Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מערכת פליטה באמריקאי

שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי :)

רציתי לברר כמה דברים...

1. יש לי רכב אמריקאי מנוע 2.4 4inline

מפה לשם הייתה בעיה עם האגזוז שנהרס, אז זמנית שמתי אגזוזים של מאזדה MX5

שדרך אגב מתאימים בול לאוטו שלי.

העניין הוא שהדוד של האגזוזים נראה נורא וזה ממש מפריע לי ולכן אני רוצה להחליף את האגזוזים.

אני רוצה לשים אגזוזים של BORLA עם משתיק כמובן, קראתי בכמה וכמה מקומות שהם מפיקים צליל נהדר, מראה טוב, האם אתם ממליצים על חברה אחרת או משהו כזה?

2. האם מישהו מכיר מקום במרכז הארץ שעובד עם אגזוזי BORLA? או חברה אחרת טובה

מישהו שאפשר לפנות אליו לגבי מחיר וכל זה :)

* אני מודע לזה שאגזוז לחץ לא תורם בכוח, אבל אשמח גם לשיפור בצליל :)

** מצרף תמונה של הרכב להמחשה של למה אני רוצה שיהיה לו צליל יותר יפה :)

bpaRa03kIw0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון להגיד שמערכת פליטה AFTERMARKET לא תיתן שיפור בכח.

השיפור אולי יהיה קטן אבל הוא יהיה קיים, עם מערכת איכותית אתה יכול להוציא עוד 8-10 כ"ס בנוסף לסאונד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו יותר טוב אם ארגיש גם הבדל קטן , אני רוצה לשים מערכת איכותית והייתי שמח אולי אם אתם יודעים על מישהו שמתקין מערכות פליטה טובות כולל משתיק כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...