Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ללאון 225/40/18

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קונטי קונטקט 5 נחשבים גרועים? כי אלו הרביעייה שהיו לי על הרכב במשך 6000 ק"מ.

נשארו כרגע 2 מאחורה ו 2 הפוטנזה מקדימה, שמשמעותית מרגישים לי טובים יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להגיד לך שהתנסתי גם על PZERO ROSSO, על PS3, על PSS (שנוציא אותם מהמשוואה...), על R1R, על K107, על R888R (כנ"ל) וכמובן על ה-PZERO NERO, על ה-S001 ועוד כמה חברים שלהם.

ה-S001 לא נופל מהרובם המוחלט. מניסיוני על ה-FR ועל סדרה 1 עם M קיט. צמיג מצויין - אוחז מעולה ביבש (בעיקר אחרי חימום קל), סבבה לגמרי ברטוב ויחסית שקט ונוח. יש טובים ממנו (ויש לו גם מחליף טרי - S007). החסרון המהותי שלו בעיני הוא התמחור שלו בארץ. בםחות ממחירו יש אופציות ברמתו / טובות ממנו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך שהתנסתי גם על PZERO ROSSO, על PS3, על PSS (שנוציא אותם מהמשוואה...), על R1R, על K107, על R888R (כנ"ל) וכמובן על ה-PZERO NERO, על ה-S001 ועוד כמה חברים שלהם.

ה-S001 לא נופל מהרובם המוחלט. מניסיוני על ה-FR ועל סדרה 1 עם M קיט. צמיג מצויין - אוחז מעולה ביבש (בעיקר אחרי חימום קל), סבבה לגמרי ברטוב ויחסית שקט ונוח. יש טובים ממנו (ויש לו גם מחליף טרי - S007). החסרון המהותי שלו בעיני הוא התמחור שלו בארץ. בםחות ממחירו יש אופציות ברמתו / טובות ממנו.

ה ps3 טוב מה s001?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-PS3 טוב יותר במעט מה-S001 וגם זול ממנו מהותית.

בשבועות הקרובים אחליף את ה-PZERO NERO המקוריים שלי ב-AS3. מקווה שאכן יהיה שיפור מורגש... אעדכן!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אם הPS3 טוב ממנו, הוא לא צמיג כזה טוב :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-PS3 טוב יותר במעט מה-S001 וגם זול ממנו מהותית.

בשבועות הקרובים אחליף את ה-PZERO NERO המקוריים שלי ב-AS3. מקווה שאכן יהיה שיפור מורגש... אעדכן!

בתקציב של 600-700 שח לצמיג - מה יהיה טוב יותר מה ps3? אני מחר מחליף 4 צמיגים ב vrs לכן שואל.

וכמה עולה ps4?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS4 למידה נמוכה יותר עולה סביב 700 שח ממה שבדקתי...

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שכתבתי תקף למידה 205-45-17... למידה שאתה צריך כנראה המחיר יהיה יקר יותר.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה שאני צריך היא 225/40/18 92Y

אם עולה 700, אז איפה ?

אני על אותו מידה

והחלפתי לא מזמן לps4 אחלה צמיג

עלה לי 700 לצמיג

מיקום בבאר שבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

לא רוצה לפתוח עוד אשכול על אותם צמיגים, אז אשמח לעזרה.

בלילה אחרי חתונה פתאום רואה פנצ'ר בגלגל אחורי מצד ימין, חייב להחליף :(

לפני חודש חתחתי טיפה ממש את החלגל הקדמי מצד ימין, אבל אחרי שדיברתי עם כמה אנשים שמבינין אמרו לי שהכל בסדר, לא חייב להחליף אבל שכאשר יגיע הזמן לעזות טסט, לא יעבור, חח.

אז שאלה שלי כזאת, הצמיגים כולה נעסו 2500 ק"מ, אני יכול לקחת את הקידמי מצד שמאל ולשים אותה בצד ימים מאחורה ולקנות 2 חדשים לחלק הקדמי?

ואיזה עדיף? כי פה בבת ים הלכתי למקום שכבר תיקנתי פנצרים בעבר ואמר לח 700 ש"ח לכל צמיד (המקורי שלי כאילו bridgestone 225/40 r18 92y potenza s 001)

אני נוסע רגוע באמת, לא משתגע ולא כלום בגדול, מה ממליצים?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך הצמיגים לא זולים בכלל.

אם אתה רוצה לקנות זוג צמיגים טובים שלא נופלים ממקוריים (ואפילו עולים עליהם), יש לך :

GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 3

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=576&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=20

MICHELIN PILOT SPORT 3

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4539&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=20

אני לא רואה בעיה להעביר זוג צמיגים תקינים שיישארו לסרן אחורי ( אם הם מדגם זהה ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך הצמיגים לא זולים בכלל.

אם אתה רוצה לקנות זוג צמיגים טובים שלא נופלים ממקוריים (ואפילו עולים עליהם), יש לך :

GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 3

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=576&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=20

MICHELIN PILOT SPORT 3

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4539&cs=1&diameter=9&aspectRatio=10&width=20

אני לא רואה בעיה להעביר זוג צמיגים תקינים שיישארו לסרן אחורי ( אם הם מדגם זהה ).

תודה רבה, אבדוק את הצמיגים שאמרת.

לגבי הל העביר לסרן אחורי, לא נראה לי שהבנת, אז אגיד שוב, זה להעביר את הצמיג המקורי קידמי מצד משאל לחלק האחורי מצד ימין, וה 2 החדשים לשים מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מצויין.

שני הצמיגים שאתה מתכנן שיהיו בסופו של דבר מאחורה, הם אותו הדגם? האם אלה צמיגים עם כיוון הסיבוב? אם יש עליהם חץ שמצביע על כיוון הסיבוב, אי אפשר.

בפעולה של העברת צמיג קדמי אחורנית לצד השני של הרכב אתה משנה את כיוון הגלגול.

אחרי 2500 קילומטרים עדיין ניתן לעשות זאת בצמיגים שאין להם כיוון הגלגול.

האמת, הכי טוב בכל הסיפור זה לקנות את אותו הדגם שיש לך עכשיו ולא להעביר את הקדמי אחורנית . 700₪ זה לא יקר לברידג'סטון המקוריים. תמיד הכי מוצלח זה 4 צמיגים מאותו הדגם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...