Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארה"ב עם DELTA?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמור לטוס ליוסטון מטעם העבודה. יש לי אופציה דרך DELTA או דרך TURKISH AIRLINES. אני יודע, טורקיש מצויינים וטסתי איתם המון פעמים, כולל לארה"ב. אבל, האופציות הטובות יותר עבורי מבחינת הלו"ז הן דווקא עם DELTA.

ואני שואל - (במיוחד את SPERIAL, שמסתבר שהוא חובב טיסות ידוע בפורום :-D ), האם אפשר לסבול כל כך הרבה שעות טרנס-אטלנטיות באוויר עם DELTA? מבחינת שירות, מטוסים, מרווח, אוכל וכדומה...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חובב טיולים, ממש לא חובב טיסות - אבל כדי לצאת מהארץ חייבים לטוס. אז קצת למדתי להכיר את התחום.

מכל מקום - הטיסה הטרנסאטלנטית האחרונה שלי היתה לפני כ-8 שנים.

איני מכיר את החברות (מעולם לא טסתי עם דלתא, את האכזבה שלי מטורקיש לפני כשנה כבר תארתי לפחות פעם אחת בפורום) - אבל לדעתי עדיף קונקשן באירופה מסיבה פשוטה מאד: בקונקשן באירופה אתה עובר ממטוס למטוס, העיכוב היחיד הוא ביקורת הביטחון, שאפילו באטאטורק הצפוף היא די זריזה. בקונקשן בארה"ב אתה עושה צ'ק אווט מלא, עומד 3 שעות באימיגריישן ואז עושה שוב צ'ק אין מלא. עדיף לעשות את האימיגריישן בנמל היעד, בלי הלחץ של הקונקשן. כמוכן, אם הקונקשן סביר הרי שבאירופה תפסיד רק 1-2 שעות, בארה"ב קונקשן של 3 שעות הוא לחוץ ואתה יכול לבלות בשדה המעבר גם חצי יום. לא כיף בטיסה כה ארוכה.

בכל זאת הייתי בודק אפשרות לטיה עם חברה אירופית גדולה אחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו מחלקה אתה טס ? אם עסקים - לטעמי של טרקיש עדיפה משמעותית.

איפה מבוצע הקונקשן של דלתא ? האם זה דלתא באמת או קוד שייר שמופעל על ידי חברה אחרת ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלקת תיירים רגילה, לא ביזנס. הקונקשן של דלתא הוא באופציה אחת בניו ארק, ובאופציה שנייה ב-JFK.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם דלתא TLV-JFK לפני כמה שנים, הטיסה עצמה היתה נעימה מאוד, שירות לבבי, מטוס חדיש, VOD, כל מה שצריך כדי להעביר טיסה כזו בנעימים (יחסית, כן?). מצד שני, צדק מי שאמר שעדיף להימנע מקונקשן ב JFK, ומחלקת העסקים של טורקיש (וגם הטרקלין באטאטורק) מדהימים.

כך או כך, שתי האופציות מוצלחות, אני הייתי לוקח את זו שמתאימה לי יותר בשעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך ברגל

סע בטרקיש אם הם טסים ישירות מסטנבול ליוסטון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי בדלתא בתקופת ה747-400 (dl269) ודווקא היה להם אחלה אוכל ושירות מצוין. המטוס היה נוח בצורה יוצאת דופן למרות גילו המופלג בזמנו. היה vod והאינטרנט האלחוטי אז היה בתקופת ההרצה אז נתנו חצי שעה או שעה מתנה.

אין לי מושג מה קורה היום בתקופת ה777 (dl469).

בגדול טסתי עם דלתא גם בתוך ארה״ב בטיסות הפול סרוויס שלהם וממש נהנתי מהשירות.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים טסתי תל אביב - בוסטון דרך JFK עם דלתא.

השירות יעיל אבל לא אדיב. המטוס לא חדש. מערכת הבידור מוצלחת (מסך איכותי באופן יחסי, סרטים חדשים). אוכל סביר מינוס. לא מקבלים מברשת שיניים למרות שזו טיסת לילה.

בחזור הטיסה מבוסון ל-JFK התעכבה. קראו לי לדלפק והעבירו אותי, בהסכמתי, לטיסת אל-על הישירה לישראל. שמחתי כי אל על ישיר נוחתת בארץ שעה וחצי לפני דלתא. שם טסתי במטוס עתיק, ולשמחתי נתנו לי מושב ב-Economy plus, שם מחלקים iPad-ים עם סרטים כי במטוס אין מערכת בידור. האוכל היה הגרוע ביותר שאכלתי אי פעם במטוס. השירות אדיב אבל מרושל, הגישו אוכל ולא הגישו שתיה במקביל, למשל.

עם טורקיש טסתי מתל אביב לסן פרנסיסקו. סה״כ דלתא עדיף במקצת - המטוס הרגיש קצת יותר חדיש. מערכת הבידור עדיפה בדלתא.

האוכלוסיה בטיסה הטרנס אטלנטית שונה. בטורקיש אתה טס עם טורקים וערבים. בדלתא אתה טס עם ישראלים ואמריקאים.

והבדל אחרון - בטורקיש אתה מתחיל מהטיסה הקצרה ועובר לארוכה. בדלתא ההפך. כל אחד מעדיף משהו אחר.

טיסה נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עם מה יצא לך לטוס לסן פרנסיסקו באותה תקופה, אבל כיום הטיסות של טורקיש לשם (וליוסטון) הן ב 777-300, הישן ביותר שבכלל יש בחברה הוא בן 6

אצל דלתא מדובר ב 777-200, טיפה קטנים יותר, החדש מביניהם באותו גיל של הישן ביותר של טורקיש.

מערכת הבידור במטוסים, אגב, זהה. למי יש יותר תוכן- ניתן לבדוק באתרי החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלקת תיירים רגילה, לא ביזנס. הקונקשן של דלתא הוא באופציה אחת בניו ארק, ובאופציה שנייה ב-JFK.

למיטב ידיעתי דלתא טסה מהארץ לניו-יורק רק ל-JFK.

לניו ג'רסי מהארץ הטיסות מבוצעות ע"י יונייטד איירליינס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

הטיסה עם טורקיש היתה בפברואר השנה.

אני לא מבין גדול במטוסים ובדגמים השונים.

המטוס של דלתא הרגיש לי חדש ונעים יותר. אולי זה עניין של ניקיון ועיצוב, ולאו דווקא גיל המטוס.

המסך בדלתא הרגיש לי איכותי במיוחד, חדות, בהירות ומיעוט השתקפויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה במטוס מאוד סוביקטיבית. אני טסתי מבייג'ינג לת"א באחד ה-763 הישנים ביותר של אלעל (מבציר 1991) ולא היו לי תלונות לא למטוס ולא לשירות. אולי כיון שהיתה טיסת לילה ואולי כיון שהתכוננתי והתקנתי על הטלפון שלי את התוכנה הדרושה למערכת הבידור.

וכמה הערות מהניסיון שלי - לא טס הרבה, אבל מגוון מאד מבחינת החברות:

1. טיב השירות יכול להשתנות מאד מטיסה לטיסה באותה חברה.

2. גיל המטוס אינו מעיד דבר על נוחות הטיסה. למעשה דווקא מטוסים חדשים או כאלה ששופצו לאחרונה עשויים להיות צפופים יותר מהותיקים. גם ה-pitch של המושבים לא מעיד על נוחותם - יתכן שיהיה יחסית ארוך אבל המושב צר, ויתכן שקצר אבל המושבים בעלי מבנה ההופך את הישיבה ליותר נוחה. חוץ מזה חשוב מי יושב לפניך - אם אדם מתחשב שאינו מטה את המושב לאחור או מטה אותו קלות, או איזה ערס שמפעיל כוח על מנת להטות אותו כמה שיותר. וכמובן מי יושב לצידך.

3. כאשר אתה מזמין טיסה בטורקיש, למשל, ואם זה חשוב לך, צריך לבדוק בהזמנה באיזה דגם מטוס מדובר. למשל בקו בין ת"א לאיסטנבול פועלים לא פחות מ-4-5 דגמים שונים. וזו רק דוגמא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...