Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Honeydew SnowFoam מאיפה לקנות ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף לי לקנות את הסבון שציינתי בכותרת דרך איביי או בחנות האישית שמוכרים אותה? (עושים בכלל משלוחים לארץ? :-()

גם כן מסקרן אותי מבחינת כמויות, לקנות את ההכי גדול? (יכניסו לארץ בכלל?)

חשבתי לקנות את ה1 גלון

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גלון מאמזון ב-417 ש"ח כולל מיסים כולל משלוח עד הבית

https://www.amazon.de/Chemical-Guys-Honeydew-Autowasche-Shampoo/dp/B009OTW646

כמה עולה גלון בארץ?

האמת לא מצאתי בכלל בארץ בחיפוש מהיר בגוגל

מצאתי את זה גם ביותר זול:

http://www.chemicalguys.com/Honeydew_Snow_Foam_Cleanser_1_Gal_p/cws_110.htm

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא מצאתי בכלל בארץ בחיפוש מהיר בגוגל

מצאתי את זה גם ביותר זול:

http://www.chemicalguys.com/Honeydew_Snow_Foam_Cleanser_1_Gal_p/cws_110.htm

משלוח רק בארצות הברית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח רק בארצות הברית

כנראה שדרך אמאזון רק אפשרי, הקטע שאני יודע שיש בעיה עם המשלוחים של אמאזון.. הם לא שולחים לישראל את רוב המוצרים (או שזה השתנה מאז פעם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מיוחדת שבגללה אתה רוצה honeydew? :roll:

מנסיוני הוא מדורג יותר בינוני לעומת השמפואים שיצא לי לעבוד איתם...

אחרי הרבה ייעוץ החלטתי ללכת עליו כי הוא מקציף הכי הרבה בתמורה למחיר הזול שלו, אם יש לך הצעות אחרות. אני יותר מאשמח :)

יש לי גרניק בלחץ של 140 בארס והייתי רוצה להגיע לרמה גבוהה של קצף מסביב לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מיוחדת שבגללה אתה רוצה honeydew? :roll:

מנסיוני הוא מדורג יותר בינוני לעומת השמפואים שיצא לי לעבוד איתם...

יצא לי לעבוד עם לא מעט שמפואים,יש להאנידו יכולות סיכוך גבוהות ויכולות ניקוי טובות,אין טעם לקנות שמפואים יותר יקרים ללא צורך.

אני קונה בגלונים,שמחזיקים בערך שנה שנה וקצת, ואני שוטף כמעט כל שבוע 2 רכבים לפחות לפעמים גם 3.

גלון עולה סביבות ה230 ש"ח מאמאזון עד הבית,לא רואה סיבה להחליף למשהו אחר.

אם אתה רוצה לשפר,2 פקקים של ONR לתוך הדלי וזה מבטיח רכב נקי מסווירלים לאורך זמן.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעבוד עם לא מעט שמפואים,יש להאנידו יכולות סיכוך גבוהות ויכולות ניקוי טובות,אין טעם לקנות שמפואים יותר יקרים ללא צורך.

אני קונה בגלונים,שמחזיקים בערך שנה שנה וקצת, ואני שוטף כמעט כל שבוע 2 רכבים לפחות לפעמים גם 3.

גלון עולה סביבות ה230 ש"ח מאמאזון עד הבית,לא רואה סיבה להחליף למשהו אחר.

אם אתה רוצה לשפר,2 פקקים של ONR לתוך הדלי וזה מבטיח רכב נקי מסווירלים לאורך זמן.

בחיים לא יצא לי להתעסק עם ONR ,אין לי מושג אפילו מה זה ואיפה קונים.. אשמח להרחבת הידע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני מנסה הרבה מוצרים כדי למצוא מה עובד הכי טוב אז אני קונה בבקבוקי ליטר.

כרגע השמפו האהוב עלי זה angelwax fast foam. מלא קצף סמיך ומנקה טוב מאד כל דבר ששמתי אותו עליו.

השמפו כרגע נמצא אצלי חודשיים וחצי. ביצעתי מספר רב של שטיפות. ועד עכשיו השתמשתי רק ב 150~ מ"ל של מוצר.

אני לא ממש זוכר אם זה עלה לי 120 או 150 בזמנו... אבל בכל אופן... עם השמפו הזה מגיע לתוצאות פצצה! ובלי קשר כשאני שוטף אני משתמש ב system של חברה אחת כי הכל עובד ביחד אחד עם השני. אני לגמרי מקבל את הדרכים האחרות ושימוש בחומרים אחרים! מש שעובד לך מצוין בבקשה אני חושב שזה הגיוני לתת לאנשים ידע שיש מוצרים שעושים עבודה מצויינת בלי להתחיל לחפש בכל העולם עכשיו מאיפה להשיג חומר מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני מנסה הרבה מוצרים כדי למצוא מה עובד הכי טוב אז אני קונה בבקבוקי ליטר.

כרגע השמפו האהוב עלי זה angelwax fast foam. מלא קצף סמיך ומנקה טוב מאד כל דבר ששמתי אותו עליו.

השמפו כרגע נמצא אצלי חודשיים וחצי. ביצעתי מספר רב של שטיפות. ועד עכשיו השתמשתי רק ב 150~ מ"ל של מוצר.

אני לא ממש זוכר אם זה עלה לי 120 או 150 בזמנו... אבל בכל אופן... עם השמפו הזה מגיע לתוצאות פצצה! ובלי קשר כשאני שוטף אני משתמש ב system של חברה אחת כי הכל עובד ביחד אחד עם השני. אני לגמרי מקבל את הדרכים האחרות ושימוש בחומרים אחרים! מש שעובד לך מצוין בבקשה אני חושב שזה הגיוני לתת לאנשים ידע שיש מוצרים שעושים עבודה מצויינת בלי להתחיל לחפש בכל העולם עכשיו מאיפה להשיג חומר מסויים.

מאיפה קנית? עובד עם כל גרניק? (גם עם ה140 בארס ה"חלש" יהיה קצף סמיך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב אלטר.

עובד במיוחד עם גרניק והתקן מקציף.

אם זה עובד עם ה 130 באר שלי אז שלך בטוח.

קצף סמיך מאד אם יש לך ציפוי הידרופובי על האוטו הוא ישב עליו פחות זמן אם אין אז הוא ישב עליו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...