לציריך.

רק כדאי לשים לב שבקו בין ת"א לציריך יש לסוויס קוד שיתוף עם אל-על - ככה שייתכן שתזמין לציריך סוויס ותקבל אל-על וההיפך.

וכאן אופציות יהיו 737 של אל-על או A330 של סוויס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את הופציה של אייר קנדה דרך טורונטו.

יתרון : הגירה בטורונטו ולא על אדמת ארה"ב, הרבה יותר מהיר ונעים.

טיסה לטורונטו ב 787-9 עם 9 מושבים בשורה.

טסים בשבת אם אתה בעניין ואז האוכלוסיה "משופרת".

חסרון : קונקשן ארוך יחסית.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אין אופציות וזה מה שהזמינו לי - united. מעבר לכך, חברות אחרות לא הסתדרו לי מבחינת לו"ז.

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס לניו יורק סביב ה 5-6 פעמים בשנה, טסתי ביונייטד, בדלתא, אל-על, טורקיש וכו'

מבחינת טיסה - אין על דלתא. השירות נהדר, המטוסים נקיים וחדישים יחסית, המערכת VOD מצויינת.

בטורקיש גם היה מעולה, אבל המושב קצת יותר צר, וה 3 שעות קונקשן פשוט מבאס.

להתרחק מאל-על כמו ממחלה חשוכת מרפא. השירות נוראי, האוכל אפילו יותר, ולטוס 11 שעות בלי VOD זה פשע נגד האנושות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים, אני בדרכי ארצה, חזרה מארה"ב. מעדכן למען הדורות הבאים, וכמובן בשביל לסגור את השרשור בצורה מעודכנת, ובכלל, בשביל הפרוטוקול...

אז כאמור, בסופו של דבר טסתי יונייטד. בדרך הלוך (ת"א - ניוארק) טסנו בואינג 777-300ER. המטוס חדש לגמרי, יחסית מרווח. וגם היצע המולטימדיה במסכים האישיים מרשים.

מניוארק טסתי ליוסטון טיסת פנים באיירבוס A319 (לא הכרתי מטוס כזה!). בסך הכל היה סביר מאד, למרות שזו טיסת פנים יחסית קצרה אז אין ממש אוכל, ולהפתעתי לא היו מסכים אישיים - מי שרוצה סרטים צריך להוריד אפליקציה לטאבלט, אבל להערכתי זה עולה כסף.

לאור הפאדיחות של יונייטד בתקופה האחרונה, לא ציפיתי לגדולות ונצורות, אבל לפחות בטיסות הללו השירות שלהם היה בהחלט טוב, בוודאי טוב יותר מזה של אל על.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס עם יונייטד די הרבה בשנה האחרונה (בערך פעם בחודש), ובסך הכל גם מרוצה מהם ומהשירות - מערכת בידור מצוינת בטיסות בין לאומיות ובטיסות ארוכות בתוך ארה"ב (זכורה לי רק פעם אחת, לפני כשנה, שבטיסה לארץ לא היו מסכים אישיים), אוכל לא רע (בטיסות לילה מישראל יש 2 ארוחות - ערב ובוקר, ובנוסף יש כריכים, חטיפים ושתייה חופשיים בין הארוחות) ומטוסים במצב טוב ומתוחזק.

מי שטס הרבה לארה"ב יכול להגיע לסטטוס סילבר אחרי 2.5 טיסות לניו יורק וחזרה, מה שמאפשר לבחור מושב במחלקת תיירים פרימיום 24 שעות לפני הטיסה, ללא עלות. אחרי כ-5 טיסות כבר מגיעים לסטטוס גולד, שנותן מושב בתיירים פרימיום מרגע הכרטוס (אם אני זוכר נכון), 2 מזוודות בחינם וגם מקנה סטטוס גולד בסטאר אליינס (כניסה לטרקלינים בשדות התעופה, 2 מזוודות בטיסות של חברות סטאר אליינס ועוד).

טסתי גם מספר פעמים עם חברות תעופה אחרות לארה"ב וחזרה (לופטנהזה, סוויס, אייר קנדה, טורקיש), ולא ראיתי הבדל מובהק (לטובה) ביחס ליונייטד, אולי רק מחלקת העסקים של סוויס, שנראיתה מטורפת כשחלפתי על פניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה סרטים צריך להוריד אפליקציה לטאבלט, אבל להערכתי זה עולה כסף.

NOPE לא עולה כסף.

ולגבי המסכים - בטיסות פנים (חוץ מCoast to coast) לרוב אין מסכים ואין אוכל חוץ מבתשלום בארה״ב במחלקת תיירים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...